Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0609 07:58:35
EUR 34.4347 07:58:35
USD 32.4345 07:58:35
ALTIN ONS $2386.2100 07:58:35

Grafiği gönderen: Özgürcük

⭐⭐Özgürcük ()
Dolar
terste kalanlar için bir fırsat diamond formasyonu oluşuyor 16.40 kadar hafta sonu gelmeden yolu olacaktır

Yorumlar (45)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

Spotcubaba ()

Hocam yani yükseliş trendimi diyorsunuz?

0BeğenmedimŞikayet

Spear ()

Diamond formasyonu bozuldumu acaba?

0BeğenmedimŞikayet

Yamur18 ()

Bir gün kaldı hafta sonuna Özgür bey

0BeğenmedimŞikayet

Yamur18 ()

Sonrasında düşüş mü yoksa devam mı sizce?

0BeğenmedimŞikayet

ZGK ()

hocam ordan niye dönüyor yine 18. lere çıkmaz mi

Özgürcük için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

BNB_ ()

Hocam yuklu gram alacagım. Nerden almalıyım. Eylül 15e kadar badem varr

0BeğenmedimŞikayet

Gobretti ()

Teşekkürler hocam. Saygılar

4BeğenmedimŞikayet

Özgürcük ()

@admin sataşma yapıyor arkadaş ben kimseye sataşmıyorum

tayfn için cevaplandı (yorumu göster)

4BeğenmedimŞikayet

Özgürcük ()

yo ben ülke için dedim tl nin zaten bir değeri yok üretmediğin sürecede değeri olmayacak , eritende ben değilim zaten yönetenler ama terste olanlar için çıkış kapısı dediğim yerler oda güzel günler güneşli günler demek

8 den 18 e çıkan dolar 12 ye düştü diye halay çekenler hala %50 pahalı dolar kurunamı halay çekiyor

Fatihfatih50 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

ugurrkaradag ()

teşekkürler yorumlarınız ve bilginiz için umarız hedef gelir zaten terste kaldık umut oldunuz :)

0BeğenmedimŞikayet

tayfn ()

Güneşli günler diyor admin bunun gibileri cikar siteden.

0BeğenmedimŞikayet

Mr_Dolar_ ()

evin fiyatı kur 18den fiyatladı sittin sene evin fiyatı düşmez

pazıl için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Özgürcük ()

cari açık kapatmak için ederler etmeselerde fark etmez bir şekilde dış etkenlerden dolayıda olsa teknik işler oraya gelicektir.

ugurrkaradag için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Fatihfatih50 ()

Gunesli guzel gunler dedigin tl nin erimesi.. alkislar senin gibilere

1BeğenmedimŞikayet

Özgürcük ()

%80 diyorum yeterlidir sanırım :) zaman olarak ise çok beklemeyiz buğün yarın mevduata parasını baglayacak olan bağlar sonra piyasa durulur ve usul usul yukarı başlar

cengizemre34 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Cs3510 ()

Bu yazdıgınız terste olanlar için bir cıkıs kapısı hocam

1BeğenmedimŞikayet

Özgürcük ()

sabırla biraz bekleyin oraya gelecektir eşinizede nacizane tavsiyem iyi günde kötü günde sözünü hatırlamasıdır. Sabretsin güzel günler güneşli günler çok uzak değil sadece sabır

pazıl için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Özgürcük ()

kesinlikle ama her iki ihtimaldede 16.40 var ben orayı kaçış rakamı olarak görüyorum yada stop koyma yeri

Egecan59 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

veysi2121 ()

Abi fena tersteyiz bi fırsat verecek mi dersin kesin

0BeğenmedimŞikayet

ugurrkaradag ()

ustam müsade ederlermi oraya çıkmasına sanki gıdım gıdım kafasına vuruyorlar gibi geliyor çıkmaya çalıştıkça :) dün 13 ü geçememesi gibi

1BeğenmedimŞikayet

Özgürcük ()

gram 1000 tl ye gelir düşüncesindeyim ama 16 larda değilde mart sonu gibi beklentim

Aras2016 için cevaplandı (yorumu göster)

2BeğenmedimŞikayet

Özgürcük ()

muhtemel olarak 15.50 - 16.50 aralığındfan yön tekrar 10.30 lara dönecektir

Gobretti için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Özgürcük ()

karar verecek ya yeni mevduata insanlar inanacak ve para buraya kayacak bir miktardaha yada yeni mevduat filan bilmem ben usd mi alırım kenara atar beklerim diyecek ama benim fikrim 16.40 sonrası 10.30 deneye bilir sonra ordan kuvvetli destek alıp mart sonu gibi yeni zirve denemesi bile yapabilir

canpolat1 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

cengizemre34 ()

Bu seviyeler gelirse direk çıkacağım. Sizce ne kadar zaman alır ya da bahsettiğiniz ihtimal % kaçtır

0BeğenmedimŞikayet

Özgürcük ()

dediğim olsunda bana değil kendine benden güzel bir yemek ısmarla ve bir hayr duası et yeter eyvallah :)

cahit_043 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Özgürcük ()

evet yüksek burda teknik olarak iki formasyon çıkıyor birincisi diamond formasyonu ikincisi ise alçalan üçgen her ikisininde ortak rakamı 15.5-16.5 arası bir yer buda bize en azından oralardan alanların kurtarma ihtimalini ortaya çıkartır ama oraya gelince aç gözlülük yapmamak gerek parasını kurtaran kaçar

Mavicennetlim için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Mavicennetlim ()

Terste olan muhakkak çok arkadaşımız var.15-16 bandının grafiğe göre gelme olasılığı yüksek mi? tşkler

0BeğenmedimŞikayet

cahit_043 ()

Özgür kardeş eğer dediğin olursa sana en kralından yemek borcum olsun.. )

0BeğenmedimŞikayet

canpolat1 ()

Özgür abi iyi akşamlar 16 40 dan sonra ne olur?

0BeğenmedimŞikayet

Gobretti ()

Merhaba Özgür bey. Fırsat derken 16.40 civarını gördükten sonra tekrar yön aşağı şeklinde mi olur? Yüklü terste kaldık, bilgi verebilirseniz sevinirim. Saygılar

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum