Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0774 05:39:33
EUR 34.7667 05:39:33
USD 32.3633 05:39:33
ALTIN ONS $2360.4100 05:39:33

Konu: usdnok

⭐⭐emrah19 ()
Gümüş
Norveç kronu çalışmasıdır, farklı yatırım araçları düşünen arkadaşlar değerlendirebilir. yatırım tavsiyesi değildir.

Yorumlar (15)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

emrah19 ()

kaçtan sek aldınız hocam?

Artıkın için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Artıkın ()

Hocam merhaba, sek almıştım terste kaldım ciddi zararım tl bazında almıştım bu yaptığınız işlem bendede işe yararmı

emrah19 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

emrah19 ()

USDNOK parite sinde 8.73 görülmüş ve aşağı yukarı hedef gelmiştir. dolar cinsinden %3.6 kar bırakmıştır, değerlendirenlere hayırlı olsun.

0BeğenmedimŞikayet

MimarJos ()

Tamamdır hocam sağolun

0BeğenmedimŞikayet

emrah19 ()

hocam TL çok oynak. 1 gün içinde %7 yükselip tekrar %8 düşen bir para birimi hakkında analiz yapmak güç oluyor. Size de tavsiyem arbitraj öğrenin. TL'ye dönmeden de işlem alabilirsiniz. Tüm bunlarla beraber 1.50-1.52 seviyesi bence uygun ama dediğim gibi TL analizi güç, haberlerden okumuşsunuzdur milyarlarca dolarlık fon yöneticisi firmalar dahi TL analizi yapmayı bıraktıklarını açıkladılar bugün. Onların tahmin edemediği şeyi bu sitede sanırım tahmin edebilecek yoktur.

MimarJos için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

MimarJos ()

Usd- nok analizi yapmışsınız tl karşılığı hangi değere gelmeli alım için

0BeğenmedimŞikayet

emrah19 ()

9.06 geldi ve 8.70 hedefi geldiğinde tekrar dolara arbitraj yapılma hedefi ile NOK alımı yapıldı.

0BeğenmedimŞikayet

MimarJos ()

Tamamdır hocam sağolasın

0BeğenmedimŞikayet

emrah19 ()

TL bugün çok zayıf biraz Varlık gösterirse 1.48-1.50 seviyesi sanırım gelir.

MimarJos için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

LOVEROSE ()

Ben tl olarak takip ediyorum o şekilde bilgi aktarirsaniz sevinirim sizi takibe alıyorum.

0BeğenmedimŞikayet

LOVEROSE ()

Teşekkür ediyorum bende düşünüyorum fakat çok yabancısiyim tedirginlik yaşıyorum en uygun alim yeri neresidir diye takip ediyordum su birkaç gündür iyi yükseldi düzeltme yaparmış diye bekliyordum bilgilendirmeler yaparsanız memnun olurum iyi aksamlar.

0BeğenmedimŞikayet

MimarJos ()

Hocam ben 1.48 den almıştım nok 1.52 den çıktım vicdansız çıkmaya devam ediyor alım içinnfırsat bekliyorum alım fırsatı verir mi tekrar

0BeğenmedimŞikayet

heros ()

tskler
ustat

1BeğenmedimŞikayet

emrah19 ()

hocam dünden beri takip ettiğim bir parite olgunlaşmadan paylaşmak istememiştim. Nok dolar karşısında ciddi değer kazanmıştı fib. 0.618 (9.06 seviyesi) seviyesine düzeltme bekliyordum. Aşağı yukarı geldi, bu bölgeden nok değer kazanmaya devam edebilir kar al seviyesi de 8.69 gibi düşünülebilir. Tabi bu elinde dolar bulunduran için.

eğer TL ile alım kovalanacak ise 1.46-1.50 arası gibi alım düşünülebilir. yatırım tavsiyesi olmadan düşüncem bu.

heros için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

heros ()

ne diyor burda
ustat
")

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum