Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0699 01:08:40
EUR 34.7748 01:08:40
USD 32.4684 01:08:40
ALTIN ONS $2337.9850 01:08:40

Konu: <@kıncı> Sasa.. yeni dalga başlıyormu?

⭐⭐Akıncı ()
Gram Altın

Yorumlar (31)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

Yasing ()

Çok teşekkür ederim

Akıncı için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Akıncı ()

evet parlak hemde ülkenin gözbebegi bir kurum fakat kamu baskısı altında oldugu için kar etmek ikici planda şuanda bir çok ürünü kendi envanterlerimize ekliyoruz kar etmeyen prim yapamaz..

Yasing için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Yasing ()

ASELSAN uzun vadede parlak mı hocam

1BeğenmedimŞikayet

Yasing ()

Teşekkürler iyiki sormusum

0BeğenmedimŞikayet

Akıncı ()

hayır sasanın uzun vadede egeen gibi olma potansiyeli var dedim.

Yasing için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Yasing ()

Egeen uzun vade gelecek vadediyor diye anladım ustam doğru mu

1BeğenmedimŞikayet

Kara_bey ()

Eyvallah bende 2020 temmmeuzda 7 8 lirwdsn beri topluyorum

2BeğenmedimŞikayet

Akıncı ()

sasa dünya devi olma yolunda gidiyor, ikici egeeni olacak inşallah

Kara_bey için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Kara_bey ()

Eline sağlık geçen hafta biri size sasa diyordu elimizde kaldi.. keşke her hisse sasa hektas olsa

0BeğenmedimŞikayet

mrtkrm ()

eyvallah hocam. sasa ideal gibi ozaman. bol bereketli kazanclariniz olsun.
saygilar

0BeğenmedimŞikayet

Akıncı ()

xu30 da olan sanayi şirketlerinin hepsi olabilir 5 yıllık vade için ben sasa hektas gibi büyüme şirketlerini, temetti verimlili içinde eregli vesbe alka gibi şirkerlere göz atın

mrtkrm için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

mrtkrm ()

sayin hocam simdiye kadar hic hisse senedi almadim. uzun vadeli ( en az 5 yil) bi hisse alip unutmak istiyorum. bi tavsiyeniz olursa sevinirim
saygilar

0BeğenmedimŞikayet

Akıncı ()

allah sizden de razı olsun, bol kazançlar dilerimm

ers16 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Akıncı ()

sabah 10 da piyasa açılınca tekrar bakın ama eski yeni diye birşy yoktur.

Afram için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Akıncı ()

vesbe, şise, thy, garan her portföyde olması gerektini düşündügüm hisselerdendir.

0BeğenmedimŞikayet

Zaytng81 ()

USTAMM nasılsın Haklı çıkmanın tabiki durumu var.. Kaybedenler asabını bozan benim gibilere klüplerine de mesajların var .. Otuz gün süre tanı ben haklı çıkmazsam 13-14 bandı Yine sadece USTAMM diyeceğim .. Kolay gelsin.

USTAMM için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Hulusii ()

Eyvallah ustam,

1BeğenmedimŞikayet

USTAMM ()

Benim aldığım bir hisse.
Ytd

Hulusii için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Hulusii ()

Ustam orada genel bir tarif var, sizin daha detaylı bilginiz vardır diye düşünmüştüm,

1BeğenmedimŞikayet

USTAMM ()

Cevaz verme işlerine Din İşleri Yüksek Kurulu bakıyor.

Hulusii için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Hulusii ()

Bu Sasa caızmıdır ustam bende düşünüyorum da

0BeğenmedimŞikayet

ers16 ()

Uzun vade tutmak üzere sasa, hektas, Ereğli, aksa, kords, alkim, aselsan aldim. İki hisse daha ekleme yapicam. Hangi iki hisse olabilir. Cevap verirseniz sevinirim. Yazdıklarım yatırım tavsiyesi değildir.

0BeğenmedimŞikayet

Afram ()

Merabalar bu Sasa hissesini iş bankası üzerınden hisse senedi olarak aliş yapıcam alırken eski yeni olarak secenekler var neye dikkat etmem gerekir alişta acaba

0BeğenmedimŞikayet

USTAMM ()

14 liradan beri sasacıyım. sasası olanın tasası olmaz derler. ama dövizin düşmesi sasaya yaramaz. cuma günü ortaklı haberi olduğu için tavan yaptı. :)
YTD

caracule09 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

ers16 ()

Allah razı olsun sizden. Üşenmeden cevap veriyorsunuz, ilginize çok teşekkür ediyorum. Hayatımda önemli kararlar almaya vesile oluyorsunuz. Ytd

0BeğenmedimŞikayet

frankenstein ()

Pazar gecesi dolarda bir takım geri çekilme olursa endex te düşer bence sasa ederinden baya
yükselmiş karlılığı ondan yüksek olan fiyat olarak 4 te 1 olan hisseler var bu arada 6 yıldır borsada yatırım yaparım.

1BeğenmedimŞikayet

Akıncı ()

30 yil çalışma hayatı sonucunda sgk nın verdigi emeklilik sartlarının 3 katı daha refah bir emeklilik saglar hemde 10 gibi bir surede hedefleri ve yatırımları çok buyuk egeen hissesini bir araştin gelecegi ona yakin bir seyir alacakdir...

0BeğenmedimŞikayet

ers16 ()

Merhaba, 10 yıl gibi bir sürede sasa hissesi sizce kaça çıkar. 28-31 dolar vade 3 yıl demiştiniz sanırım. Sizin görüşünüz doğrusunda karar vereceğim çünkü. İlginize çok teşekkür ederim. Yatırım tavsiyesi değildir.

2BeğenmedimŞikayet

Akıncı ()

maşallah tavan kapanış tam sınırda pozitif kapanış geldi 47.58 üstündeki kapanış ile 52.70 kapısını açtı...

3BeğenmedimŞikayet

Akıncı ()

biz 26 27 den beri iştahlıyız orda :)

caracule09 için cevaplandı (yorumu göster)

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum