Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0733 07:07:04
EUR 34.7861 07:07:04
USD 32.3925 07:07:04
ALTIN ONS $2302.7200 07:07:04

Grafiği gönderen: ntmen_x

⭐⭐ntmen_x ()
Bitcoin

192 stoplu farm 250 ye kadar kar cebe
1010 aşağısı stoplu kp3r 1500 ler gelirse iyi kar yazar

Yorumlar (72)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

ntmen_× ()

Erken kapatmışım acemilik işte

ntmen_× için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

ntmen_× ()

Spotta çoğu altcoin yükselişe hazir btc ve total inceleyin eğer btc 20300 ve 22 bini gecerse 25 ordan 28 k ya kadar artar o zaman bi ralli baslar fakat bu piyasalarda net yön bilemiyoruz 18500 aşağısı stop zamani olabilir indikce yüzde elli değer kaybeden altcoinler yükseliş başlayınca aynı ölçüde değer kazanıyor örneğin unfi 1 lerden 6 y indi
Bi iniş yerse 3 lere hatta 1.5 $ a iner
Yükseliş gelirse btc ve altlara 12 ordan dahada artar stoplu giden ve kar cebe yapan kazanır bu piyasada

ferit1919 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

ferit1919 ()

Çok iyiyim hocam. Saglik olsun yeterki. Bende spotta mucadeleye devam.. yeni cikan coinlerle cebellesiyorum.

1BeğenmedimŞikayet

ntmen_× ()

A. lsm hocam iyiyim sagolun siz nasılsınız
Btc hafta sonu yataya bağlamış ve durgun bir piyasa var her zamanki gibi az miktar ile stoplu long short ne denk gelirse bakıyorum en son unfi var elde şimdilik long pozda

ferit1919 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

ferit1919 ()

Selamlar. Hocam. Nasılsınız?
Bereketli bol kazançlar dilerim.

-1BeğenmedimŞikayet

Roketci_1234 ()

btc islemimi atmam ama:)))

0BeğenmedimŞikayet

Roketci_1234 ()

Eyvlh abe 50 anca kesiyo:)))

-1BeğenmedimŞikayet

ntmen_× ()

Yapıştır idolum gördüm bahçede uçuşan roketleri ; ) 50x birde ; ) ben gariban 10x devamkee; ))
Yıldız alınca atarsin siteye:) usta görsünler
Atmasyon yapan ziyaa lar; ))

Otomatik Hatırlatma: Üyelerin yıldız sayıları diğer üyelerin yorumlara verdiği puanlar, Altın simülatör sonucu ve üyelik tarihi vb. kriterlere göre otomatik sistem tarafından hesaplanmaktadır. Yıldızlar otomatik olarak belirli zamanlar içinde bu kriterlere göre güncellenerek artabilir ya da azalabilir. Yıldız sayısının fazla olması üyenin site içerisindeki tecrübesini gösterir ancak yatırım konusunda uzman olduklarını asla göstermez.

Roketci_1234 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Roketci_1234 ()

Idolum zrx kısa tur iyiydi bea:))

0BeğenmedimŞikayet

ntmen_× ()

Hnt için uyarilar dikkate alınmıştır umarım

1BeğenmedimŞikayet

Roketci_1234 ()

Affetme abe gelisine:)))

1BeğenmedimŞikayet

ntmen_× ()

Eyvallah idolum btc teknik takibe girdi 19996 dan 19300 , 18500 e ne kaldı dönerse benim iskenderse senindir ; )
Baktim btc alrcoinleri eziyor benden günah gitti btc den çıkardım sinirimi :))

1BeğenmedimŞikayet

Şahmeran_2525 ()

deisin hadi bakaılm

0BeğenmedimŞikayet

Roketci_1234 ()

Altyorum bag sahmeran. ben böyle shortlarim:)))

1BeğenmedimŞikayet

Roketci_1234 ()

Yürü be idolum:)))

0BeğenmedimŞikayet

ntmen_× ()

Abd tdi beklentinin Altın da geldi.
Btc ye olumsuz yansıdı anlaşılan
Herkese bol şans

0BeğenmedimŞikayet

ntmen_× ()

btc short poz açtım 19996 girus 125x. 18500 de kapatirim
ytd

1BeğenmedimŞikayet

Roketci_1234 ()

Idolum $hnt biraktim miss gibiydi:)))

1BeğenmedimŞikayet

Kahve_rengi ()

Geçenlerde de böyle bı haber çıkan coin firladi gitti, sonra kayboldu, olurmu ki aynısı:)

1BeğenmedimŞikayet

ntmen_× ()

binance , 2022-10-12 03:00 (UTC) itibarıyla aşağıdaki ticaret çiftlerinde ticareti kaldıracak ve durduracaktır :
Çapraz ve İzole Marj Çiftleri : HNT/BUSD, HNT/USDT
Binance, 2022-10-14 03:00 (UTC) itibarıyla aşağıdaki ticaret çiftlerinde ticareti kaldıracak ve durduracaktır :
Spot Çiftleri : HNT/BTC, HNT/USDT, OOKI/BNB

1BeğenmedimŞikayet

ntmen_× ()

20300den yine satış yedi btc altcoinlerde hiç bi hareket yok stop yapıp nakite geçmek en iyisi yada küçük miktar long short alıp satmak
Çoğu altcouin 1 h grafikte yükselişe hazir btc de aynı fakat 19700 ve 19500 e inip inmeme konusunda kararsız inişe daha çok yatkın gibi şimdilik total grafigi 880 ile 940 arasında geziniyor alış satış az olduğu için yada satışa gelirse 900 aşağısı yine sıkıntı olabilir
Kisaca al sat için yatay bi piyasa kararsız bir btc var sahnede

SERSEFİL için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

SERSEFİL ()

Abi teşekkür ediyorum. Saolasın.

Btc yükselişten önce altları ezmesi gerekiyordu beklediğim şey buydu, son 20 gündür altları epey ezdi. Şuanda küçük bi altcoinlerin hareketi sonra btc nin tekrar altları ezmesi gerek. Böyle bekliyorum önümüzdeki 2 ayı.

0BeğenmedimŞikayet

SERSEFİL ()

Ethereum Merge sonrası hangi coin madenciliği yerini alacak hala belirsizlik içinde. Raven etc ön planda ikisi var Şuan için gpu madenciliğinde. Büyük madencilik şirketlerinin hash oranlarını takip etmek gerek.

Kral6161 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Kral6161 ()

merhaba RVN coinde 0,070 beklenmeli mi yükseliş nereye kadar devam eder sizce

0BeğenmedimŞikayet

ntmen_× ()

Bereketli olsun hocam btc için dikkat et 18500 aşağısı hocam güvenli değil bu ara 20300 le 18500 e takıldı
Xtz ye belli olmaz 1.19 dibi görmüş o da diğer altcoinler gibi dipte ve balina mi girer btc mi canlanır sırayla gündemde olan altcoinler yukselir inş böyle giderse hepsi hurdalik gibi olacak kimsesizler qltcoin mezarlığına gömülür çoğu
Btc yada total artmazsa

1BeğenmedimŞikayet

SERSEFİL ()

Abi bende aynı çoktandır girip çıkmıyorum bide piyasa malum epeydir tatsız.
5 btc aldım bugün. Bu ay yeşil bekliyorum. Abi hacimsiz birkaç coin var Pump yapacağını düşündüğüm bunlardan birisi DIA 0.36 civarındayken alım yapmıştım az duruyor ellemiyorum iğne atıp duruyor yukarıya. Bana kalırsa topluyor birileri bakalım.
Tezos var dikkatimi çeken bir de. Daha alım yapmadım bakalım abi.

0BeğenmedimŞikayet

ntmen_× ()

Sağol kardeşim iyiyim siz nasılsınız
Evet biraz ara verdim siteye yorum çıkmıyordu sinir olup istifa ettim
Bende durum aynı yükseliş piyasası gelene kadar stoplu dikkatli az miktar futures devam şimdilik sadece unfi alıp satıyorum yada dikkatimi çeken olursa onlara bakıyorum arada
Sende durumlar nasıl hocam varmi dikkat çeken coin
Bu arada takibe alayim arada bakarım

2BeğenmedimŞikayet

SERSEFİL ()

Abi nasılsın, keyifler nasıl çok oldu görüşmeyeli…

0BeğenmedimŞikayet

Roketci_1234 ()

Idolum $hnt anlık short long takıp et Çok iyi bu:)))

0BeğenmedimŞikayet

Roketci_1234 ()

Bak nasıl shortladim hareket geldi:)))

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum