Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0774 05:43:05
EUR 34.7667 05:43:05
USD 32.3633 05:43:05
ALTIN ONS $2360.4100 05:43:05

Grafiği gönderen: kartalım

⭐⭐kartalım ()
Gram Altın

mum stabil olarak akışına devam ediyor asyaya göre yön verebilir sabah tekrar grafik paylaşacağım mum'a göre 5 TL lik bir çekilme sonrası kendini oraya sabitlemeye çalıştığını görüyoruz ancak ısrarla Asya borsasında bakılmasını rica ediyorum dün gece de çok büyük sürpriz geldi oradan faiz kararını nasıl karşılayacaklarını görüp saatlik ve dört saatliklerine bakılması lazım

Yorumlar (35)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

Burcuxxx ()

Hayırlı geceler

Kerim5461 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Kerim5461 ()

Hayırlı geceler...

Burcuxxx için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Burcuxxx ()

Sizde sağolun.

0BeğenmedimŞikayet

Kerim5461 ()

Eyvallah sağolun. Bi ara bakacam ona duydum ama sonradan. Vaktim olunca gidip bakacam. Bildigim kadarıyla ozaman sorun olmuyormuş. Hayırlısı ben sadece öyle daha kolay oluyor alım satım yoksa fiziki de alıyorum sorun değil.

Burcuxxx için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Kerim5461 ()

Ona bakacam bi ara evet veren var diye sonradan duydum ben sagolasın kardeş :)

_börteçine_ için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

_börteçine_ ()

Kuveyt veriyor

0BeğenmedimŞikayet

Burcuxxx ()

Kuveyt Türk fiziki veriyor diye biliyorum bir araştırın isterseniz

0BeğenmedimŞikayet

Kerim5461 ()

Ben dini hassasiyetimden dolayı bankadan almıyorum söylemek istemedim lâkin söylemek zorunda kaldım. Bankadan alip satmak çok kolay. Evet makas farki da dogrudur belki ama dedigim gibi banka bana istediğimde fiziki altınımı veriyorsa oyle bir bankayla belki iş yaparım çok araştirmadım var mı diye kardeş. Bu arada uzun vade icin girmedim ama 5 aydır gramdayım bir miktar.

Bana_Da_Söyle için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Bana_Da_Söyle ()

Bende önceden fiziki takilirdim ama son yıllarda kuyumcularin da gözü açıldı kuyumcuda al sat makası bankadan bile çok o yüzden bankadan alıp satmak daha işime geliyor... Fiziki uzun vadeyse al yat daha güzel siz öyle yapıyorsunuz galiba ben öyle yapardım. Kolay gelsin.

0BeğenmedimŞikayet

Kerim5461 ()

Bankadan bu altını ben fiziki istedigim zaman bana vermiyor bunu veren banka bulursam belki olur bakacam onu daha sonra kardeş

AnexTaxxy için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

AnexTaxxy ()

peki sen bilirsin

0BeğenmedimŞikayet

Kerim5461 ()

Şimdi nasıl söylesem bankadan alınmasını pek iyi demiyorlar şimdi burada bazı konulara girip insanlarla tartışmaya sebep olacak şeyler söylemek istemiyorum kardeş boşver ben fiziki takılıyorum gram.

0BeğenmedimŞikayet

AnexTaxxy ()

bak hadi yine iyisin kıl payı sen neden fiziki takılıyorsun?

1BeğenmedimŞikayet

Kerim5461 ()

Kardeş kolay gelsin. Bizde keyifler şimdilik iyide bu işin sonu nereye gidecek bir tataftan da onu düşünüyoruz! Ben doları dün bozdum akşam üzeri 10.57 den gram da risk aldım bugün bozacakken direkten döndüm kuyumcuya kadar gittim zaten biraz gerilemişti o ara gram dedim bekle kararı ona göre boz kendi kendime sonra vazgeçtim işte şuanlik beklemedeyim bakalım...

0BeğenmedimŞikayet

AnexTaxxy ()

bence yukardan başlar sıkıntı yapma selda sen çok kasıyorsun kendini

Selda09 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

AnexTaxxy ()

hiç denemedim ama oluyordur elbet

0BeğenmedimŞikayet

AnexTaxxy ()

eyw kardeşim malum yoğun çalışıyorum sen nasılsın keyifler iyidir umarım kur malum:))

0BeğenmedimŞikayet

Selda09 ()

Inşallah yukarı döner kaça kadar düzeltme normal bilsek

0BeğenmedimŞikayet

Kerim5461 ()

Kardeş nasılsın görüşemez olduk ya :)

0BeğenmedimŞikayet

Selda09 ()

Kuveytte oluyor mu altından dolara geçme işlemi

0BeğenmedimŞikayet

AnexTaxxy ()

2 diye biliyorum

1BeğenmedimŞikayet

AnexTaxxy ()

aynen burdan söyleyeyim sosa kardeşim kalenderbey buradaysanız çıkın ortaya

Trc_2 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Trc_2 ()

Siteden istifa eden arkadaşlar olmuş bende bir kısmını göremedim başka nickle burada olabilirler şu an bilmiyorum ama arada ses verirlerse sevinirim.

0BeğenmedimŞikayet

Selda09 ()

Kuveyt 1 de mi 2 de mi açılıyordu kardeşim gece işlem yapmadım hiç

0BeğenmedimŞikayet

ZGK ()

baktım 2 3 mj. i var böyle. boşver hocam

kartalım için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Semra91 ()

Ben de ogrenmek istiyorum ama cok karmasik geliyor bana hem ogrenince kendi grafigini mi olusturmak gerekiyor yada belli bi yerden mi takip ediliyor acaba.

0BeğenmedimŞikayet

Kerim5461 ()

Eline emeğine sağlık usta kolay gelsin hayırlı geceler...

0BeğenmedimŞikayet

kartalım ()

Destek için teşekkürler bizde elimizden geleni yapmaya Çalışıyoruz TL eriyor sonuçta paramızı korumaya çalışıyoruz hepimiz

ZGK için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

AnexTaxxy ()

sosaya naptın

Trc_2 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Trc_2 ()

Bugün biraz yazdım artık sadece ara ara yazıyorum takipe devam kardeşim.

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum