Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0882 17:42:32
EUR 35.0590 17:42:32
USD 32.1938 17:42:32
ALTIN ONS $2375.9500 17:42:32

Konu: Gümüş Ons Benzerlikler

Merhaba değerli arkadaşlar. Hayat bazen benzerliklerle doludur. 100 de 100 olmasa da Gümüş ons grafiğindeki dikkatimi çeken benzerlikleri yakalamaya çalıştım. Zaten ikizler bile tamamen benzemezler.
Du¨nya hep benzer do¨ngu¨ler ic¸inde ilerler tarihin tekerru¨r etmesi kaçınılmaz olmaktadır ama insanogˆlu hep aynı do¨ngu¨ ic¸inde saki bilinmezlik evrenindeymis¸ gibi hisseder fakat gerc¸ekler hep zamansal do¨ngu¨lerden olus¸ur.

Tabiki yatırım tavsiyesi olmayan ütopik bir hayal ürünü ve sadece teorik bir çalışma olup buna göre işlem açılmasını önermem. Herkese bereketli kazançlar dilerim.

Yorumlar (40)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Tamam dostum sağ olasın

Miryaz için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Miryaz ()

Bende bekliyorum cevap yazdım ama dönmedi daha

BossVurguncu için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Estağfurullah teşekkür ederim dost.
Diplerde yaptığımız çalışmalarımızın meyvesini vermesi güzel. Lakin piyasada beklentiler alınır haberler yayılır gerçekler satılır her daim temkinli hareket etmek lazım. Bol kazançlar

Peyzajcı için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Çok teşekkür ederim dostum. Senin şu gümüş alınması mevzu da gerçek ise hala teyit edemedi benim baktığım veri sağlayıcı var mı bir gelişme?

Miryaz için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Peyzajcı ()

Emegine saglik dostum beklentiler hep yukari tasiniyor sayenizde

1BeğenmedimŞikayet

Miryaz ()

Hocam tesbitlerim baya iyi tebrik ediyorum

1BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Merhaba sevgili arkadaşlar.
Dünya hep benzer döngüler içinde ilerler ve tarihin tekerrür etmesi kaçınılmaz olmaktadır ama insanoğlu hep aynı döngü içinde saki bilinmezlik evrenindeymiş¸ gibi hisseder fakat gerçekler hep zamansal döngülerden oluşur.

https://altin.in/bossvurguncu

@Yalnızİnsan bu 14 Aralık 2021 de yani 2 ayı geçmiş çalışmam. Tarihe bak. Belki de tesadüf. Ha değerler fiyatlar tam uymazsa da zaten hayali bir senaryoydu sonuçta

1BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Gelebilir yani küresel enflasyon varken gelmemesi tuhaf olur

Gayret1 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Gayret1 ()

İnseallah onsda iyi bi yerlere gelir

1BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Onslar yeterince baskılandı. Bu enflasyon ortamında değerli metaller en ucuz kaldı dünya genelinde. Daha fazla tutabileceklerini sanmıyorum. Oyun oyun bir yere kadar. ytd

Okuyucu için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Okuyucu ()

Onsun 2022 'de yükselişini bekliyorum. faiz artırımındada çok cesur olamazlar. küresel ekonomideki riskler hala devam ediyor.

4BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Sevgili dostlar gümüş ons tarafında bu simetrik benzerlik grafik çalışmamı unutmayın arkadaşlar. ytd

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Diğer taraftan dünyada enflasyon bu denli yüksekken altın gümüş Platin vs. düşmesi çok öyle kolay bir durum değildir mantıken. Bunların fiziksel çıkarım maliyetleri iş gücü işçisi makinesi teknolojisi de parayla dönüyor. Şu ekonomik ortamda öyle derin bir düşüş yaşanırsa o durumda bu mantıklı olmacaktır. Lakin biz yine de teknik çerçevede değerlendirmeler ile de izleyeceğiz her ihtimali. ytd

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Selam dostlar. Bu arada gümüş 22.95 civarında bulunan 100 haftalık hareketli ortalama altında kalmış durumda ne yazık ki ama durum iyi gidiyor tabiki şimdilik. Bu riskli bir durumdur yine de asıl orayı ilk etapta önemli bir yer olarak görmemiz ve aşması lazım. Neyse ki şimdilik gümüş ons çıkışıyla bir Death Cross olayını geçiştirmiş oldu. ytd

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

İndirim yaptığına göre dolara yol veriyor

Karakartal26 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Umutöz ()

30 doların önü açıldımi demek oluyor

0BeğenmedimŞikayet

Karakartal26 ()

Dostum yeni yila kadar dolar boylei gider mb mudahale etmeyi birakti mi yoksa rezervlere bakinca

1BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Kısaca gümüş onsta durum buna doğru gidebilir gençler :) ytd

1BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Hala düşen kanalda olsak da bu benzerlik devam edecek mi bilmiyorum. ytd

0BeğenmedimŞikayet

Sefer42 ()

Abla merkez tahminiz varmi

NİLSUDE için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Rica ederim ne demek her zaman yazmasak da gözümüzden kaçtığını sanmayınız, saygılarımla

1BeğenmedimŞikayet

NİLSUDE ()

Düşünceniz beni ziyadesiyle memnun etti. Teşekkürler sayın @BossVurguncu.

2BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Çok teşekkür ederim sn. @NİLSUDE hocam, bilmukabele sizin de başarılı çalışmalarınız ve sayfaya katkılarınız adına her daim teşekkürlerimi sunarım, emeklerinize sağlık.

0BeğenmedimŞikayet

Yaseminnisa ()

Hadi bakalım.

1BeğenmedimŞikayet

NİLSUDE ()

Elinize sağlık sayın @BossVurguncu. Çok güzel bir açıklama olmuş.

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Simetrik bir benzerlik var o dikkatimi çekti ortadan birbirinin kopyası gibi duruyor. Evet yani labilr ama her benzerlik var diye de kesin aynısı olacaktır diyemeyiz yine de bu kadar benzemesi olabilr dedirtiyor işin açığı. ytd

Gümüş_yarim için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Muraatakcaa ()

Selam abi dolar da suan devammı yoksa satis gelirmi abd açılışta

1BeğenmedimŞikayet

Gümüş_yarim ()

Hocam buradan sert bir kalkış yapıp kendini 30 dolara kadar atabilir gibi bir şey anladım doğru mu acaba

1BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Teşekkür ederim çok sağ olun

LOVEROSE için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Dolar bam bam bam :)
Bilemiyorum ki akşam konuştuğumuz gibi olacağını düşünüyorum da olmaz ise eğer gümüş gram TL daha da bir pahalı olacaktır. ytd

Yaseminnisa için cevaplandı (yorumu göster)

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum