Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0685 18:53:57
EUR 34.6748 18:53:57
USD 32.4277 18:53:57
ALTIN ONS $2295.9950 18:53:57

Grafiği gönderen: ntmen_x

⭐⭐ntmen_x ()
Bitcoin

Cocos satıldı 1.19 stoplu 1.23 uzeri kar cebe chr alındı
Btc iniş hattında 58600 üzerinde kalmadıkça 56000 deneyebilir takmayan altcoinler uçuşa devam
2.20 uzeri kalırsa ftm dikkat çekici

Yorumlar (79)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

1BeğenmedimŞikayet

ntmen_× ()

Anlayana güzel örnekler değerli kardeşim bu kripto piyasalarının durumu böyle malesef
Coin konusunda böyle şakalara bayılırım yine yap sıkıntı değil)

HeXagon© için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

HeXagon© ()

Abim şaka yaptım, bu kadar uğraşmasaydın keşke :)

ntmen_× için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

ntmen_× ()

@HeXagon© iki yıl önce 1.20 civarı satılan cocos şimdi mi uçmuş 1.19 stoplu demişiz 0.70 lere inmiş aradaki bekleme süresi iniş ve zarari hesaplaması bedava

1BeğenmedimŞikayet

Çaylak61 ()

Hareket olmadı harbi gitmiyor benzini mi bitti ne oldu anlamadım ki ben aldım diye mi acaba :/

0BeğenmedimŞikayet

ntmen_× ()

Busd lisi hacimsiz fazla hareket olmayabilir etc de 19.20 stoplu 27 ye belki artar

Çaylak61 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Çaylak61 ()

Ağbiii etc 20 den aldım ne diyorsun bu duruma aynı mı hala

0BeğenmedimŞikayet

Harme5634 ()

Abi ben sorumun cevabini aldım:)
Roketci abime selâm çok uzatmasın gelsin:)

0BeğenmedimŞikayet

ntmen_× ()

Ben kızıp gitmem gitsemde gelirim ; )) grafik olarak stoplu start li takip ettiğiniz coin varsa sorun al sat demem zaten )

Harme5634 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Harme5634 ()

Selam abi nasılsın, sende kızıp gitmeden bir soru olacak :)

0BeğenmedimŞikayet

ntmen_× ()

Cocos soran arkadaşlar 2 yıl önceki durumlar bu idi

0BeğenmedimŞikayet

ntmen_x ()

Eyvallah idolum seviliyorsun; )
Drep yazılan rakamlari iyi test ediyor ramp da çıkışı bu gün yapmıştı nostalji yapayım eski yorumlarda varsa
@DolarBizimİsimiz ne yaparlarsa yapsınlar negatif pozitif ayrımcılık yapıyor site yönetimi biz misafiriz burada isterse atsın admin umurumda bile değil
@admin etiket yapayım belki görür bayramdan bayrama siteye uğrarken yeni yıl sürprizi yapmayı iyi akıl etmiş; ))

Roketci_1234 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Roketci_1234 ()

Idolum Kralll slm saygılar

Bamm bamm liyosun

Görüyorum seni:))

ntmen_x için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

ntmen_x ()

Bereketli olsun inş yeni alım yada yükselme potansiyeli olan olursa yazarım bu ara biraz yoğunum:)
Ctsi 0.90 duzeltmesi ardından 1.80 ve 2.20 civarı satış yaparsın umarım biraz zaman alıyor 1 ay bulabilir 0.65 takviye yeri ctsi de aklında olsun

Aybar için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Aybar ()

ben sepetbyapiyorum diger coinlerde aklim kalmasin. cikani satip ya digerlerinevpaylastiriyorum yada gozume kestirdigim yeni bir coin aliyorum. crtsi hala beklemede dun ren vardi sattim.

0BeğenmedimŞikayet

ntmen_x ()

İyi günler bereketli kazançlar hocam

ankara55 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

ntmen_x ()

Sepet çeşidi az olursa iyidir bende sepet olmaz :)) alir satarım ctsi ve drep sattim cocos aldim şimdi hareket eden hangisi ise onu alırım
Yükselip inen coinler artış olunca sanki pump yapmış gibi oluyor o yüzden sepet için en fazla 3 coin olabilir
Cocos 3.60 uzeri kalsa 4.20 potansiyeli vardi inişe gecri 3.07 aşağısı yapmazsa iyi

1BeğenmedimŞikayet

Aybar ()

crts8 bende de var hocam sepet candir ben8 bilirsiniz tek coin alip beklemem.

1BeğenmedimŞikayet

ankara55 ()

Günaydın hayırlı bol kazançlar olsun

0BeğenmedimŞikayet

ntmen_x ()

Günaydınlar efenim bereketli kazançlar olsun takibe aldım üzdüysem kusura bakmayın :(
Ctsi de bir hareket var gibi
0.89 aşağısı stoplu ve uzeri kalışlarda 1.15 vev1.60 civarı bir yükseliş yapabilir
0.96 aşağısı yapmazsa drepusdt aldim gelirse 1.40 ve 1.70 satarım

0BeğenmedimŞikayet

Aybar ()

aaa takip listesinden ciktigima uzuldum. epeydir yazmiyor olmam sizi unuttugum anlamina gdlmez. bilirim ki ne zaman darda kalsam danisabilecegim bir hocam var. bubdan sonra daha cok girmeye calisacagim. iyi geceler efenim.

1BeğenmedimŞikayet

ntmen_x ()

A slm hocam nasılsınız bereketli olsun kar cebe yapın geçin:)
İris hareketini yaptı bence şimdi yeni giren jasmy ile uğraşıyorum 207 aşağısı olmazsa 0.320 yada 0.300 yaparsa şansa yeni coin olursa yazarım hayırlı geceler kolay gelsin epeydir yazmayan arkadaşları takip listesinden de çıkarmışım:))

1BeğenmedimŞikayet

Aybar ()

ntmen_x hocam selamlar uzun zaman oldu gorusemedik. iris ten bugun kar aldim ama digerleri dususte bu sefer. bir ileri iki geri devam alsat.

1BeğenmedimŞikayet

ntmen_x ()

Btc iyi laf dinleyeceği tuttu 56 bin denenemzse olmazdı; (
1.09 sattigim cocos 6.50 den 2.60 lara indi kar cebe ve artan yükselen kaçış örneği

FTMBUSD 2.20 uzeri kalamadı
İzlemeye devam
Jasmy ve chess takılmaya devam btc altcoin biçerken yükselecek coin bulmak zorlaştı iris de güzel uçmuş

kolay gelsin bereketli kazançlar

1BeğenmedimŞikayet

ntmen_x ()

Aynen hocam ben denedim cıss yaptı chess 3.44 alıp 4.22 sattim kim uğraşıyorsa bu coinle sert oynuyor; ) benden kaçmaz sıkıntı yok çay parasi çıktı:) 1 09 aşağısı olmazsa drep ekleyesim var btc limon sıkıp duruyor 55nbine inip ayıp etti 60 bin üzeri 80 bin hatta 100 binler için hazırlık yapıyor ayı boğa muhabbeti yapar büyük ustadlar şimdi; ))

LostPassenger için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

LostPassenger ()

Evde tek başımıza denemeyelim değil mi?

1BeğenmedimŞikayet

LostPassenger ()

Kral kahveni vereyim iç :)

0BeğenmedimŞikayet

ntmen_x ()

Ondan sordum hocam bende anlamıyorum zaten :)
1.07 aşağısı düşmedikçe drep yükseliş yapar 1.39 direnci var orayi geçer inş
0.34 stoplu olarak tlmbusd hedef 0.55 olabilir ilgilenen varsa bende yok chess ve jasmy takılıyorum şimdilik al sat stop start tehlikeli o yüzden onlara rakam yazmadım

endil için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

endil ()

Grafikten anlamıyorum hocam ama yinede teşekkür ler

1BeğenmedimŞikayet

ntmen_x ()

Slm lar iyi günler hocam malesef bazen artan uçuş pump yükseliş yapan coinler fazla alici olmayınca yada alttan alanlar satış yaptıkça btc düzensiz iniş çıkış yaptıkça bu şekilde iniş yükseliş yapıyor umarım artar ve en azından aldığımız yere yakın yada üzerinde satarsınız drep fazla güncel yada hareketli bir coin değil zararınız azalınca burada yakından tanıdığım @LostPassenger yada @Roketci_1234 gibi arkadaşları takip edip onlara yada bana sorabilirsiniz
Drepte 1.07 den iniş olmaz inş ve 1.12 1.20 üzeri tekrar artarsa 1.34 ve 1.42 dirençleri var incelerim derseniz grafik atabilirim

endil için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

endil ()

Hocam yine dediğiniz çıktı drep, 0,98 i gördü :/ ama sonra yükselip 1.40 da gördü . Ne diyorsunuz hala umut varmı 2 den almıştım ya ondan :(

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum