Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0742 23:59:42
EUR 34.7956 23:59:42
USD 32.3709 23:59:42
ALTIN ONS $2303.5900 23:59:42

Konu: ons yükselmez diyenler

⭐⭐Özgürcük ()
Ons
altın alın her yerden alın nerden isterseniz alın demem doğru olmaz ama ben alıyorum çünkü uzun vadeciyim :)

Yorumlar (73)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.
Sayfa 2 - Konuda ki son yorumları görmek için tıklayın.

0BeğenmedimŞikayet

BNB_ ()

Hocam sterlin e ne dersin. Elimde 14.50 maliyetli dolar 19.56 sterlin var. Napsamm

Özgürcük için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

uzman06 ()

Abim gözüne kestirdiğin alt var mı şuan Bi de btc yorumu please :))

0BeğenmedimŞikayet

Özgürcük ()

çanak yapiyor düşmüyor bence sadece duzeltmesini yapıyor 1hafta kadar buralarda gider 1900 usd ustunde kalmasi gerek

Aras2016 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

BNB_ ()

Hocam sterlin e ne dersin

0BeğenmedimŞikayet

Aras2016 ()

Özgür bey ne oldu da düşüyor gram? @Özgürcük

1BeğenmedimŞikayet

Forwet ()

şimdi farkettim Allah senin iyiliğini versin :)))

0BeğenmedimŞikayet

canpolat1 ()

Özgür abi iyi günler Gram altın ve dolar için bı yorum yapar mısın ytd

0BeğenmedimŞikayet

Forwet ()

eyvallah :) teşekkür ederim ")

0BeğenmedimŞikayet

Özgürcük ()

ons Altın durana kadar kriptolardan bir hareket açıkcası beklemiyorum tek şart var 46500 usd fiyatını btc kırar ise o zaman değerlendiririm

uzman06 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

uzman06 ()

Please comment on crypto abey :))

0BeğenmedimŞikayet

Özgürcük ()

daha değil şuan 3. kanalkdayız ve daha tepesine gelmesine çok vsr 2400-2600 arasına ons bazlı gelir ise evet düşüş başlar

virtuousness için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

virtuousness ()

Yani bir düşüş olabilirmi?

0BeğenmedimŞikayet

Özgürcük ()

5 3 sayımlarda çıkış kanalı için 1 yukaarı 2 düzeltmesi 3 birden uzun olur %30 civarı ve 4 3 ün düzeltmesi ve 5 3 e ya eşit olur yada çok hafif geçer sonra A 5 in düzzeltmesi B A düşüşünün düzeltmesi ve C düşüşün sonu olarak belirlenir. Bu standart bir 5 3 dalga sayımıdır ve istisnasız %99 bu şekilde işler

M_U_A için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Özgürcük ()

elliot teorisine göre 3 her daim 1 den uzun olur buna rakam olarak değil cizgi olarak bakmak lazım ve %99 3 her zaman birden büyük olur rakam olarakta

M_U_A için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Özgürcük ()

suanki şartlarda Altın da usd de güzel kazandıracak düşüncesindeyim altın yanlız önden bir kısım fiyatlandı ama daha gidecek çok yolu olduğunu düşünüyorum

canpolat1 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Özgürcük ()

evet sen yanlış okuyorsun :) grafik yıllık bazda grafik alt tarihlere iyi bakarsan görürsün

Forwet için cevaplandı (yorumu göster)

2BeğenmedimŞikayet

M_U_A ()

Arkadaşlar merhaba, ben grupta yeniyim. Elliot grafiği çıkışla başlamış 1. dalga çıkış ve 2. dalga düşüş tmamlanmış. 3. Dalga çıkış başlamış, kendi içinde çıkış yönünde 5 dalgasını ve a. b. c düzeltmesini yapmış gözüküyor Buradanda 3. dalga çıkış yönünde bitmemiş gözüküyor. 3. Dalganın boyu her zaman 1. dalga boyundan uzun olması şart değil ama geçerse çok daha iyi demektir. Yani hala onsun yolu açık gözüküyor.

1BeğenmedimŞikayet

Forwet ()

2. dalga olarak çizdiğin 1200'lere hiç gitmediki ons özgür ? benmi yanlış okuyorum grafiği?

0BeğenmedimŞikayet

Forwet ()

1800'lere bir selâm verme olasılığı hâlâ devam ediyor diye düşünüyorum ")

1BeğenmedimŞikayet

karatepe ()

Bende Takipteyim arkadaşım.

By$hero2 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

By$hero2 ()

Hesaplar neredeyse ayni 2300/400 benim beklentim. Cikis yapilacak bolgem.

0BeğenmedimŞikayet

canpolat1 ()

Özgür abi selamlar biraz nakitim orta ve uzun vade ne önerirsin kripto lar hariç ytd

4BeğenmedimŞikayet

Özgürcük ()

ne güzelde işliyor

0BeğenmedimŞikayet

26yakamoz ()

Çok ütopik tabi ki. 2500 belki 2030 da

0BeğenmedimŞikayet

Aras2016 ()

rakamlarınız gelince bize de yazın lütfen :) @Özgürcük

0BeğenmedimŞikayet

Ç_A_M ()

Hıı pardon hocam. ons 2019 yurumeye başlamıştı. Hisselere baktim. teknosa nasıl sizce hocam.

0BeğenmedimŞikayet

Özgürcük ()

gram tl den bahsetmiyorum ben ama ons altından bahsediyorum

Ç_A_M için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Ç_A_M ()

siz daha iyi bilirsiniz hocam 2018 ağustosta papaz krizi ile çıktığın biliyorum. sonra düşmüştü.

0BeğenmedimŞikayet

Özgürcük ()

o kadar beklemez bile 2030 hedefi 5000 usd bu arada cok ütopik görünsede değil bence

xxbirzamanlarxx için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Özgürcük ()

benim düşüncem bu yönde 2022 de hedeflediğim rakamlar geldiği gibi çıkarım sonra bi 3-4 yıl bulaşmam

Aras2016 için cevaplandı (yorumu göster)

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum