Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0729 00:06:53
EUR 34.8966 00:06:53
USD 32.5050 00:06:53
ALTIN ONS $2335.4000 00:06:53

Grafiği gönderen: ASRN

Yorumlar (39)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

gumuscuanneninbacısı ()

Çok teşekkür ederim hocam cevap verdiğiniz için. Sagolun

ASRN için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

ASRN ()

@gumuscuanneninbacısı grafik haricinde de yazmıştım

0BeğenmedimŞikayet

Keremini ()

Firsatlar gelicektir kardesim yine. Bu dolar beni urkutuyordu. Hele bi yataya baglasin dalariz bi yerden

umuut81 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

umuut81 ()

Belki tekrar düşer alırız bende almadım. O seviyelerden alsak gram artırdık

Keremini için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Keremini ()

Kardesim ben o sirada takip edemedim. Cocuklari okula birakirken olmus sanirim. Nasip degilmis

0BeğenmedimŞikayet

umuut81 ()

Elimde 7.50den var ama 8lerden alsam çok iyi olucaktı geçmiş zararlarım kapanirdi

Mechul34 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Mechul34 ()

Suan baya kar etmistiniz keske alsaydınız.. suanki fiyada gec değil

0BeğenmedimŞikayet

ASRN ()

10.04 gümüştl üzerine çıkamadıkça kapanış yapmadıkça yükselemez

Elifkoc için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

umuut81 ()

Kardeşim sabah 8 görmüş aldın mı ben alamadım

1BeğenmedimŞikayet

ASRN ()

gümüş ons 22.830 direncini geçerse teyit alacaz

0BeğenmedimŞikayet

Elifkoc ()

12.50 den büyük kısmını dün çıktım hocam, yine yükselir diye bekliyorum kalanı çıkmak için, sizin yorumlarınız çok önemli benim için şuan hepsinden çıkın derseniz de tavsiyenize uyarım. ytd değil tabi ki sorumluluk bana ait.

0BeğenmedimŞikayet

Keremini ()

Abi seni sorularimla cok bunalttim yüzüm yok. Herkese yetisen cevap vermeye calisan ender kisilerdensin. Hakkinizi helal edin. Gumus grafiginde beklenti nedir diye sormustum. Rsi ler kafami karistirdi asagiya inme ihtimalimi var diye sormustum.

0BeğenmedimŞikayet

ASRN ()

kızmak mı? haddimize mi? ne sormak istiyorsanız biliyor isek cevap vermeye çalışırız

1BeğenmedimŞikayet

ASRN ()

peki o 7.5k ortalamalı gümüşü ne zaman satmayı planlıyorsunuz? Kaçtan satmayı hedefliyorsunuz? Bu zamana kadar neden satmadınız? Satmadınız yeniden alınca onu ne yapacaksınız diye 10 larca soruyu kendinize bi sorun sonra taşıma maliyetinizi hesaplayın nasıl yatırım yapıyorum yanlış mı doğrumu bunu sorgulayın

Elifkoc için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Elifkoc ()

Allah razı olsun sizden herkese yardımcı oldunuz @SLAVE hocada öyle , 7.5 ortamadan 2k gümüşüm var sizce biraz daha alsam mı yoksa hiç ortamamı yükseltmeyeyim mi 2k daha alabilirim hocam bana da yardımcı olurmusunuz?

0BeğenmedimŞikayet

Keremini ()

@Peyzajcı abi şimdi bu @ASRN hocamizin grafiginde yükseliş mi olma ihtimali var yoksa duşus mu? @ASRN hocama sosrarsam bana kizar simdi. Sana sorayim dedim

Peyzajcı için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Peyzajcı ()

Tesekkurler hocam bu kadar takip edecez

0BeğenmedimŞikayet

sfbll ()

Hocam merkez bankasının sitesinde dolar 17,47 gözüküyor şu an. Bunun bir anlamı var mı sizce?

1BeğenmedimŞikayet

Kuvarss ()

Hocam Allah razı olsun, valla sizin yorumlarınızı okuyunca istemsizce bir rahatlama geliyor bana. Güven veriyor umutsuzluğum azalıyor. İyiki varsınız

0BeğenmedimŞikayet

ASRN ()

ne yapmak istedikkerini tam olarak detaylarıyla açıklasınlar

Demir_21 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Demir_21 ()

İşim gereği göremedim tepki yükselişini kaçırdık açıkçası
14:00 ten sonra düşüş olur diye düşünüyorum ama derinliği kestiremiyorum
O yüzden kararsızım

1BeğenmedimŞikayet

ASRN ()

sonunuzu düşünmeyin nasıl zararı hafifletebilirimi düşünün

Konyalı_424242 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

ASRN ()

16.75 seviyesini daha göstermezler zararkesi tepki çıkışında yapabilirdiniz tepki yaptığı seviye üzerinde kapanış gelmezse düşecek
henüz piyasalar oturmadı doğru yorumlamak mümkün değil 14:00 açıklamalarına katılım önem arz ediyor

Demir_21 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

yasingokturk5151 ()

2022 ortalarına kadar anca çıkarsın tersten bende 6 ay bekledim terste ama sonunda çıktım kare bile geçtim sabret satma sakın

0BeğenmedimŞikayet

Konyalı_424242 ()

12.26 dab 50 k alındı

yasingokturk5151 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

mbolun ()

Hocam 1 geri 2 ileri demek istemiş olabilirmisin?

0BeğenmedimŞikayet

Konyalı_424242 ()

12.26dan 50 k, aldım

yasingokturk5151 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Konyalı_424242 ()

Abi zaten ortalama 200 bin gitmiş daha çok düşerse benim sonum ne olur bilmem

0BeğenmedimŞikayet

yasingokturk5151 ()

Kaçtan terstesin

0BeğenmedimŞikayet

Demir_21 ()

Hocam dolarda 16.75 le terse düştüm
Gümüş ons 19$ seviyelerine inerse dolarla gümüş almayı düşünüyorum kafamdaki rakam 28$ olursa da çıkış yaparım diyorum
Lakin doğru bir karar mıdır emin değilim ekranı kapatıp hicbirsey yapmadan beklemek mi
Ya da zararkes noktası belirleyip farklı bir adım mi atmalı bilemedim
Bir oneriniz varmıdır?

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum