Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0728 09:11:47
EUR 34.7896 09:11:47
USD 32.4061 09:11:47
ALTIN ONS $2315.8550 09:11:47

Grafiği gönderen: Varabey

ao osilatör geçiş çizgisinde ytd

Yorumlar (25)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

Varabey ()

24.43 stoploss satış poz 21.29 ytd

0BeğenmedimŞikayet

Varabey ()

Geçiş çizgisi ao oslatörün güney tamamlanması ytd

0BeğenmedimŞikayet

Lunxxx__ ()

Siz yine de ongorulerinizi paylasin, ekonomiyle ilgilendiginiz kendini gosteriyor. Bilirsiniz, dogru soyleyeni dokuz koyden kovarlar..

iknownothing için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

iknownothing ()

Kısa zamanda hafif geri çekilmeler olsa da ve hatta seneyi bu değerlerden kapatsa da yön maalesef yukarı. Şu anda piyasa TL/USD 14-16 gibi fiyatlama yapıyor. Piyasa derken kastım gıdadan giyime, otomotivden sanayiye kadar her alanda böyle. Beklenen bir tavan bulup oradan geri sekmesi sadece. Çünkü piyasada seseri nakit çok ve nereye gideceğini bilemiyor.

NebukadNezar01 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

iknownothing ()

Sağolun. Çok söyledik ve söyledikçe de kızanlar arttı. Bilen bildiğini yapsın dedik.

Yıldızı biz almadık, forum yönetimi layık gördü. Çokça çalıştık, yorum yaptık, grafik analizi öğrendik, öğreniyoruz. Kimin ne dediğini, neden dediğini öğrenmek için saatlerce ekranda video izledik binlerce satır arasını okuduk. Hâlâ okuyoruz. Bu bir eğitim ve gönül işi.

Otomatik Hatırlatma: Üyelerin yıldız sayıları diğer üyelerin yorumlara verdiği puanlar, altın simülatör sonucu ve üyelik tarihi vb. kriterlere göre otomatik sistem tarafından hesaplanmaktadır. Yıldızlar otomatik olarak belirli zamanlar içinde bu kriterlere göre güncellenerek artabilir ya da azalabilir. Yıldız sayısının fazla olması üyenin site içerisindeki tecrübesini gösterir ancak yatırım konusunda uzman olduklarını asla göstermez.

Lunxxx__ için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

NebukadNezar01 ()

çok tşkler hocam dolar tl de öngörünüzde alabilirmiyim son olarak

1BeğenmedimŞikayet

Lunxxx__ ()

Aaa benimle ayni fikirdesiniz, ne cok mutlu oldum.. :):) Bol yildizlisiniz, lutfen daha cok bunlari soyleyin, kisiler sizi dinler, illaki okuyup hak verecek kisiler cikacaktir.

4BeğenmedimŞikayet

iknownothing ()

Ben oldukça büyük çaplı bir geri çekilme bekliyorum. Öncelikle 21 ons ve altına. Daha sonrasında tamamen moralleri alt üst edici bir 17 dolar beklentim de var. Ancak ne zaman bunlardan bahsettimse hemen dl verip sen işine bak mesajı veriyorlar. Ben de artık böyle arada bir bakıp kaçıyorum. Zaten mesai yüküm fazla. Pek zaman ayıramıyorum. Bir iki dost ve takipçi haberdar olsun yeter. Hem belki de bilemem, insanlar hata yapar ve ben de sıradan bir insanım.

i know nothing.

NebukadNezar01 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

NebukadNezar01 ()

gümüşte olası beklentiniz düşüş yönünde anladım hocam doğrumu?

0BeğenmedimŞikayet

iknownothing ()

Gator çizgileri dönüyor. Mumlarsa Gatorun altında kalmakta. Awesome da hemen momentum hem hacim güney yönlü ve hızı giderek artıyor. Mu varyantı da istenen ivmeyi sağlayacak gibi görünüyor üstadım. Elinde malla yakalanan için sıkıntılı bir süreç yakında gibi. YTD de diyelim ki kimse alınganlık etmesin.

Elinize sağlık.

Varabey için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Varabey ()

Ben tşkr ederim sn zayting teveccühten dolayı

Zaytng81 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Zaytng81 ()

Her daim varlığınız bizler için güvence Sağolun ..

0BeğenmedimŞikayet

Varabey ()

Güncel veriden ziyade rötatif olası yönü paylasıyorum sn zayting ytd

Zaytng81 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Zaytng81 ()

Hocam merhaba nasılsınız .. Güncel veri akışıyla bizlere daha fazla destek olmanızı temenni ederim ..

0BeğenmedimŞikayet

Varabey ()

Ao osilatör teyyidi ptesi 17.00 kapanışına göre ishimoku ile bir degerlendirilecektir ytd

0BeğenmedimŞikayet

Fatihsultanmehmet ()

Burdan tırmansada 1758 i veya altını test ettirirlermi hocam tekrardan

0BeğenmedimŞikayet

Varabey ()

Altın ons ma 19 u yoklamadı sn fatih şu anda altın ve gümüş ayrışmış ve altın ons olumsuz bir graf sergilemiyor bugün 1804 ve direnç 1812 yi yokladı ve hala ma 19 1758 i yoklamasını bekliyorum bu gün graf attım altın ons için şu anda kanal alt seviyesinin hafif üstünde ve tırmanır diye düşünüyorum ytd

Fatihsultanmehmet için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Fatihsultanmehmet ()

Hocam altın ons hakkında görüşünüz nedir. Teşekkür ederim şimdiden cevabınız için

0BeğenmedimŞikayet

Aa1 ()

Allah razı olsun kardeşim, emeğine sağlık teşekkürler

1BeğenmedimŞikayet

Varabey ()

Sn aa1 25. xx lerden bu yana almayı planlıyorum ve düşünüyorum diye graflar attım düşecegini belirttim 22.88 e kadar düşüş bekliyordum bu gün 22.88 e dokundu ve genç i dedigim 23.29 onsun üstünde kapanış yapıp yapmamasının önemini arz ettim grafta destek 23.29 ve bu destegin altında bir kapanış oluşturdular eger ptesi asya pasifik çin açım sattine kadar fiyat teklifinin genç i nin yani 22.29 un üstünde kapanış yapıp yapmamasını önemserim eger yapmıyor ve saat 10.00 da asya kapanışında üst rakamda kalamıyorsa bir alt destek yok üstünde kalıyorsa alım yaparım ytd

Aa1 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Yusuf_krç ()

Nedenek usta

1BeğenmedimŞikayet

Aa1 ()

Bizim anlayacağımız şekli ile ne demektir bu sevgili kardeşim:)

0BeğenmedimŞikayet

Varabey ()

Histogramda yeşil bölge içinde kapanış genç i konsolidasyonu ytd

1BeğenmedimŞikayet

Magicmove ()

Tşkkrler @Varabey like

1BeğenmedimŞikayet

Fatih001 ()

Tesekkür ederim

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum