Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0764 17:21:52
EUR 34.8238 17:21:52
USD 32.3379 17:21:52
ALTIN ONS $2301.8900 17:21:52

Konu: btcusd, 1 d , grafik calısması

⭐⭐drtunahan ()
Bitcoin

Sevg ili dostlarım, coin grubunda pek paylaşım yapmıyorum ama varyant haberleri sonrası kafa karisikligini bir nebze gidermek için trend bazlı bir paylaşım yapmayı uygun gördüm, Gorunum itibarı ile 3 ortak destek seviyesinden fiyat geri dönmüş görünüyor fakat olasi bir aşağı salinim gelirse ; alçalan takoz içerisinde yükselen ara trend, ve alt trend seviyelerine kadar gevşeme olabilir , özellikle EMA200 Yaklaşık 52K destegi test edilebilir , gun kapanışı 60K uzeri olmadığı müddetçe bu risk devam eder.ozellikle alt coinlere girmeyi düşünen dostlarım stopsuz işlem yapmasınlar, Hürmet ve saygilarimla

Yorumlar (30)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

LEON1978 ()

Hocam özlendiniz , umarım sağlığınız sıhhatiniz ıyı olup her şey yolundadır.

drtunahan için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Pimapenci ()

Murat abi grt 1.5 xrp 1.6 devammi bide avaks lrc ekliyorum sorumluluk bana ait şimdiden teşekkürler

REST_IN_PEACEE için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

REST_IN_PEACEE ()

huobı de 28800 gordu analıze gelıncede burdakı herkes wall street den transfer dır :))

0BeğenmedimŞikayet

Cokuzakdogulu ()

Tekniği de varyant gibi haberlerle hiç ediyorlar. Herkes ten grafikler geliyor hicbir grafik tutmuyor. Tutsa zaten herkes zengin olur..

0BeğenmedimŞikayet

drtunahan ()

Yok öyle bir şey elbette, ama teknik analiz bilmeden yorum yapmak zor olsa gerektir

REST_IN_PEACEE için cevaplandı (yorumu göster)

2BeğenmedimŞikayet

REST_IN_PEACEE ()

ongormek ıcın grafık yetkısımı sart yanı :)))

0BeğenmedimŞikayet

drtunahan ()

Haklısın dostum, konfor tuşu iyiki var

kayso için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Triple42 ()

Her bende düşüncemi söylüyorum 50 k geçemez geri 42 k test ederek orada oyalanir şayet ben Obo oluşumu gördüm 42 k omuz görünüyor aşağıdaki 29 k dönme olasılığı var.. ytd

Takiptekal için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

kayso ()

O takiptekal denen arkadaş 59.500 de düşüş yok yön yukarı diyordu,55.000 olunca hedef 52.000 demeye başladı birer gün arayla. ciddiye almayın bende engelli

1BeğenmedimŞikayet

Triple42 ()

Hocam bunun gibiler gazmana ihtiyaç duyuyor zarar ettirecek adam lazım bunlara

0BeğenmedimŞikayet

drtunahan ()

Bunu izah edeyim o zaman, 52K gelmesi çok muhtemel demek, aşağısı yok demek değil, geldiğinde oturur yeni grafik çizer temel analiz de yapar ona göre hareket edersiniz demektir, buradan bodoslama alim yap demek degil

0BeğenmedimŞikayet

Triple42 ()

Sende git al 58 60 k da iken size gaznan lazım

0BeğenmedimŞikayet

Triple42 ()

Adam 57k stop olduğunu belirtmiş zaten 52k altına düşmez dememiş ki güzel bi uyarı yapmış neden adama sitem edilir enteresan..

0BeğenmedimŞikayet

Sinmaz ()

Katılıyorum hocam

1BeğenmedimŞikayet

drtunahan ()

Hiçbir kimse düşüşü öngörmektedi diyen dostlarım bu grafigi 1 hafta önce paylasmis, 60K Uzeri gun kapanışı gelmez ise 52K kapıda demiştim , maalesef gerçekleşti hatta buradan da 42K ya kadar gitti, simdi de diyorum ki 53.433 uzeri gun kapanışı gelmez ise 42K retest edilebilir

0BeğenmedimŞikayet

ACEMİ_000 ()

Sayın @drtunahan hosgeldiniz
4 aralik mevsim döngüsü coinleri nasıl etkiler Bol kazanclariniz olsun

1BeğenmedimŞikayet

drtunahan ()

Eyvallah kardeşim

RXZ5K2 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

RXZ5K2 ()

Özcan Hocam elinize sağlık teşekkür ederiz sağolasınız.

0BeğenmedimŞikayet

SARISEVMEZ ()

ben hodl yapiom diyebiliriz dayi ahdim var 1 dolar olmadan vermeyim diom chz de bi o kadar gevseklik yapio

Gümüş7 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

drtunahan ()

Teşekkür ederim

İnsan_kaynakları için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Gümüş7 ()

Sarısevmez sende adamsın : ))
Ne yaptın chzleri artıya geçtinmi satış hedefin nedir

SARISEVMEZ için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

drtunahan ()

Çok teşekkür ederim kardeşim

ŞİMŞEK54 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

drtunahan ()

Teşekkür ederim kardeşim

SARISEVMEZ için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

SARISEVMEZ ()

Doktor sen adamsin gümüşten tanırım.

0BeğenmedimŞikayet

İnsan_kaynakları ()

Teşekkürler, elinize sağlık

0BeğenmedimŞikayet

ŞİMŞEK54 ()

Emwgine saglik hocam

0BeğenmedimŞikayet

Emre_bey_ ()

emegine sağlık hocam

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum