Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.1164 01:34:00
EUR 38.1653 01:34:00
USD 34.1635 01:34:00
ALTIN ONS $2659.4050 01:34:00

Grafiği gönderen: Unal2008

maka sa bak al sana fiba

Yorumlar (33)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

Antidepresann ()

Ben de kaç aydır geri çekilme bekliyordum, hatta sırf bu beklentiden dolayı alım yapmaya bile çekindim uzun süre. lakin gidişat bu sene geri çekilmeye müsade etmeyecek diye düşünmeye başladım.

Fil için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Cokuzakdogulu ()

Bu dönemde sattığını alamiyorsun bir tanesi hariç:( ne Yazik ki...

sinekvalesi1966 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

sinekvalesi1966 ()

Satmıyorum zaten :) güzel bir siteden aldım oraya tasınıcam :)

Cokuzakdogulu için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Cokuzakdogulu ()

Seneye 1400 e alırsın:)

sinekvalesi1966 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

sinekvalesi1966 ()

Geçen sene ? Haziranda 395 aldım şuan 700 iki haftaya satarım :)

Dersimli_62 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Fil ()

Galiba heyecanı seviyoruz

0BeğenmedimŞikayet

Karakartal26 ()

Zaten bilerek yapiyor yani hic anlamayam bilr. bilir

0BeğenmedimŞikayet

Fil ()

Ya hacım faizi indirilen deyip doları hoplatıyor. Bunu şeye benzetiyorum, Mahalleyi basmaya tek başına giden delikanlının meydanda bütün mahalleye posta koyması gibi bişey. Sanki bilerek yapıyor

Karakartal26 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Karakartal26 ()

Hergun faizi indircem diye aciklama yaparsan cok normal dostum yoksa simdi 10.5 civariydi dolar duzeltmede gelmisti coktan

0BeğenmedimŞikayet

Fil ()

Ya hacım normal şartlarda geçen sene kasımdada önce tavan yapmıştı sonra geri çekildi. Bu korkutuyor beni . Birde tavan tavan giden bir yatırım aracı görmedim ben.

Antidepresann için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Fil ()

Burda emin olun en iyi kazanan bile geçen sene parasını toprağa gömseydi şimdi daha fazla kazanmıştı ve bulaşan stres yaşamazdı

0BeğenmedimŞikayet

Gayret1 ()

Hak veriyorum
Allah yardımçımızolsun

2BeğenmedimŞikayet

Fil ()

Benim asıl yatırımım arsayadır. Ben yıllar sonra bunu anladım. Geçen sene 1liraya aldığım arsaya 3 lira veriyorlar. Yani dolar , gümüş altın bunların hepsi aldatmaca. Ben kısa vadeli düşündüğüm İçin gümüş alıp satıyorum. Burda şunu anladım. Burda 1-2 vurdun yürüyeceksin. Devamlı burda kalırsan kazanma olasılığın çok düşük. Belli dönemlerde bazı şeyler ucuzluyor. Önemli olan o treni yakalamak hocam. Anlatabildimmi

Gayret1 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Gayret1 ()

Hocam siz borsadamısınız
Yatırımınız nedir

0BeğenmedimŞikayet

Antidepresann ()

Zaten senaryoyu kendileri yazıp kendileri yönetiyorlar. Bizler ise figüranız, yük yine bizim sırtımıza yükleniyor o kadar.

1BeğenmedimŞikayet

Unal2008 ()

:))) yarın ola hayrola diyelim..

1BeğenmedimŞikayet

Antidepresann ()

Gündüz iyiydi evet ama ABD açılışında düşebilir diye almamıştım. Akşamları da Fibada anlık makas düşüşleri yaşanıyor. Denk gelmesi için gözümüzü hiç ayırmamak lazım ki ben gözlerimi daha çok seviyorum :))

Unal2008 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Fil ()

Yapılan toplantıda Merkez bankası kararı öncesi piyasa oynaklığını minimuma düşürmek için marj oranlarının artırılması istenmiş olabilir. Bunun başka açıklaması yok

0BeğenmedimŞikayet

Unal2008 ()

Gündüz iyidi gece açtı takip edip makas koklayarak alıp satcaz heralde artık.

0BeğenmedimŞikayet

Antidepresann ()

Farz edelim 1 sene boyunca dolar böyle devam etti. O zaman makaslarda bu şekilde devam etmez mi ? Tabiki de eder. Yani ben uzun bir süre makasların düzeleceğini düşünmüyorum.

1BeğenmedimŞikayet

Unal2008 ()

Mecbur makasların düzelmesini bekliycez artık..

1BeğenmedimŞikayet

Erool37 ()

Cuma gunu aldik alirken yazdik 12.10 destek bölegesi oldu gelirse ekleme yapariz nasipten otesi yok tabi ama yon yukari altinda dolarda gumste platinde

1BeğenmedimŞikayet

Antidepresann ()

Eskisi gibi takip etmiyorum desem. Makaslar çok yüksek olduğu için fırsat tanımıyor. Ben de bu yüzden çok üstünde durmuyorum. Denk gelirse bir iki alım yapıyorum ama çok da denk gelmiyor :) mesela 12 yi görmedim. Ama bir daha 12 gelirse alırım.

Erool37 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

61ts61 ()

Kuveyt Türk kat

Erool37 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Erool37 ()

Enflasyon verisi var bu hafta tarim disi var varda var :)) 12 den dolar aldik nerdeydin

0BeğenmedimŞikayet

Antidepresann ()

9.40 üstüne atabilir. Ama atmama ihtimalini göz önünde bulundurduğum için alma taraftarı değilim. Makas 0.04 kuruş olsaydı en kötü ihtimalle 0.05 kuruş olsaydı alırdım ama.

0BeğenmedimŞikayet

Unal2008 ()

Halen aldırmıyor 9.40 altı vermek istemiyor fiba

1BeğenmedimŞikayet

Antidepresann ()

Ben de alamadım. Daha doğrusu diğer bankalara göre iyi olmasına rağmen almaya cesaret edemedim.

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum