Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0764 23:45:40
EUR 34.8238 23:45:40
USD 32.3379 23:45:40
ALTIN ONS $2301.8900 23:45:40

Grafiği gönderen: calculator

Dünya Borsalarındaki Görünüm

Yorumlar (16)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

sensey ()

Üstadım geçen iyi olsun dolar çalışman vaymiydi 10 gün önce attın ama bir turlu bulamadim

calculator için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Mumlar_lordu ()

Çok şükür iyiym üstad tşkler

0BeğenmedimŞikayet

Mhmthsbhl ()

Ben bu yuzden eregli vesbe ttrak ve aksa gibi koklu ve temettu orani yukseklere giris yaptim son yukseliste . Halen tutuyorum lakin biraz tedirginim. Gerci ciksam ne yapacagim diyorum. 32 den eregliden ciktim 32.70 den geri aldim. Bakalim nerde tokezlersek veririm . Belki yuzde 5-10 kardan zarar olur ama su ortamda tlyi ne yapak ustad yav...

0BeğenmedimŞikayet

Gulsoy ()

Acaba diyorum dolunaydan sonramı sepete bir seyler alip atmali (bistten )

1BeğenmedimŞikayet

calculator ()

Lord'um kusura bakma fark etmemişim bildirimi. Hamd olsun üstadım. Sen nasılsın?

Mumlar_lordu için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Coşkundan ()

Sa hocam.
CUSAN ve MAKTK var elimde biraz. Olumsuz şeyler okudum, kafam karıştı. Bunlar için önereceğiniz zararkes noktası var mı?

Bu arada sayenizde SELGD'yi iyice çakılmadan yolladım. Teşekkür ederim.

0BeğenmedimŞikayet

calculator ()

Olmaz diyemem her an her şey olabilir. Bizim ülkemizde çok samimi yazıyorum teknik analiz yapmak çok zor. Anlık sürpriz gelişmeler, s- pe- kü- las- yonlar, toplu hareketler vs. vs. sırf küçük yatırımcıyı bitirmek adına her şey yapılıyor.

Mhmthsbhl için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Mhmthsbhl ()

Ustadim nacizane gorevden affini istemeler normallesti bizde :) lakin bende supriz faiz artisi yada se. cim haberi yada beklemedigimiz anda bambaska bir sey olur mu diye dusunuyorum.

0BeğenmedimŞikayet

ASRN ()

Bir düzeltme gelme ihtimali var evet hayırlısı nasip

0BeğenmedimŞikayet

Mumlar_lordu ()

Selam üstad hayırlı akşamlar nasılsın :)

0BeğenmedimŞikayet

K_Ç_B ()

MARKA için son görünüme bakabilir misin?

0BeğenmedimŞikayet

calculator ()

Hala elimde üstadım. Çok kritik yerde evet. Alt zaman dilimlerinde kama var gibi ama haftalık ve aylık görünümü pozitif olduğundan biraz daha bekleteceğim ama 17-21 aralık düşündürüyor beni malum 19 aralık dolunay. Umarım bu seviyeler dibi olur yataya bağlayarak bu süre aşılır

ASRN için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

ASRN ()

Hocam bera'yı ne yaptınız? Yine kritik yerde kapattı bir şansı daha hakediyor mu

0BeğenmedimŞikayet

calculator ()

Valla korkum mayıs ya da haziran mıydı bist başkanı istifa etmişti. Her görevden alındı bir gece yarısı görevden alma olur mu? diye düşünmüyor da değilim :)))

Mhmthsbhl için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Mhmthsbhl ()

Anlasildi, bizim bistte ki duzeltme aniden ( bir gece yarisi) olacak...

0BeğenmedimŞikayet

olwayslose ()

Sağolun üstad, sizin için kullandım like hkm dolmuş, ellerinize sağlık...

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum