Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0704 03:25:27
EUR 34.8736 03:25:27
USD 32.5575 03:25:27
ALTIN ONS $2323.1450 03:25:27

Grafiği gönderen: admin

⭐⭐admin ()
Dolar
İlgili düzenlemenin resmi gazetede yayınlanan bağlantısı ve görseli aşağıdadır.
https://www.resmigazete.gov.tr/eskiler/2021/12/20211221M1-1.htm

Yorumlar (43)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

GULaltin ()

Ekran dondu 10dk dir aynı rakam

admin için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

GULaltin ()

Ons sayfası ama şimdi girebildim yaklaşık 2 3 saattir acilmadi

0BeğenmedimŞikayet

admin ()

Hangi sayfa açılmıyor?

GULaltin için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

GULaltin ()

Sayfa açılmıyor neden acaba

0BeğenmedimŞikayet

Osmn_tan ()

Sanal paraya hazine iki senede harcanır ?

0BeğenmedimŞikayet

emrez ()

Borsalar dip yapıyor, piyasayı koklayıp kademeli alım yapılabilir. Her zaman garantisi yok tabi ama bekleme ile güzel kazanç sağlanır. Bakalım bende zarara girdim biraz bistten satıp yeniden alttan aldım. Her düşüş yeni bir açık pozisyon grubu oluşturuyor sanıyorum, onlar bitince yeniden çıkar.

ssert için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

ssert ()

İyi akşamlar hocam. Çok garantideyim. Takla atlatma olayına bizi de katabilirmişim.

emrez için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

emrez ()

Mantıklı görünüyor o zaman ama yüzde 14 ise normal faiz değmez 3 ay bağlamaya. 3 ayda 10 takla attırırım paraya.

dollars için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Bjk3460 ()

Amin nedem benim yorumlar burada çıkmıyor

0BeğenmedimŞikayet

isobeyyy ()

Sayın admin mesajlarım ana sayfaya düşmüyor. Nedenini sorabilirmiyim

0BeğenmedimŞikayet

Tetdolar ()

bak burada dönüşüm yapanlar yararlanacak diyor diğerleri için böyle bir durum yok gibi görünüyor kafam karıştı şimdi.

0BeğenmedimŞikayet

yasin657 ()

bu uygulama kapsamında açılan türk lirası mevduat veya katılma hesapları bu maddenin ikinci fıkrasında belirtilen destekten bir defaya mahsus olarak faydalanabilir. "

burda vadeli hesap kapanıp açılmasından bahsediyor sanırım, her hesap bir kere faydalanır, vade sonu kapanır, tekrar açılır gibi demek istemekte.. vatandaş sadece bir defa yararlanır değil.. yani döviz hesabın varsa bunu tl ye çevir demekte..

diğer hususta Türkiye Cumhuriyet Merkez Bankasından:TEBLİĞ (türk lirası mevduat ve katılma hesaplarına dönüşümü) yayınlandı yani döviz için, dönüşüm demekte..

TL için hazine bakanlığı bir tebliğ yayınlayacak gibi duruyor..
biraz daha net olsa iyi olacak ama..)

0BeğenmedimŞikayet

Kml0909 ()

Örneğin faiz 2000 bin TL kur farkı 200 lira ee ne olcak:)

Ankarali_UD için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

1_KARAOĞLAN ()

Fikrinize katılıyorum.
Dövize endeksli yeni para çıkarmak, bütün mevduatı dövize endekslemekten yeğdir.

Bu şekilde hazine mevduat sahibinin kur riskini üstlenmiş oldu.

Diğer bir anlatımla, adına faiz artışı denilmeden onemli bir faiz artışı yapıldı, artırılan kısmı da bankaların değil, hazinenin üzerine kaldı.

Teşekkürler.
Selamlar...

0BeğenmedimŞikayet

AbdurrahmanZk ()

Yuksek olani odemesinin neresi anormal ki

0BeğenmedimŞikayet

emrbyrktr ()

Tether olayında rezerv karşılığı olması gerekiyor diye biliyorum.

0BeğenmedimŞikayet

cladius ()

Sözlediğiniz çok mantıklı aslında

0BeğenmedimŞikayet

kaktüss ()

Bak bu olabilir iyi fikir getcekten...

0BeğenmedimŞikayet

Fatoş_20 ()

Bir defaya mahsus diyor 4. Madde

0BeğenmedimŞikayet

Sseda ()

Evet doğru okuyorsunuz

0BeğenmedimŞikayet

____Su______ ()

Ağzın bal yesin . işte bu kadar kısa ve öz... Okadat laf uretmeletine gerek yok.. net olmalılar laf kalabalığından bıktık çünkü.. gerçek icraat istiyoruz.. keşke siz maliye bkn olsaydınız.. bayıldım net konusmaniza, saygılar

0BeğenmedimŞikayet

SARISEVMEZ ()

sen varya adamsın Admin

22BeğenmedimŞikayet

admin ()

Resmi gazetede yayınlanan tebliğ bu şekildedir. TRT'de yapılan yayındaki konuşmalara göre anladığım kadarıyla ilerleyen günlerde değişiklikler yapılabilir ve kapsamı da arttırılabilir.

Eğer yeni bir düzenleme yapılacaksa nacizane önerim coin piyasalarındaki TETHER mantığında çalışan bankalarda alınıp satılabilecek dolara veya diğer dövizlere endeksli sanal para birimi çıkarmalarıdır. Çıkarılacak sanal paralar değerini dövizden alırken karşılığı Türk Lirası olacağından Türk Lirasının değerinin korunmasını sağlayacaktır.

0BeğenmedimŞikayet

Dacascos_ ()

20 aralıktaki kur 18 civarıydı tam olarak kaç alınır bilemiyorum

Yigit88 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

_dolores_ ()

Yani 18 den alana 18 den 15 e alans 15 ten ben 21 aralık yani bugün aldım terse düştüm bana yok heralde

tolga669 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

tolga669 ()

Bakın ona göre olacak

Dacascos_ için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Yigit88 ()

Nasıl yani 20 Aralık kura göre mi

0BeğenmedimŞikayet

Dacascos_ ()

18 civarıydı tam hatırlayamadım ama

tolga669 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Neteben ()

Senin okuma yazman varmı. Nasıl yıldız almışsın hayret. Vade sonunda aldığın faiz kur farkından düşük ise. Arada ki fark ne kadar ise oda parana eklenerek sana verilecek. Faizi vermeyecek onu vermeyecek bunu vermeyecek değil. Toplam faiz getirin 5 bin ise. Dolara yatırsaydın getirisi 10 bin olacaktıysa. 5 bin zararın var kur farkı yani. 5 bini sana ödeyecek. Bunda anlaşılmayan ne var anlamadım

Otomatik Hatırlatma: Üyelerin yıldız sayıları diğer üyelerin yorumlara verdiği puanlar, altın simülatör sonucu ve üyelik tarihi vb. kriterlere göre otomatik sistem tarafından hesaplanmaktadır. Yıldızlar otomatik olarak belirli zamanlar içinde bu kriterlere göre güncellenerek artabilir ya da azalabilir. Yıldız sayısının fazla olması üyenin site içerisindeki tecrübesini gösterir ancak yatırım konusunda uzman olduklarını asla göstermez.

0BeğenmedimŞikayet

tolga669 ()

20 Aralık'ta ne kadar ise ona göre hesaplanacak

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum