Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0870 13:56:18
EUR 34.9839 13:56:18
USD 32.2051 13:56:18
ALTIN ONS $2414.8350 13:56:18

Konu: Long yükselişi

Yorumlar (55)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

Ragnar_lootbrook ()

holo o anki fiyatıydı holo 0.018 hedefi var orta vadede

Komdtr için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Hasan_3444 ()

Gala güzel çıktı aklında olanı yap kimseden etkilenme ben teşekkür ederim hayırli sabahlar.

YıldızBitco için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Hasan_3444 ()

Piyasa beklentileri karşılamaz ama puslu havada alım yapmakta risk teşkil eder, uçan kaçan birşey yok sonuçta çoğu kişiyi içeriye aldılar panik satışları bazen altları dahada ezer bitcoin çıksa dahi..

0BeğenmedimŞikayet

YıldızBitco ()

Tak ederim hocam cvp verdiginiz icin isiniz rast gitsin. Kafamda Tlm Gala kaldi.

Hasan_3444 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

YıldızBitco ()

Hocam gözgore göre bekleneni verirlermiki herkes dusecek diyor surdan alicam vs.

0BeğenmedimŞikayet

Hasan_3444 ()

Tvk matevarse coini keyde matevarse ye girecek.

0BeğenmedimŞikayet

YıldızBitco ()

Hocam metaveese coinleridüsunmezmisiniz. tsk.

1BeğenmedimŞikayet

Hasan_3444 ()

Full nakitteyim dostum alım için bekliyorum tvk, ctxc, Lina, key, ata, kmd, drep aralarından 2/3 tanesini alacağım makul seviyeleri bekliyorum.

0BeğenmedimŞikayet

YıldızBitco ()

Sizde hangi coinler var hocam. tsk.

0BeğenmedimŞikayet

Hasan_3444 ()

Madencilik ödülünün düşürülmesi dostum googlede yazıp detaylı okursan daha faydalı olur.

0BeğenmedimŞikayet

YıldızBitco ()

Merhaba Halving nedir tsk.

0BeğenmedimŞikayet

Hasan_3444 ()

Helali hoş olsun dostum rica ederim hayırlı geceler bol bereketli kazançlar.

dogu23_ için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

dogu23_ ()

şimdi anladım açıklamalarınız için çok teşekkür ederim gece gece sizi yordum vaktinizi aldım hakkınızı helal edin bol kazançlar dilerim...

1BeğenmedimŞikayet

Hasan_3444 ()

İğne attığı yerden yüzde yüz alım vermez misal 0.00249 da olan alımı full yapmıştır.

0BeğenmedimŞikayet

dogu23_ ()

peki iğne atma olayında coin oraya düşüyor mu yoksa düşe bilir mi. hotu incelediğimde 0,007 de görüküyor ancak iğne attığı nokta 0,0250 ve 0,0250 e iğne attığı için 0,0250 den alış olur mudu?

1BeğenmedimŞikayet

Komdtr ()

Rica ederim. Güzel tahminler var incele. ytd

0BeğenmedimŞikayet

dogu23_ ()

teşekkür ederim

0BeğenmedimŞikayet

Komdtr ()

Dediğim gibi benim düşüncem değil. @Ragnar_lootbrook hocamızın profiline girip inceleyebilirsin.

1BeğenmedimŞikayet

İscoin ()

İnşaallah dostum ALLAH herkesin gönlüne göre versin

0BeğenmedimŞikayet

dogu23_ ()

hot zaten şuan dediğiniz yerde dediğinize göre

0BeğenmedimŞikayet

Hasan_3444 ()

Hadi bakalım bereketli olur inşallah yaza kadar vurgun yapıp Avrupa gezisi yaparsın:)

İscoin için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

dogu23_ ()

ben fazla anlamıyorum alım tahtasına nasıl bakılır bilmiyorum

0BeğenmedimŞikayet

İscoin ()

Aynen öyle dostum son rampadayım vurgunu vuruyum kendi ayı sezonumu başlatıcam:))

1BeğenmedimŞikayet

Komdtr ()

holo dip 0.0088 0.0082 var. @Ragnar_lootbrook hocamızın tespit ettiği dip nokta. İncelemeni öneririm. Zarar etmeni istemem.

0BeğenmedimŞikayet

Hasan_3444 ()

Alım tahtası boş coinlere bak onlar iğne atabilir hotu yedirmezler daha

0BeğenmedimŞikayet

Hasan_3444 ()

Hayat düzenimiz kalmadıki dostum gece gündüz karıştı birbirine valla bu piyasanin fedi tahvil verisi faizi bitmez :)

İscoin için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

dogu23_ ()

anladım. ben hot için 0,03 e 4 000 $ dolar emir vermiş bekliyorum . sence mantıklı mı?

0BeğenmedimŞikayet

İscoin ()

Yok dostum hodlb çantam sağlamda ona dokunmam unuttum onu:)) kalanıyla vurgun peşindeyim fede kadar uyku yok :))

0BeğenmedimŞikayet

Hasan_3444 ()

Hot pardon

0BeğenmedimŞikayet

Hasan_3444 ()

Geçen aylardaki büyük düşüşte avaxta büyük iğne atmıştı borsadaki emirlere bağlı biraz aynı hareketi yapmaz avax balinaları topladı mali.

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum