Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0731 07:21:35
EUR 34.7842 07:21:35
USD 32.3925 07:21:35
ALTIN ONS $2302.8250 07:21:35

Konu: dxy grafik calısması

⭐⭐drtunahan ()
Bitcoin

Yorumlar (32)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

drtunahan ()

Teşekkür ederim kardeşim

erdal82 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

erdal82 ()

işte bu üslup ve açıklama tavrınız için sayfada sizin gibi değerli insanları görmek istiyoruz iyi akşamlar hocam saygılar.

drtunahan için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

BNB_ ()

Btcde 70 klar gelsin artık hocam. Gelecekmi o da muamma

0BeğenmedimŞikayet

drtunahan ()

Gümüş sayfasını unutmadım, Gümüş 26$ altına düşünce bu sene bütün beklentilerimiz bitti ancak 2022 ocak ayı sonrası düzelebilir demiş evladiyelik gumusleri dahi sanmıştım, bunu da paylaştım,6 aydır Gümüş sürünüyor en son gecen hafta TOBO formasyonu vardı 4 saatlik ve saatlik grafikte hedef de 28.32 $ idi, onu da cuma günü boyun çizgisini asagi kırarak engellediler , seneye gümüş yılı olacak diye umuyirum, Aralık sonrası coinlerde sert bir düzeltme gelebilir , once bir 70K geçilsin bakarız grafiklere

erdal82 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

seke ()

Hoşgeldiniz.. Bu işlerin Dxy ile alakası olmaz, size öğreteceğim diyenleri ne yapalım hocam

2BeğenmedimŞikayet

drtunahan ()

DXY Yukselince sazı eline alır ve bütün emptialari, coinleri , borsaları düşürür, çok nadiren beraber aynı yönde hareket etselerse de bu uzun süremez , dolayısı ile her yatırımcının bir gözü DXY de olmak zorundadır

sirri35 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

erdal82 ()

hocam gümüş sayfasını unuttunuz orada da sizi severek takip eden bir kitle olduğunu unutmayınız lütfen

0BeğenmedimŞikayet

ghostcrow ()

Tunahan abi hoşgeldin özledik seni ya sayende ganna merak saldım gümüşte yorumları bırakınca üzülmüştüm. Umarım sağlık ve sıhhatin yerindedir.

0BeğenmedimŞikayet

sirri35 ()

Bu grafiğe göre dolar da bir düşüş mu on görüyorsunuz birde emtialara etkisi ne olur sizce teşekkürler @drtunahan hocam

1BeğenmedimŞikayet

drtunahan ()

İnşallah kardeşim

Sinmaz için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Sinmaz ()

Hocam sizi sayfada sürekli görmek isteriz

0BeğenmedimŞikayet

drtunahan ()

Ben teşekkür ederim kardeşim

Cenker04 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Cenker04 ()

Teşekür ederim hocam emeginize sağlık

3BeğenmedimŞikayet

drtunahan ()

Saat 11:00 4 saatlik BTCUSD mumu yeşil yaktı, saat 15:00 mumu da yeşil yakarsa risk algısına göre alim yapan olabilir ama 60K üzeri bir gun kapanışı görmeden yapılan alım kişiyi üzebilir,

Cenker04 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

maydemir020 ()

onu hocalar bilir :)

MMS için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

MMS ()

Aynen koyucam yerine ama işte kaçta satıp laçta alınmalı )

maydemir020 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Cenker04 ()

Hocam alım için ne zaman onerirsin

0BeğenmedimŞikayet

maydemir020 ()

aralıkda faiz indirimi yapcak gibi konustular hocam geri almayı unutma ytd :)

0BeğenmedimŞikayet

MMS ()

Hocam dolar kaça kadar düşebilir 8.40 maliyetli dolarım varda? Bugün bozsammı diyorum alttan tekrar yerine koyucam tabi

0BeğenmedimŞikayet

Sinmaz ()

Bilemem hocam daha iyi bilir @drtunahan

0BeğenmedimŞikayet

MMS ()

Dolar kaça kadar düşebilir?

0BeğenmedimŞikayet

drtunahan ()

Teşekkür ederim kardeşim

0BeğenmedimŞikayet

Sinmaz ()

O zaman dolar dip btc ve altlar zirve

0BeğenmedimŞikayet

Sinmaz ()

Tam aradığım yorum hocam seni seviyoruz

3BeğenmedimŞikayet

drtunahan ()

Gann teoremi geregi dolunayın paritelere etkisi 20 kasım /- 2 gündür , bugünden sonra yeniaya kadar btc de yükseliş beklemnebilir, dolunaya alttan yukselerek gelen pariteler zirve , yukardan alçalarak gelen pariteler de dip yapmak ister

0BeğenmedimŞikayet

super_conqueror ()

Evet Ben teşekkür ederim.. Bu yükseliş bir (ABC) yerine (1-2-3-4-5) impulse (itki) diye devam ederse doların ateşi yükselir ve coinler olumsuz etkilenebilir. Biz diger türlü bekliyoruz:)

0BeğenmedimŞikayet

Sinmaz ()

Sn doktor bey bu dolunay yarım ay btc ye etkisi ne Zaman geçicek grafik paylaşırmısınız mümkünse kolay gelsin

1BeğenmedimŞikayet

drtunahan ()

Teşekkür ederim , sizin söylediğiniz ABC düzeltme sonrası yeni yükseliş beklentisi aslında teknikte olması gereken , temel analiz olarak FED bu kadar sert bir tepki yapmak ister mi işte orası meçhul üstadım , inşallah daha fazla yükselmez

super_conqueror için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

super_conqueror ()

DXY

0BeğenmedimŞikayet

super_conqueror ()

fibo 1.618 e kadar ulaşmış. Bundan sonrası yen yükseliş dalgasının devamıdır Bana göre. Ama yinede Sen bilirsin.

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum