Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0675 17:19:11
EUR 34.7339 17:19:11
USD 32.5072 17:19:11
ALTIN ONS $2392.1450 17:19:11

Grafiği gönderen: Akif44

⭐⭐⭐Akif44 ()
Sterlin

Arkadaşlar dolar tl de oluşan yükselen kama yine yukarı kırdı kama içinde aslında fincan kulp var hedefi 18.65 Ancak dolar tl bu gün 15.30 a düşsede oradan dönseydi hedefi şimdi 20 civarında olurdu yani herketlerde küçülme başladı

Yorumlar (29)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

Dogalturk ()

Sağolun. İyi ki varsınız.

Akif44 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Akif44 ()

Hocam hem teknik hem söylemleri takip edeceğiz

Dogalturk için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Akif44 ()

Hocam yeni zirve yapamaz yeni dip yapmaya başlarsa o zaman tepede olduğumuzu anlarız ancak ben günler öncesinde try/usd grafiği paylaşmaştım hedefleride orada göreceksin ki şu ana kadar yüzde 90 hedef gelmiş durumda

Sehmus_1905 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Dogalturk ()

Hocam bize doyum noktasına yaklaşıyor, geldi derseniz inanın minnettar oluruz. Şimdiden teşekkür ederiz. Allah sizden razı olsun.

0BeğenmedimŞikayet

Fatihsultan ()

Amin hocam

0BeğenmedimŞikayet

Sehmus_1905 ()

Akif hoca selamlar noktası nereye kadardi

0BeğenmedimŞikayet

Akif44 ()

Fatih hocam hayırlısı olur inşallah

Fatihsultan için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Fatihsultan ()

Belki cikacagi nokta 50kurusluk alan kaldı ama inerse kaç katı iner.

1BeğenmedimŞikayet

Fatihsultan ()

Evet bende kararsızım buradan ciksammi yoksa yarın sabah yine dokuzda yukarilarmi gider bilemedim.

0BeğenmedimŞikayet

Akif44 ()

Amin inşallah Fatih hocam Yalnız şunu da iyi biliyoruz doyum noktasına gelirse düzeltme başlar

0BeğenmedimŞikayet

Fatihsultan ()

Tamam Akif hocam. insallah ülkemiz için milletimiz için hayırlısı güzeli olur.

0BeğenmedimŞikayet

Akif44 ()

Hocam burada ben yalnız değilim Birçok arkadaşım bu işten anlar ve elinde geleni yaparlar

Sergio_ için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Akif44 ()

Eyvallah hocam sağolun

Beyzax için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Akif44 ()

Fatih hocam ben öyle bir şey söylemiyorum 20 yi görecek formasyonu atmayacağım dedim olaki çalışmaz insanlar terste kalmasın diyorum ilaveten teknikten ziyade artık söylemleri takip edeceğiz. Aynı söylemler ne zaman dövizi yükseltmiyorsa işte o zaman düzeltme olabilir veya söylemlerde değişiklik olursa işte o zaman yine düzeltme başlar

1BeğenmedimŞikayet

Beyzax ()

Teşekkür ederiz hocam elinize sağlık!

2BeğenmedimŞikayet

Sergio_ ()

Lütfen sizden bizi ve sayfayı mahrum bırakmayın. Müteşekkirim hocam, hürmetler saygılar!

1BeğenmedimŞikayet

Fatihsultan ()

inşallah ya gormeskn hocam bu arada

1BeğenmedimŞikayet

Akif44 ()

Aleykümselam hocam sizinde Akşamınız hayırlı kazancınız bol olsun

Sergio_ için cevaplandı (yorumu göster)

2BeğenmedimŞikayet

Sergio_ ()

Hocam sizi şahsen tanımasamda selam vermeden geçmeyi doğru bulmadım. Akşamınız hayırlı olsun üstadım! Sevgiler.

1BeğenmedimŞikayet

Fatihsultan ()

Yani 18650, den kasayı bosaltalimmi diyorsun 20yi görmeme ihtimali var yani

1BeğenmedimŞikayet

Akif44 ()

Kurtu hocam senden de Allah razı olsun sizlerde takip edin hızla değişen bir piyasa var

Kurtu16 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Kurtu16 ()

Akif hocam Allah razı olsun . Haber et , sabırla bekliyoruz.

1BeğenmedimŞikayet

Akif44 ()

Cemil hocam özet olarak aksi bir açıklama gelmezse yükselmeye devam eder malesef flamaların hedefide işte o zaman gelir

ResPectFuL için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Akif44 ()

kamaların içinde sağ bacağı yukarıda fincan kulplar var zaten bu da güçlü piyasada görünür
flama varsa sterlinde Antepe gideriz zaten

1BeğenmedimŞikayet

ResPectFuL ()

eyvallah akif hocam takipteyiz inşaallah o kamalar flama değildir

0BeğenmedimŞikayet

Akif44 ()

Antepi geçerse bakarız şimdi Antepi geçeceğine dair teknikte görünen bir şey yok

Onurozgr için cevaplandı (yorumu göster)

3BeğenmedimŞikayet

Akif44 ()

Eyvallah Cemil hocam sağolasın çanakların küçülmesi diikkat edersen 2 tl lik çanak 1 tl ye düştü sonra 50 kuruşa düşerse düzeltmenin yaklaştığını anlayacağız

1BeğenmedimŞikayet

Onurozgr ()

Pound uçuyor usta yeni grafikler lazım :)

1BeğenmedimŞikayet

ResPectFuL ()

eline sağlık Akif hocam

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum