Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0770 02:24:22
EUR 34.8281 02:24:22
USD 32.3842 02:24:22
ALTIN ONS $2308.9950 02:24:22

Grafiği gönderen: super_conqueror

bitcoin
Buradan ciddi bir tepki bekliyorum.

Yorumlar (35)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.
Sayfa 2 - Konuda ki son yorumları görmek için tıklayın.

0BeğenmedimŞikayet

abdullahhaci ()

19 mayısta 30000 sinyalini verdiler sonra haziran 14-15 e kadar 10 bin
dolarlık salınım yaptırdılar ve haziran 15 gibi 28800 geldiydi sanırım
en dip deger olarak Şimdi de 42000 gelebilir ilk fırsatta sonrada
1 ay sonra beklentim 39600 sebebine gelince ilk boga sezonunda
22 ocakda 28800 $ dı sonra 22 haziranda 5 ay sonra 28805 geldi
bu obo kapanışı demek ve benzer olay 12 eylulde 39600$ var
ve acıkcası once 42000 sonrada 1 ay sonunda 4-12 ocak arası en gec
39600$ bekliyorum

super_conqueror için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

super_conqueror ()

Çok farklı destek noktaları çok farklı rakamlar telaffuz ediliyor. Ama bunu bilebilmemiz çok zor. Sonuçta oraya bile düşse önemli olan kalıcı olup olmaması Ben'ce.

Komdtr için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Komdtr ()

Ufak bir yükseliş ve tekrar bir dip yapmadan yükseleceğine inanmıyorum hocam. ytd.

super_conqueror için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

super_conqueror ()

Böyle görünsede aşagıda yeni bir dip yapması olasılıgı yok degil.

abdullahhaci için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

abdullahhaci ()

ilk kez seninle farklı dusunuyorum ben tepkinin alt yone olmasını bekliyorum
42000 ve 39600...

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum