Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0857 15:50:04
EUR 34.9863 15:50:04
USD 32.2014 15:50:04
ALTIN ONS $2413.4200 15:50:04

Grafiği gönderen: Varabey

parite çiftinin minumum 22.6738 ve gümüş satmayı düşünüyorum ytd

Yorumlar (33)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

Kün_Fe_Yekün_19 ()

Hocam iyi akşam lar, gümüş ons da yükseliş hedefi nereye kadar olabilir ytd olmadan teşekkür ederim hayırlı akşamlar

Varabey için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Strani ()

Teşekkür ederim.

0BeğenmedimŞikayet

Varabey ()

97.77 yi geçebilecegini düşünmüyorum. Sn strani ytd

Strani için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Strani ()

İyi akşamlar dxy 96,26, dönüş 97,77 mi sayın Varabey.

0BeğenmedimŞikayet

Varabey ()

1cent ve 2. cent ytd

0BeğenmedimŞikayet

Varabey ()

Hatır çeki

0BeğenmedimŞikayet

Hakedis ()

Onu bilemeyiz.. :)

ronx için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Hakedis ()

Usta diyor ki 22.67ye geldihinde dolarla gumus ons alirim... sanirim... evet.. galiba.. :)ytd. .

0BeğenmedimŞikayet

Hakedis ()

Pekala sayin hocam sevindim... hayirli geceler. :)

1BeğenmedimŞikayet

Varabey ()

Estagfurullah incinmedim espri olarak algıladım nihayetinde trade ortamlar gergin olur normaldir

Hakedis için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Hakedis ()

Son cumlenizle snriim sizi incitmisim.. kastim incitmek degildi aslinda.. kusura bakmayin.. yanlis anlasildim sanirim... afedersiniz.. saygilar..

0BeğenmedimŞikayet

Varabey ()

Ecmain sn aşkım gümüş

Aşkım_gumus için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Varabey ()

Her gram için 2 cent ve damlayan musluk ve bardakta biriken damlayan su ve bunun verdigi dinginlik haklısınız sn hakediş ha unutmadam fotodaki kedi ytd

1BeğenmedimŞikayet

Aşkım_gumus ()

Emeğine sağlık hocam bol kazanclar

0BeğenmedimŞikayet

Hakedis ()

Gragikleriniz siyah beyaz formatta geliyor.. cok muhabbet etmeden vermek istedihiniz verip almak istediginzi brklemden cekip gidiyosunuz.. aklima hep o sshne geliyor.. kimseye bulasmadsn eski bilgi birikimiyle bozum tv tamir eden bilgr kisilik.. :)

0BeğenmedimŞikayet

Hakedis ()

Bilgeyi unutmussunuz sayin @Varabey ... :)

1BeğenmedimŞikayet

Varabey ()

Yaşlı tv tamircisi gibimi sn hakediş bilmuhabbetle

0BeğenmedimŞikayet

Varabey ()

Global mantık

cenkoooo için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

cenkoooo ()

Ons alıp satıyon o zaman

0BeğenmedimŞikayet

Varabey ()

21.8 ortalamalı olanlar 23.4 satıldı 22.6x alındı 23.30 bugün satıldı ve tekrar 22.7x alındı ve nasipse 23. xx lerde duruma bakılacak nerde satılır diye ytd

cenkoooo için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Hakedis ()

Emeginize saglik ssyin @Varabey ... size ayri bir muhsbbet besliyorum niyeyse cok degisik birisniz.. :)

0BeğenmedimŞikayet

Varabey ()

Burdaki mantık parite çiftinde kısa alsatla devamlı kar saglama düşebilecek ve yükselebilecek oranlar çizgilerle belirtilmiş yeşil kırmızı ve mavi hatlarla sn ronx ytd

0BeğenmedimŞikayet

Hakedis ()

Anlamak istemek de guzel bana da anlatin olur mu anladiginizi.. dusus olacak diyo sanki.. ytd..

1BeğenmedimŞikayet

Varabey ()

Tşkr dostum hayırlı akşamlar

Periyot için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

cenkoooo ()

Kaçtan satacaksınız

1BeğenmedimŞikayet

Hakedis ()

Ben aylardir ustsyi cozemiyorum sifreli bir dil kullaniyor ama kalbi temiz.. :)

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum