Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0699 00:03:02
EUR 34.7748 00:03:02
USD 32.4684 00:03:02
ALTIN ONS $2337.9850 00:03:02

Konu: lütfen YTD

Yorumlar (24)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

Gün_olur__ömre_bedel ()

ustad vaden varsa merak etme sezon yeni açıldı elbette geri cekilmeler olacak bu çekilmeler seni üzmeyecekse fazla da dert etme o hedef illaki gelir er yada geç

Rüzgar12 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Rüzgar12 ()

Su an bı hedefim var gramda ona ulaşınca bundan sonraki işlemlerim hep parçalı olacak inşallah ve zarar kes yapmayı da uygulayacağım ama önce hedefime ulaşmam lazım bunun içinde bekleyeceğim mecburen düşerse de yapacak bişey yok illaki gördüğü yeri unutmaz

Gün_olur__ömre_bedel için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Gün_olur__ömre_bedel ()

Uzmanlar yüzde 2.5 stoploss payini uygun görüyorlar. mesela. sagkam desteğin yüzde 2.5 altina konulabilir

0BeğenmedimŞikayet

Gün_olur__ömre_bedel ()

Parçalı uygularsan riski azaltırsin her ihtimale hazirlikli olursun; düşerse alırsın yükselirse satarsın; hep parçalı işlem ; ve elinde hep bi yedek akce olsun bir miktar

0BeğenmedimŞikayet

Rüzgar12 ()

Stop dan yana da hiç şansım yok ne zaman stop koysam benim stop u patlatıp hep yukarı vurdu aldıklarım ?
En güzeli uzun vadeli işlemler kafa daha rahat oluyor

0BeğenmedimŞikayet

Rüzgar12 ()

Benim de en büyük sikintim o girdim mi tam giriyorum ya hep ya hiç mantığı doğru değil ama ne yapayım alışkanlık olmuş galiba

0BeğenmedimŞikayet

Gün_olur__ömre_bedel ()

Ama şu hareketin güzel olmuş;40 bekleyip zaririna satmamak; ama bunun çözümü de stoploss la hareket etmek;

0BeğenmedimŞikayet

Gün_olur__ömre_bedel ()

Maalesef piyasaya onlar yon veriyor biz de artık ne koparırsak; o yüzden gragikle3 sonraki hamleyi çözmeye ve anlamaya çalışıyoruz; riski azaltmanın yolu parça parça işlem yaparak hareket etmeli hem alırken hem satarken

0BeğenmedimŞikayet

Rüzgar12 ()

Cripto da böyle bı durum yaşamıştım balinalar bir anda çekti herşeyi 18 dolardan 2,5 dolara düşen gvt 40 gün sonra tekrar 18-19 doları bulmuştu
Piyasayi balinalar çok büyük yönlendiriyor

0BeğenmedimŞikayet

El_Dorado_ ()

Dostum inan bana sakinligini korudugun sürece kazanacaksın panik hataya sürükler daha fazla düşse bile çok daha hızlı çıkacaktır

0BeğenmedimŞikayet

Rüzgar12 ()

Çok şükür şuan öyle bı sorun yok o yüzden biraz rahatim ama bu büyük hareketlilikte korkutuyor insanı

El_Dorado_ için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

El_Dorado_ ()

Vade sorunun yoksa arkana yaslan kardesim

0BeğenmedimŞikayet

Gün_olur__ömre_bedel ()

Her sey mümkün her seye hazırlıkli olmalı bu piyasada

0BeğenmedimŞikayet

Rüzgar12 ()

Aynen kar kalmadı gibi bende de en çok ta 780 olduğu anı yakaladim ama 25 makas vardı satamadin ona üzülüyorum

Beyzax için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Rüzgar12 ()

Ben para babaları alttan mi topluyor acaba diye düşünüyorum içimde tekrar çıkacak diye bir ümit sabırla bekleyip izleyeceğiz yapacak bişey yok gibi görünüyor

0BeğenmedimŞikayet

Beyzax ()

Ben de satamayınca kar da uçup gidiyor

0BeğenmedimŞikayet

Rüzgar12 ()

3 gün öncesine kadar sağlıklı düşünüp hareket edebiliyordun ama şuan ne yapmam gerektiğini hiç kestiremiyorum aval aval düşüsleri izliyorum sadece giden yine bizim portföy oluyor

Beyzax için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Gün_olur__ömre_bedel ()

Takip sart dostum:))

0BeğenmedimŞikayet

Gün_olur__ömre_bedel ()

Herkes ayni durumda ; cok hizli yükseldi düzeltme yapti ama bitti mi onu bilemiyoruz grafikleri inceliyoruz bulmaya çalışıyoruz

0BeğenmedimŞikayet

Beyzax ()

Kafamız milyon oldu

0BeğenmedimŞikayet

Rüzgar12 ()

Burlardan çıkış yapmak ne kadar mantıklı acaba
Yükseliş bir daha olur mu bu bir kaç gündür olağan dışı işler yasaniyor ne yapacağımızi şaşırdık

0BeğenmedimŞikayet

El_Dorado_ ()

Senaryolardan biri olduğu kesin dostum

0BeğenmedimŞikayet

Gün_olur__ömre_bedel ()

Yüksek demiyorum biyle bir görüntü var diyebilirim ; 665 rakami önemli bugun test ettiği; bana gore bu rakam önemli altinda kapanışlar gelmedikçe sorun olmaz diye düşünüyorum ytd

0BeğenmedimŞikayet

Rüzgar12 ()

Yani düşme ihtimali yüksek mi diyorsun

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum