Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0690 18:41:54
EUR 34.7303 18:41:54
USD 32.4662 18:41:54
ALTIN ONS $2335.6550 18:41:54

Grafiği gönderen: WiTCH

Gümüş dolar Altın grafikleri

Siyah çizgi ile belirttiğim rakamlar üzerinde pozitif görünüm devam ediyor.
Pembe çizgi ile belirttiğim rakamlar ise direnç takip edenler biliyorlar.

Not: Burdan alayım mı şurdan satayım mı gibi soruları lütfen sormayın arkadaşlar.

Yorumlar (54)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

Lunxxx__ ()

Anliyorum, tesekkurler.. :)

WiTCH için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

WiTCH ()

Siz gram gümüş fiyatına odaklanın aklınızı karıştırmayın.

Lunxxx__ için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Lunxxx__ ()

Iste tam olarak ben de size bunu söyluyorum. Neden ons dustu, neden dolar bu denli yukseldi. Ons daha da dusebilir mi? Dolar, nelere bagli olarak daha da yukselecek? Eldeki dolarlari onsa gecirmek icin daha da beklemeli miyiz?
Siz sitede guvenilirligini arttirmis kisilerdensiniz, siteye daha da fayda saglayacaksinizdir..
Iyi geceler..

0BeğenmedimŞikayet

WiTCH ()

Baktınız mı?

0BeğenmedimŞikayet

WiTCH ()

Bu gün öğlen bir grafik paylaştım ona bir göz atınız, gümüş ons düşerken gram gümüş nasıl yükselmiş bir bakın!

0BeğenmedimŞikayet

Lunxxx__ ()

Anliyorum, sanirim size yapilmasi muhtemel elestirilerin önünü boyle kesiyorsunuz. Ne diyelim, sizin asla takip etmediginizi öne sürdüğünüz fakat yine de buyuk oranda gundem akisina bagli olarak olusan mum analizlerinizle basarilar..
Arada siteye engin teknik bilgilerinizle bir gumus ons grafigi atip analizlerinizi yapin da, arada tehlikenin de farkina varalim gumus gram tarafinda, malum yukselecek yukselecek diye diye arkadaslarimiz arasinda 10 liradan gumus alanlar var..

0BeğenmedimŞikayet

WiTCH ()

Teşekkür ediyorum, başka sorum yok.

0BeğenmedimŞikayet

Lunxxx__ ()

Yok, calistigim icin fazla vakit bulamiyorum.. :) Teknik bilgim grafikleri yorumlayabilecek kadardir, yeri geldiginde teknige ihtiyac duymayacak kadar politika ve ekonomi bilgim de vardir, tahsilatim bunun uzerinedir.
Ben size bir tavsiyede bulunuyorum. Mesela bugun ons saniyeler icinde erimiş. Neden eridi, yatirimlarin sekli nasil degisti vs. gibi bilgilerinizi de paylasirsaniz yatirimcilara daha faydali olacaksinizdir, diye dusunuyorum.. Iyi aksamlar..

0BeğenmedimŞikayet

Havva4646 ()

Çok teşekkür ederim

Hakedis için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Hakedis ()

Rica ederim.. panik yapmayin.. bol kazanclar dilerim.. :)

Havva4646 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Havva4646 ()

Sağolun teşekkür ederim

0BeğenmedimŞikayet

Hakedis ()

An itibari ile 9.76 sayin @Havva4646 ... :)

0BeğenmedimŞikayet

Hakedis ()

Rica ederim Dilek hanim.. :)

0BeğenmedimŞikayet

Hakedis ()

Rica ederim bol kazanclar dilerim... nacizane tavsiyem.. biraz daha sakin olmaniz yonunde...

0BeğenmedimŞikayet

Havva4646 ()

Tmm saolun

0BeğenmedimŞikayet

WiTCH ()

Fark ettim sayın arkadaşım teşekkür ediyorum :)

0BeğenmedimŞikayet

Hakedis ()

Bildirim acma diye bir sey yok.. bildirim gitmesi icin iletinin altina yorum yapmalisiniz ya da su sekilde @Havva4646 yazmalisiniz.. yani bildirim almasini istediginiz kisinin nickini basina @ yazdiginizda uyeler solda siralniyor.. oradan seciyosunuz kendisi yapistiriyor buraya..

0BeğenmedimŞikayet

Havva4646 ()

Yeniyim ben. Bildirimleri nereden açıyoz msj sayfasında nasıl yaziyoz bilmiyorum saolun. Yardımlarınız icin

0BeğenmedimŞikayet

Hakedis ()

Sayin @Havva4646... Dilek hanimin sorularinizi gormesi icin onun iletilerine veya cevaplarinin altina yorum yapmalisiniz.. Baska bir yol da etiketleme yontemi.. Etiket yaparsaniz bildirim alir Dilek hanim.. Sayin @WiTCH elciyim ben.. :)

0BeğenmedimŞikayet

Havva4646 ()

Gumuste hala. Gün içerisinde 9.76bulabilir mi Dilek hanim

0BeğenmedimŞikayet

Gulsoy ()

Ooo afiyet olsun ; ))sizeee

Bakırköyiskender için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

WiTCH ()

Hep söylüyorum
Acil TL lazım değil ise..

Fikodesenizyeter için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Fikodesenizyeter ()

Wicth hanım şimdi ben TL deyim alsam risk olurmuki acaba çünkü kuveytte muazzam bir marj var

0BeğenmedimŞikayet

WiTCH ()

Beklemek daha mantıklı sanki :)

0BeğenmedimŞikayet

WiTCH ()

Rica ederim sayın arkadaşım
Site de sorun var msjlar düşmüyor çok kişi aynı şeyi söylüyor kusura bakmayın benden kaynaklı değil :)

Ahmet42N için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Havva4646 ()

Ayın 3une Dilek hanim

1BeğenmedimŞikayet

Ahmet42N ()

Elinize saglik @WiTCH gunaydin benim yazdigim mesajlar cok dusmuyor sanirim kolay gelsin

1BeğenmedimŞikayet

WiTCH ()

Ödemeniz ne zaman?
@Havva4646

0BeğenmedimŞikayet

WiTCH ()

Bekliyorum :)

Bakırköyiskender için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Hakedis ()

Sayin @WiTCH ... Alt yorum..

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum