Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0780 02:07:08
EUR 34.7720 02:07:08
USD 32.2648 02:07:08
ALTIN ONS $2325.9400 02:07:08

Konu: BTC İhtimal senaryoları

İyi geceler arkadalar. btc için hazırladığım bazı teknik ihtimalleri hazırladım sizler için. Özelikle haftalık grafikte hazırlamamın sebebi haftalık grafiğin çok daha sağlam çalıştığını tecrübe ettiğim içindir. Aslında 2. grafiği dün paylaşmıştım. 4 aydır en çok korkmuş olduğum Cypher formasyondur.

Sonra buradan olumlu ne çıkarabilirim diye bakarken birden yükselen kama ya da takoz formasyonu oluşma ihtimalini tespit ettim. Esasen her ne kadar genellikle olumsuz bir formasyon olsa da bu, şimdilik bu kısa ayı sezonunu sonlanmış ve tekrar boğa trendine taşımış olabilr bizi. Sonunda her ne kadar 3'lü tepe oluşturup alta kırma ihtimali daha kuvvetli olsa da ben yine de üste kırma ihtimalindeki hedefini de belirtmiş oldum.

Burada paylaşmış olduğum teknik çalışmaları daha çok eğitimsel amaçlı olup yatırım tavsiyesi niteliği taşımaz o yüzden bu çalışmalar ışığında işlem yapılmasını kimseye önermem. Belki hiç biri değil başka şeyler çıkacak. Sadece güçlü teknik olasılıkları değerlendirdiğim hayali kurgusal senaryolardan ibarettir.

Sizce hangisi Yükselen Kama mı, yoksa Cypher?

Yorumlar (30)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Selam. btc için 33, 30 en kötü 28 ve 27 binler tuttu tuttu. Yoksa cypher için helvayı hazır edebilirsiniz. ytd

0BeğenmedimŞikayet

orbis ()

grafiği ben çizmediğim için yorum yapmam yanlış olur

Sherloch için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Tamam dostum kusura bakma benim hatam

eocal2021 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

eocal2021 ()

yok ben btc/usd e bakıyorum

BossVurguncu için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Anlaşıldı biz kesin aynı grafiğe bakmıyoruz. Ben gümüş ons diyorum siz Btc. Pardon hatlar karışmış. Az önce grafik paylaşımı yapmıştım ona yorum geldi diye cevaplıyorum ben de.

0BeğenmedimŞikayet

Sherloch ()

Hormonik mi bu bahsettiğin cyber?

orbis için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

eocal2021 ()

yatay bant diyerek nasıl bir % salınım aralıgı veriyorsunuz
yani dip ve tavan arasında normalde 1000-2000$ lık salınım
şu an oldukca YATAY bir gidiştir ama 10000$ lık salınım ABOOO
deneyecek bir salınımdır oransal olarak %15 lik degerin inip cıkması
su an icin oldukca normadir.

28 haziran 2019 27 subat-2020 arasında 3000$lık salınımlar olmuş
normalde şu dönem icin 3000$ HAVA civadır .. ama 28 haziran 2019 27 subat-2020 doneminde degerler zaten 6000-10000 arasında oldugundan 3000$ %50 lik bir salınım bantıdır ki
şu an icin bu salınım oranı btc nin 1 ay icinde 30000$ dusup cıkmasına
denk dir. Anlatabildim sanırım

2019 obosuna giriş 3670 ile baslamış cıkış cıkış 3900$
buna bakarsan hersey cok yatay ama icine girdigimizde inanılmaz
salınımın oldugu bir dönem olmuş 2019-2020 senesi

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Grafiği farklı incelediğimizi düşünüyorum. Gümüş ons 21 30 dolar arasında 10 dolarlık diyelim kabaca yukarı aşağı hareketler yapıyor 2020 yazından günümüze kadar. Ondan öncesi 2020 ilk aylarında martt sonunda şiddetli bir dip yaptığı ve sonrasında 29 dolar seviyesine ulaştığı zaten atmış olduğum bu grafikte de belli. Ya benim dediklerim anlaşılmıyor yahut ben sizi anlamıyorum. Aynı grafiğe bakıyorsak.
Sizin dediğiniz hısım da 6 yıllık bir yatay süreç var içinde tabiki dalgalar olacaktır. Yatay bir band içinde sonuçta. Oysa benim dediğim çok daha yüksek kırılımlar.

0BeğenmedimŞikayet

eocal2021 ()

8 subat 2019 3400$ 26 haziran 2019 13970$ .. bu DİKİNE YATAY olmuş sanırsam .. 6 ay önce diyorsan efer 26 haziran- 17 subat arasında
fazla salınım yapmış yatay degil tam aksine resmen TSUNAMİ dalgaları
gibi grafik verebilsem

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

2023 olarak düşünmedim simülasyon kısmına takılmayın olabilr de olmayabilir de ama zaten hareket kısa sürede olması beklenebilir böyle olursa. 2 yıldır yatayda diyorum ya. Ama bu grafiğe göre olursa zaten önce sert bir ayı görmesi gerek ki o tepelere ulaşabilsin. 2020 den önce 6 yıl yatay seyredip 2020 de yükseliş 5-6 ay olduğunu düşünürsek, şimdiki yatay bandda kıyaslayınca 2 ay bile çıkabilir. Tabi hepsi teorik fikirler. ytd

0BeğenmedimŞikayet

eocal2021 ()

2023 mu ? ohooo kim öle kim kala kardeşim ki o zamana kadar AYI gelme ihtimali cok yuksek 1 sene kadar BOGA piyasada alımları FED iyice kısarsa bahar sonu o ayı gelir catar başımıza

1BeğenmedimŞikayet

orbis ()

Ben de teşekkür ederim paylaşımınız ve yaklaşımınız için, bol kazançlar dilerim.

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Evet çok makul yorumunuz. Bakalım bizi neler bekliyor. Teşekkür ederim katılımınız için.

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Umarım öyle olur. Bir nedenden dolayı kama daha makul gelmeye başladı teknik olarak bana :) ama 2'si de teknik anlamda çok güçlü ihtimaller. Diğer yandan söyledikleriniz de kamayı destekliyor gibi ama bu işler kesin belli olmuyor. ytd

HeavyMetal için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

orbis ()

2022 başına kadar btc ve altlar stabil kalır diye tahmin ediyorum, Ocak ayı ikinci yarısından itibaren yükseliş başlayabilir, tamamen şahsi öngörümdür, ytd.
%50 malda olduğum için tabi ki gönlümden geçen yükselmesi, umarım her yatırımcı hedefine er ya da geç ulaşır.

1BeğenmedimŞikayet

HeavyMetal ()

Tüm dünya enflasyona boğulmuşken tabiki de yükselen takoz :)

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Bu ihtimal yüklü miktarda malda olanlar için potansiyel bir tehlike malesef. Umarım yükselen takoz seçeneği olur. ytd

0BeğenmedimŞikayet

orbis ()

@Sherloch sözkonusu olan Cypher formasyonu buymuş

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Ya altta attığım cypher olur ya da başka bir şeyler çıkar. Şimdilik bunlar var başka ihtimal bulursam onu da paylaşırım. Ama kama ya da takoz u ve cypher daha sağlam buluyorum. Bakalım gün geçtikçe daha bir belirgin hale gelecektir biz de anlayınca iş işten geçmiş olmasın yeterli. O sebeple şimdiden paylaşılması senaryo bilmek açısından önemli.

Takiptekal için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

SARISEVMEZ ()

takipdeyim dayııı

Takiptekal için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

İyi geceler. Yükselen kama olursa fiyat son bir tepe daha yapıp 80 binler veya biraz daha fazla/eksik bir zirve daha görme ihtimali olup şu anki fiyatını ortalama 2'ye katmayacağı için Alt coinleri de yukarı taşıyacaktır. Lakin sonu pek güzel bitmeyebilir. Dikkat etmek lazım. Senaryolar hazır olsun da.

2. soruya gelecek olursak elimde bir kaç tane var. Fet, gala, sand, matic. Fazla yayılmak istemediğimden alımı ertelediğim avax, sol, matic, mana, Bat, enj gibi coinleri alternatif olarak bekletiyorum. ytd

Nakityok için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Evet evet anladım aman dikkat üstadım :)

SARISEVMEZ için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

SARISEVMEZ ()

boş otobusde ayakta gitmeyim de dayı onu diom :)

0BeğenmedimŞikayet

Nakityok ()

Hocam iyigeceler btc yükselen kama olması durumunda alt coinlerin durumu ne olur. Elinizde hangi coin var yada takipinizde olan alt coin varmı. Teşekkürler

1BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Dediklerini anlamakta zorlandım ama sonunda anladım gibi :))

SARISEVMEZ için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Teşekkür ederim hoş bulduk

seke için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

SARISEVMEZ ()

Dayı eğer ki yükselen Kama değilse bana Kocaman kaba birşey belirir :) nese ben rahat biseler giydim :) yükselirse sala sala oturdum derim düşerse ayakta giderim :)

1BeğenmedimŞikayet

seke ()

Emeğine Sağlık.. Hoşgeldin

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum