Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0725 06:04:26
EUR 34.9095 06:04:26
USD 32.5265 06:04:26
ALTIN ONS $2325.2350 06:04:26

Grafiği gönderen: Ayhnkpln

⭐⭐Ayhnkpln ()
Bitcoin

kesinlikle yatırım tavsiyesi olmamakla birlikte. stoplu ve hedef odaklı sepete eklenmiştir. bol şans.

Yorumlar (39)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

ZOYA ()

bende olurum insanların üzüntüsüyle, kaybıyla beslenenlerden değilim ve hiç anlamamışımdır o insanları, mutlu insanlar mutlu eder beni

Ayhnkpln için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Ayhnkpln ()

ben kim kzanırsa kazansın mutlu olurum.

ZOYA için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

ZOYA ()

çok teşekkür ederim ben de yardımlarını bekliyorum umarım çok kazanırsın, ben de birlikte kazanırım

0BeğenmedimŞikayet

Ayhnkpln ()

kripto yatırımları hrici olanlar için senden destek talep edebilirim :) gate yatırımın gayet hoş. hatta global yatırımların da hoş. gayet iyi gidiyorsun. yoruma ihtiacı pek yok :)

0BeğenmedimŞikayet

ZOYA ()

gate . io 5000 k floki ve raca aldım birazda man var unutmalık binance listelenene kadar, binance globalde tlm, link, shiba, avax, bnb var % 80 busd çevirip yeni kripto için kilitlemiştim birazsa ustd var bekliyorum görüşlerini paylaşırsan sevinirim, bu arada dün paylaştığım İŞ PORTFÖY YARI İLETKEN TEKNOLOJİLERİ DEĞİŞKEN FON iki gün önce emir vermiştim bugün %4 artmış, elektrikli araçlar bir yılda % 106 arttı yatırımlarımı seviyorum :))

0BeğenmedimŞikayet

Ayhnkpln ()

Bereketli olsun umarim

Komdtr için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Komdtr ()

Hocam RACA çok iyi şeyler yapacak gibi duruyor takipteyim bende küçük bir miktarda olsa aldım. YTD.

0BeğenmedimŞikayet

Ayhnkpln ()

Afiyet şifa olsun. Arada iyidir dışarda yemek. Raca topluyorum. Herhangi bir grafik hedef ve stop yok. Tercihim bu yönde.

1BeğenmedimŞikayet

ZOYA ()

aylar sonra dışarıda yemekteyim hala tlf takipteyim ne aldın ben busd çevirip kilitledim belirli birşey söylersen kilidi bozup alırım

0BeğenmedimŞikayet

Ayhnkpln ()

Bereketli olsun. Şu an bakamiyorum. Ilerleyen saatlerde insallah

Klas_Yatırımcı için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Ayhnkpln ()

Benim coinlerde olan paramın Yüz de 40 civari slpde dostum. Yapacak bir şey yok. Ben satmadım kolay kolay da vermem

bahtsızkriptocu için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

bahtsızkriptocu ()

Hocam ne olacak bu slp nin hali, daha nereye kadar düşecek :( herkes kar üstüne kar yaparken ben zarar üstüne zarar yapıyorum :((

0BeğenmedimŞikayet

Sb12 ()

Ne toplayalım peki :))

0BeğenmedimŞikayet

Klas_Yatırımcı ()

Üstat akşamki mıth mesajınla güzel kar aldım Allah razı olsun şuan varmı bi önerin

1BeğenmedimŞikayet

Ayhnkpln ()

Ne alırsan bedava saatlerine hoşgeldiniz @ZOYA toplamaya başlamalı çok ufaktan.

Sb12 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

ZOYA ()

çok teşekkür ederim kusura bakma telefonda çok takip edemedim alacağın ürünleri paylaşırsan sevinirim like sana

0BeğenmedimŞikayet

Sb12 ()

Tşk ederiz sayende bende almıştım kar satışı yaptık sırada varmı alabileceğimiz bişeyler :))

1BeğenmedimŞikayet

Ayhnkpln ()

Bereketli olsun dostum.

nizamcan için cevaplandı (yorumu göster)

2BeğenmedimŞikayet

Ayhnkpln ()

Tekrar değerlendireceğiz inşallah. Bereketli olsun dostum

0BeğenmedimŞikayet

ZOYA ()

Pardon mith 0.11 satışım tmm belki yeniden alırım 0,86 ortalamadan almıştım tekrar tşkler

0BeğenmedimŞikayet

ZOYA ()

Mith 1.1 den verdiğim emir çalışmış buhün çok bakamıyorum tşkler

0BeğenmedimŞikayet

ZOYA ()

Mith sattınız mı telefonumdan takip etmeye çalışıyorum ben tutuyorum hala

0BeğenmedimŞikayet

nizamcan ()

Allah razı olsun hocam, sayende kazandık

1BeğenmedimŞikayet

ankara55 ()

Tm teşekkür ederim sağol düşerse alırım

1BeğenmedimŞikayet

Ayhnkpln ()

Parça parça satmaya kendinizi alıştırmalısınız. Âlim önermiyorum buradan dostum

ankara55 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

ankara55 ()

Tekrar alıp beklenirmi

0BeğenmedimŞikayet

ankara55 ()

İkincisini beklemedim söyle emiri unuttum

0BeğenmedimŞikayet

Ayhnkpln ()

Biraz erken sattın sanirim dostum.

ankara55 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

ankara55 ()

Şimdi ne alsam

0BeğenmedimŞikayet

ankara55 ()

Ben sattım teşekkür ederim sağol

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum