Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0731 07:26:48
EUR 34.7842 07:26:48
USD 32.3913 07:26:48
ALTIN ONS $2302.5700 07:26:48

Grafiği gönderen: calculator

btc birde böyle bakalım önceki grafiklere ilaveten

Yorumlar (50)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.
Sayfa 2 - Konuda ki son yorumları görmek için tıklayın.

0BeğenmedimŞikayet

Naxet ()

Bilgi için çok teşekkür ederim hocam, iyi akşamlar

calculator için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

calculator ()

hocam gann analizi aslında şudur; size orta vadede yönünüzü gösterir. Bunun yanında fiyatın hiç görmediği tepelerdeki destek dirençleri verir. Trendlerin ne zaman değişebileceğini verir. Fiyat gelmeden ona trendlerini çizer. Yatırım aracının döngülerini verir.
Ben klasik analiz, price action, elliot, nadiren indikatör , ızgaralar bunların hepsini gann box içine atar karşılaştırırım. Her teknik benim için bir teyit aracıdır. Hata ve yanlış oranımı daha aza indirmeye çalışırım. Şunu unutmayın neyi ne kadar bilirseniz bilin piyasa yapıcıları için hep kolay lokmayız. Büyük para kimdeyse oyunu o kurar.

Naxet için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

goldman123 ()

aynen senin uzmanlık ileri seviye :)) tebrikler

LostPassenger için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Naxet ()

Hocam gann box ne işe yarıyor nasıl ve nerelerde kullanıyor, sizce hangi formasyonlarla birlikte kullanılmalı, bu gann box bir türlü olmuyor

0BeğenmedimŞikayet

goldman123 ()

başkan bana soraydın söylerdim bak bir hafta önceden yazmışız üstelik -3 yemişiz yorum gizlenmiş :))

Bitcoin için goldman123 yorumu (1 hafta önce) Cevap yaz
btc 50k yı test edebilir

https://altin.in/goldman123

0BeğenmedimŞikayet

calculator ()

50k civarlarına ineceğini düşünüyorum şahsen ama piyasa ile asla inatlaşmam. Fiyatı her daim destek dirençlerle takip ederim. Benim en güçlü enstrümanım destek dirençlerdir. İster öngörü, ister formasyon olsun takibini destek direnç ile yaparım.

0BeğenmedimŞikayet

Panalgine ()

Fala inanma falsizda kalma misali. Teknik bazen herşeyi göstermiyor ama belki işaret olabilir bu yüzden gozardi etmiyoruz

1BeğenmedimŞikayet

Hanım_Teyze ()

teknik analizle azıcıktan fazla ilgileniyorum, ilgi alanı olarak çok da hoşuma gitti. ama çok yetersizim daha.

0BeğenmedimŞikayet

calculator ()

Hocam bildiğimiz şeyler ulaşılması imkansız bilgiler değil. Benim bildiğimi azcık teknik analiz ile ilgilenen herkes öğrenebilir. Teknik analize merak duyanlar için 1-2 saat önce bu sayfaya neyi nereden öğrendiğimi yazdım.

Hanım_Teyze için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

calculator ()

50k civarlarına kadar inebileceğini düşünüyorum.

0BeğenmedimŞikayet

Hanım_Teyze ()

yorum yapmanız için yazmadım, gerçekten, benden çok daha bilgili birisiniz, aklımda tuttuğum ek bir görüşü ilettim sadece. elinize sağlık tekrar :)

0BeğenmedimŞikayet

calculator ()

Hocam 53460 denilen yer dün kapanan mumun en düşük değeri 53500 aslında. Dünkü mumun altına düşmezse korkma denmiş. Ben başka arkadaşların dediklerine yorum yapmıyorum yanlış anlaşılıyor.

Hanım_Teyze için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

calculator ()

Piyasa iki yönlüdür. Ben olaya iki yönlü bakarım. Dikkat ederseniz çizimler de alt üst değerleri yazarım. Fiyat kanal içindeyse kanal tabanını ya da kanal tavanını kırıp kırmayacağına bakarım ve ona göre kendime yön belirlerim. Teknik açıdan kanallar, simetrik üçgenler, kamalar da kırılım yönü takip edilir. Tepkiye oynayacaksınız kanal tabanından tepki alırsa kanal tavanına kadar gideceği varsayılarak kanal tabanı stop yeri belirlenerek işleme girilir. Kanal tavanı kırılmaz ise elden çıkarırlır. Kanal tepesi yukarı kırılırsa elde tutulur ya da işleme girilir.

0BeğenmedimŞikayet

Hanım_Teyze ()

elinize sağlık. fikir olsun diye, siz daha iyi değerlendirirsiniz diye ekliyorum; 53.460'ı takip etmekte fayda var, demişti takip ettiğim bir usta da. bunun altında 4h kapanış gelmedikçe çok korkutucu bir durum yok... diye düşünüyor o da.

0BeğenmedimŞikayet

maxmax35 ()

İkiside yukarı kırması gerekir

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum