Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0702 01:09:40
EUR 34.8523 01:09:40
USD 32.5701 01:09:40
ALTIN ONS $2317.6750 01:09:40

Grafiği gönderen: LostPassenger

⭐⭐LostPassenger ()
Bitcoin
For %50 yaptı...

Diğerleri takip de...

Yorumlar (69)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

ntmen_x ()

@Roketci_1234 kral , admin sesimizi duymuş sana yıldız vermiş şimdi sistem vermiş gibi yaptı bence :)) en çok roketleyenler listesin de kral idolum var :))

Otomatik Hatırlatma: Üyelerin yıldız sayıları diğer üyelerin yorumlara verdiği puanlar, altın simülatör sonucu ve üyelik tarihi vb. kriterlere göre otomatik sistem tarafından hesaplanmaktadır. Yıldızlar otomatik olarak belirli zamanlar içinde bu kriterlere göre güncellenerek artabilir ya da azalabilir. Yıldız sayısının fazla olması üyenin site içerisindeki tecrübesini gösterir ancak yatırım konusunda uzman olduklarını asla göstermez.

ntmen_x için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Roketci_1234 ()

Gönlünce olsun:)

abdullahhaci için cevaplandı (yorumu göster)

2BeğenmedimŞikayet

abdullahhaci ()

yaldız almam zor acıkcası sitedeki olumsuz mesajlarda canımı sıkıyor
şu subat da dedigim cıkış başlarsa zaten dahada mesaj atmam

Roketci_1234 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

ntmen_x ()

Tmm kral idolum like luke verildi :) alış satislar bereketli olsun btc almasak ta btc inişinden düşen altlarda portfoyde dalgalanma yapıyor artan varsa şutla gitsin
Gxs ve az parça for var inceleme yapmadım doğunun radara takılan varsa balinalarla dalalım ramp da kış uykusuna daldı seneye uyanırsa iyi :))

0BeğenmedimŞikayet

Roketci_1234 ()

Eyvlh kardeşim saol varol.

Sende güzel insansın tekrar tsk ler

maxmax35 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

maxmax35 ()

Sen kendin yıldız gibi adamsın kardeşim

1BeğenmedimŞikayet

Roketci_1234 ()

Yok ben like abdullah nikliye atiyorum. yildiz alsin daha faydalı olsun. soyledi bende günde 3 like atiyorum:))
Benim aceminin ne işi olur yıldız milsiz like luke:))

Isteyene verin lutfen

Otomatik Hatırlatma: Üyelerin yıldız sayıları diğer üyelerin yorumlara verdiği puanlar, altın simülatör sonucu ve üyelik tarihi vb. kriterlere göre otomatik sistem tarafından hesaplanmaktadır. Yıldızlar otomatik olarak belirli zamanlar içinde bu kriterlere göre güncellenerek artabilir ya da azalabilir. Yıldız sayısının fazla olması üyenin site içerisindeki tecrübesini gösterir ancak yatırım konusunda uzman olduklarını asla göstermez.

2BeğenmedimŞikayet

ntmen_x ()

Sana vermiyorsa verme kral ; )) ona lost yıldız verir en çok tatile o gitti:))

2BeğenmedimŞikayet

Roketci_1234 ()

Admine ben yıldız versem olmamu:))

0BeğenmedimŞikayet

ntmen_x ()

Eyvallah idolum beğeni like verip kaçayım admine yazdık seneye yıldız verecekmiş sana :) ya kral akşam bakmadim hiç her yer kırmızı olmuş seneye yeşillenir artık
Mith beam iyi düşmüş bakalim ne yakalarsak şansa artık
Eps 0 28 al aşağısı stoplu 0.35 kar cebe bu günlük geçerli:) yarına Allah kerim

0BeğenmedimŞikayet

Paramaribo_ ()

Kaldıraca karşıyım hiç sevmem. Bu ara da iotx için seviye yükseltmek gerekebilir ne dersin?

LostPassenger için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Roketci_1234 ()

Bereketli olsun kral

Idolum saygilar

0BeğenmedimŞikayet

LostPassenger ()

İyi yapmıssın bende yüksek kaldırac bir shor. t denemesindeyim

Paramaribo_ için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Paramaribo_ ()

Ben stop koydum iotx için gece yarısına kadar piyasa ile ilgilenemiycem. Güzel bir kazanç elde ettim onu da geri vermek istemem:) Ben geri dönene kadar umarım birşeyler yapmaya başlar..

0BeğenmedimŞikayet

LostPassenger ()

Ben uzay sevmiyim ad. amım:))

1BeğenmedimŞikayet

ntmen_x ()

For güzel kar yazdi kral kolay gelsin )

0BeğenmedimŞikayet

LostPassenger ()

Ben 3.5k büyüklüğündeki boğa bayrağının calısmasını bekliyorum 2 gündür

By$hero2 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Roketci_1234 ()

024 kirsa direk uzay boslugu:))

0BeğenmedimŞikayet

LostPassenger ()

Tmm girdim emri oraya

Paramaribo_ için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Paramaribo_ ()

0.19 olsun benim olsun:)

0BeğenmedimŞikayet

LostPassenger ()

Dediklerinden inan birşey anlamıyorum:)

By$hero2 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Roketci_1234 ()

Gideriz kanki sa vas abiyide getir

0BeğenmedimŞikayet

LostPassenger ()

7si Olmaz katılmam gereken bir organizasyon var.

8i akşamüstü itibarı ile boşum istediğin yere gideriz :))

0BeğenmedimŞikayet

Yörük16 ()

1.42 ilk ve üzeri mi Başkan bu mu msj

0BeğenmedimŞikayet

ferit1919 ()

Valla buna ikna ettiniz beni.. çok dogru bir yaklasim...

0BeğenmedimŞikayet

LostPassenger ()

Rica ederim bereketli olsun dostum.

Hep diyorum "BİZE NE BTC DEN" :)))

ferit1919 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Roketci_1234 ()

Öyle dimi ayın 7 sinde seni uzaya pumpluycam:))

0BeğenmedimŞikayet

ferit1919 ()

Iyiyim cok sukur seni takiptediyim. Bazen yogunluktan kaciriyom. Yorumlarini.. amp vurduk tesekkurler. Darisi fis ve ıoxt e.. beni unutma alim yaparken.

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum