Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0743 11:23:04
EUR 34.9977 11:23:04
USD 32.5613 11:23:04
ALTIN ONS $2325.8700 11:23:04

Grafiği gönderen: Akif44

⭐⭐⭐Akif44 ()
Sterlin

Arkadaşlar aşağıdaki grafiği yanlışlıkla attım 1 saatlik grafikte fincan kulp bu olacak
sterlin dolar da 1 saatlikte fincan kulp ve hedefi var 1.32.80 üzerine çıkarsa 1.33 73lere kadar çıkabilir

Yorumlar (21)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

1BeğenmedimŞikayet

Onurozgr ()

Anladım usta teşekkürler :)

Akif44 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Akif44 ()

Yeşim hocam sizede iyi haftasonları
Size ve Ailenize sevgi ve saygılarımı gönderiyorum . Allaha emanet olun

Yeşim35 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Yeşim35 ()

@Akif44 Sayın hocam anlaşıldı.
Size ve tüm sterlin ailesine keyifli hafta sonları.
Allaha Emanet olun.
Sevgi ve saygılar.

2BeğenmedimŞikayet

Akif44 ()

Eyvallah Serap hocam sağolun aslında daha açık net rakam verebilirim ama malesef o günler değil

Serap34 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Akif44 ()

Yeşim hocam ters fincanda kesin rakam bulmak zor yaklaşık diyelim ama oluşacak formasyonlara bakarak yola devam edeceğiz

Yeşim35 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Serap34 ()

Ben bir hafta önceki mesajlarınıza bakıp buldum ama bu kadar güzel anlatılır :) elinize sağlık hocam

0BeğenmedimŞikayet

Yeşim35 ()

@akif Sayın Hocam Antep mi? :))
Hocam ben size “7 ler ve 8 ler de “Sterlin ne olur Hocam “diye sorular soruyordum.

3BeğenmedimŞikayet

Akif44 ()

sayın hocam try /usd grafiğinde ters fincan tam hedefine giderse sterlin tl ninde Antepe kadar yolu var demek kesin mi değil tabikide

Onurozgr için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Onurozgr ()

Hatırlayamadım usta ama bi daha çaktırmadan verebilirsen süper olur :)

1BeğenmedimŞikayet

Akif44 ()

Hocam sterlinde beklediğim rakamı 7 gün önce sana yazmıştım

1BeğenmedimŞikayet

Onurozgr ()

Ustam tam rakamı alamadm senden . En son 20-22 arası bi rakam biliyorum. Uzun vade rakamını merakla bekliyorum. Çaktırmadan da olsa :))

0BeğenmedimŞikayet

Onurozgr ()

Gidebileceği rakamları biliyorum usta ama şuan da yeni rekorları beklememz gerek.

0BeğenmedimŞikayet

Akif44 ()

sterlinde sana rakam vermiştim sanırım . Sayın hocam aslında açıkcça yazmaya çekiniyorum şu ortamda rakam vermek doğru değil

0BeğenmedimŞikayet

Onurozgr ()

Evet usta beklemeye devam 20.85 e çok hızlı geldi umarım böyle devam eder saygılar.

0BeğenmedimŞikayet

Akif44 ()

Hocam ingilterenin faiz artışı yapması sterline yarar

Adanalıyık için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Akif44 ()

hocam ben dolarda ve sterlinde nerelere kadar çıkacağını try dolarda ters fincan kulpla açıklamıştım ha gelir gelmez Allah bilir

1BeğenmedimŞikayet

Adanalıyık ()

Üstat faiz kararından sonra sizce kralice nasıl etkilenir?

1BeğenmedimŞikayet

Onurozgr ()

Ustam 20.15 i gördük. Şimdi yeni hedefler belirlemeliyiz

1BeğenmedimŞikayet

Ravza_ ()

Siz de sağolun hocam. Hayırlı geceler, bereketli kazançlar dilerim hocam:)

1BeğenmedimŞikayet

Akif44 ()

Eyvallah Ravza hocam sağolasın

Ravza_ için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Ravza_ ()

Elinize emeğinize sağlık hocam

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum