Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0725 06:32:43
EUR 34.9095 06:32:43
USD 32.5257 06:32:43
ALTIN ONS $2326.7500 06:32:43

Grafiği gönderen: Nicotinee

⭐⭐Nicotinee ()
Bitcoin

Kasım 25 te tüm btc lerimi sattığımı söylediğimde bir hafta erken olabileceğini belirttim ve sonraki hafta zirve geldi ve aralıkta çöktü.

Yorumlar (49)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.
Sayfa 2 - Konuda ki son yorumları görmek için tıklayın.

0BeğenmedimŞikayet

İscoin ()

Hocam bat'da hedef güncellemeniz var mı?
Olası bi momentumda nereleri görebilir, teşekkürler

Nicotinee için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

nitrogen ()

Teşekkür ederim :) Görmemişim

0BeğenmedimŞikayet

Acemialtinc ()

Peki hocam teşekkür ederim

4BeğenmedimŞikayet

Nicotinee ()

Ben sabahta cevap verdim devam edeceğiz :)

nitrogen için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

nitrogen ()

Hocam merhaba
Sabahta yazmıştım ancak mesajım düşmedi sanırım
Mda tutmaya devam ediyormusunuz. Siz alınca ben de almıştım biraz tersteyim

2BeğenmedimŞikayet

Nicotinee ()

Buda bir ihtimal ama ben btc 60k gördüğünde satıs veya azaltma niyetindeyim kriptolarımı, yanılabilirim…

Kskn55 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Nicotinee ()

Eos için aralıkta enaz 3,70 usd üstü ay kapanısı bekleyelim, ocakta iyi bir yükseliş gösterebilir ytd.

Mustafaaslan için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Adaletsiz ()

hocam burdan yazarsanız bizde bişeyler yapalım belli zarar bir nebze kapanır
rica etsek
lakin az önce size yazmıştım ulaşmadı sanırım

0BeğenmedimŞikayet

Kskn55 ()

Hocam mrb nasilsiniz altcoinlerin Mayıs'a kadar ataklarının devam edeceğini anladım, doğrumu, teşekkür ediyorum

0BeğenmedimŞikayet

Mustafaaslan ()

Kaptan eos için ne yapalım ne olacak Eos

0BeğenmedimŞikayet

Yusuf46 ()

Hocam mda duruyor mu bazen güncellemek gerekiyor demistiniz ya altcoinleri

4BeğenmedimŞikayet

Nicotinee ()

2 btc lik altcoin ve biraz nakit TL var, alsat hariç kripto almayacağım. Mayıs 2022 ye en yüksek TL miktarı ile girmek üzere hazırda bekliyorum, bir yandanda 6 ay aralıksız çalışacağım. 2022 yılı fırsatlar yılı olacak…

Acemialtinc için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Nicotinee ()

Hayır tam olarak onu demek istemedim. Silkme hareketi yaparak, piyasayı seyrelttiler. Bunun öncesinde majorler dışındaki altcoinleri trend desteklerininde altına indirip kaçırdılar. Şimdi btc de bir atakla birlikte tamamlanmamış olan altcoin finallerini yapabilirler….

YıldızBitco için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Acemialtinc ()

peki siz mal alacakmısınız hocam. yada ne zaman alacaksınız?

0BeğenmedimŞikayet

KANDIRA_41 ()

Ustam peki altcoinler nolacak dusunceniz

0BeğenmedimŞikayet

YıldızBitco ()

Ozaman insallah burasi dipdi

2BeğenmedimŞikayet

Nicotinee ()

Eğer Aralık ayı mumu nisan ayında olduğu gibi doji yapacak olursa aralıktan kalan 7 günde btc de 60000 usd atağını yeniden görebiliriz, Ocak ayının ortalarına kadar altcoin zirveleri gelir ve çöküş yeniden nisan Mayıs döngüsünün kopyası olarak yasanabilir.

0BeğenmedimŞikayet

Fhr ()

Bu dahada düşecek anlamınamı geliyor

0BeğenmedimŞikayet

Klas_Yatırımcı ()

Hocam bi coin verde şu sitedeki gariplerin yüzünü güldür hem btc hem tether tokatladı milleti bi yol göster siteye

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum