Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0763 13:45:34
EUR 34.7520 13:45:34
USD 32.2670 13:45:34
ALTIN ONS $2313.5900 13:45:34

Grafiği gönderen: halhil

⭐⭐halhil ()
Sterlin

İşin içinde faiz olunca bb alt tabanına değiyor olmayınca zorlama ile bb ortasına dokunuyor bence, yarın panik satışı gelirse senin rakamdanda dönebilir, ama 15 dklık 5 li dalga halinde aşağı indi, bi 5 li dalga daha aşağı inmemiz muhtemel bence, bu noktadan sonra stop lose yerine elde varsa eklenmeli gibi, ne yapacağı belli olmaz bunun, işin iyi yanı elinde sonunda bu çanak dolacak hedefimz belli olur ytd .)

Yorumlar (113)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.
Sayfa 3 - Konuda ki son yorumları görmek için tıklayın.

1BeğenmedimŞikayet

halhil ()

Ne kadar fena 1 tl ye mi düşecek hadi inş .)

Ben_Demiştim için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Ben_Demiştim ()

Üstad emin değilim ama bu gece fena bir çakılma olabilir. Dolar TL 3 saatlik grafikte mükemmel okunuyor ve 01:00'den itibaren 3 saatlik kijun- sen kafayı fena indirecek.

halhil için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

halhil ()

10.3x li rakamınız kaç oldu üstadım, 10.23 şuan bende bb ortası haftalık ytd.

1BeğenmedimŞikayet

Okur_İbrahim ()

Araba almak istiyordum yada daire olmadı nasıp değil miş kendime yeni geldim 3 gün zor geçti bir yıllık maaşım gibi o para yani gaza gelmemek lazım yada biraz kar gördün sat neyse cevap verdiğin için teşekkür ederim

0BeğenmedimŞikayet

halhil ()

Gençsiniz daha maşallah, yeterki yakın zamanda ihtiyacınız olan parayla yatırım yapmayın, gerisi bi şekilde çözülüyor ytd.

Okur_İbrahim için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Okur_İbrahim ()

Eyvallah kardeşim terste kaldım -45 fazla anlamıyorum yaş 44 e girecek hiç bulaşma saydım eyiydi?

1BeğenmedimŞikayet

halhil ()

Aslm, beklemek lazım diyor, çalışır çalışmaz bilinmez keşke bilebilsek ytd.

Okur_İbrahim için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Okur_İbrahim ()

Selamın aleyküm kardeşim bu grafik ten ne anlamak gerekiyor beklemek mi almak mı düşer mi altın terste kaldım

0BeğenmedimŞikayet

ACEMİ_genç ()

5400 9.60 11400 16.75

Beyzax için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Beyzax ()

Hangisi var?

ACEMİ_genç için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

ACEMİ_genç ()

eee beyza hn şaka maka da ben ne yapim beklimi yoksa satıp çıkimi bu işden

0BeğenmedimŞikayet

Beyzax ()

Sistemi bilmiyorum duymuştum

Fatih6066 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Fatih6066 ()

Evet coin borsalarındaki d. olar

0BeğenmedimŞikayet

Beyzax ()

Ben de bulaşmıyorum yakında kar payı derler dediydi dersiniz:)':)

2BeğenmedimŞikayet

ACEMİ_genç ()

bu arada yeni sistem faiz dir ona bulaşmam

0BeğenmedimŞikayet

ACEMİ_genç ()

valla bu dolar hatda bu siteye 1 buçuk ay önce bulaşdım ev satmışdım yüklü aldım bozdum bidaha aldım gene bozdum son sefer yarısıyla aldım malum elimde kaldı 12 k kadar

0BeğenmedimŞikayet

ACEMİ_genç ()

teşekkür ederim

0BeğenmedimŞikayet

Beyzax ()

Üzüldüm gerçekten umarım tersten çıkarsanız

0BeğenmedimŞikayet

halhil ()

Üstad dövizi nasıl değerlendiriyordunuz? Eğer alıp 3-6-9-12 süreçlerde kar gördükçe satıyorsanız yeni sistem mükemmel geçersiniz oraya, risk şuan sıfır gözüküyor, yok eğer dövizi alıp ordan onslara ordan paritelere ordan baskasına geçip geçip duruyorsanız kaçtan aldığınızın bi önemi yok bence ytd.

0BeğenmedimŞikayet

ACEMİ_genç ()

hocam merhaba 16.75 den tersdeyim dölarda ne yapmalıyım bi yol sösterirmisiniz

1BeğenmedimŞikayet

Fatihsultan ()

Hocam yukarilari bekliyordunuz. ne oldu şimdi aşağı diyorsunuz . ne değişti?

Sergio_ için cevaplandı (yorumu göster)

2BeğenmedimŞikayet

halhil ()

Bir önceki kutucuk gibi şuanki bu bölgede sabitlenmede olabilir 3 aşağı 5 yukarı, bb ortası yukarıya doğru artıp kavuşuncada hareket baslayabilir ytd.

0BeğenmedimŞikayet

halhil ()

Veririz coşkuyu üstad, giden kardan olsun dert değil, kazancaksak 17 den de tutarım sorun değil bnm için ytd .)

1BeğenmedimŞikayet

Ben_Demiştim ()

Bilmiyorum üstad ama sanki sabah gördüğü dip gerçek dip olabilir.

0BeğenmedimŞikayet

halhil ()

Yoksa gunluk bb altına dokunduğu içinmi döndü üstad ordan ytd?

0BeğenmedimŞikayet

Ben_Demiştim ()

O yöntemi bazen ay içinde neresinden sonrası aşağı veya yukarı yönlü köpük onu görmek için kullanıyordum. Bazen işe yarıyor bazen bazen işe yarıyor. Bu sabahki dibin neden orasını olduğunu gösteriyor aslında.

0BeğenmedimŞikayet

halhil ()

Evet dokunmuş ortaya, ama diğer durumlara bakıncada hep alta dokunmuş oluyor, pek kıyaslıyamadım ondan ytd.

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum