Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0782 11:47:16
EUR 34.7919 11:47:16
USD 32.2462 11:47:16
ALTIN ONS $2340.8350 11:47:16

Grafiği gönderen: Varabey

Varabey ()
Ons

ytd

Yorumlar (32)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

ACEMİ_000 ()

Sayın @Varabey bu durumda coinleri usd ilemi TL ilemi alip satmak avantajli bol kazançlariniz olsun

Varabey için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

ACEMİ_000 ()

Sayın @Varabey paylasim icin Allah razi olsun

1BeğenmedimŞikayet

ZOYA ()

satmaya da meyilliyiz maalesef, çocuklarımızın mirasını bile satıyoruz, nerede dank edecek çok merak ediyorum

Sinmaz için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Sinmaz ()

Onlarda yeterli para var alırlar güzel ülkemin güzel yerlerini

ZOYA için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

ZOYA ()

şimdide Birleşik Arap Emirlikleri ile anlaşma yapılıyor, tüm araplar bitince ne olacak acaba :)

0BeğenmedimŞikayet

Varabey ()

2018 de olanlar tecrübeydi benim için

0BeğenmedimŞikayet

Sinmaz ()

Yaptı yoksa tepeden MB mal mı boşaltacaklar

0BeğenmedimŞikayet

Varabey ()

Şöyle düşünebiliriz mb ve hükümet usd nin yukarı çıkması için elinden geleni fazlasıyla yaptımı veya düşmemesi için ytd

0BeğenmedimŞikayet

Sinmaz ()

Pazartesi den itibaren dolarda düşüş bekliyorum bu Araplardan taze para gelecekmiş galiba

0BeğenmedimŞikayet

Sinmaz ()

Nokta atışı bir tecrübe bin nasihatten iyidir

1BeğenmedimŞikayet

Varabey ()

Tecrübe konfüçyusa göre hayatta yenilen kazıkların ve hataların bileşkesidir sn sinmaz

0BeğenmedimŞikayet

Sinmaz ()

İzliyorum gelişmeleri siz daha tecrübelisiniz ustam varabey

0BeğenmedimŞikayet

Varabey ()

Aylar önce şu sıralamayı yazdım jetonlar emtia hisse ve fonlar en son dxy yi speküle ederler sıra dxy ye geldi sırasıyla olacak ve yatırımcı piyasa yapıcının ne yaptıgını anlayamıyacak soru şöyle zayed 5 milyar usd lik tl yi dirhemle usd bazlı takas etti ve 30 milyarlık daha teklif açaçak kim kar edecek kim zarar edecek bunu zaman gösterecek ytd

0BeğenmedimŞikayet

Sinmaz ()

Dolar endeksi bi düşseydi

0BeğenmedimŞikayet

Sinmaz ()

Dolar endeksi bi düşseydi

0BeğenmedimŞikayet

Varabey ()

Nasip artık bekleyip görecez diger enstürümanlarla regülasyonundan çıkacak sonuca göre olanlara bakacaz ytd

0BeğenmedimŞikayet

Sinmaz ()

Size 3 gün önce yazmıştım 53.500 K bekliyorum diye geldi ama aşagısına gelmesin gelirse işler değişir umarım gelmez

0BeğenmedimŞikayet

Varabey ()

Şu anda piyasada olan hiç bir durum beni şaşırtmaz lakin para sahipleri paralarının hunharca ezilmesine izin vermez gelelim btc ye pazartesi itibariyle çok şey degişir sn sinmaz şhort2. Tabanı 50117 de şhort 1 tabanı 55228 de bu aralıkta şhort açanların paralarınıda patlatma ihtimalleri var 39900 de kimlerin ne paralarını likit ettiler günlükte rsi 30.00 altında kapanış yapmadıgı müddetçe ayı pek başarılı olamaz sn sinmaz ytd

0BeğenmedimŞikayet

Mc764300 ()

@Varabey , Sn Varabey teşekkür ederim ilgendiginiz için, ben acemice bu işi yapmaya çalışan biriyim ufak kar oranları ile kendimi çevirmeye çalışıyorum. Slp hiç almadım coinleri incelerken bir süredir btc yükselişlerine çok tepki vermediğini gördüm, yatırımcısınida bezdirmis gibi göründüğünü fark ettim belki dediğiniz gibi 0.070 gibi bir yükseliş yakalar ve ürüne girişler olursa bir sıfır silermi diye hayal kurdum sizi teknik olarak düşüncelerinizi taktir ettiğim için bir fikir almak istedim çok teşekkür ederim

0BeğenmedimŞikayet

Sinmaz ()

Varabey umarım 53.500 kırılmaz kırılırsa ayı geri gelir

2BeğenmedimŞikayet

Varabey ()

Sn mc764300 slp günlükte rsi 30 un üstünde kalmaya çalışıyor anlayabildigim 0.078 üstüne atması için ve yeniden taban oluşturabilmesi orta vade gerekli btc 64xxx lerin üstünde murray 0/8 kurdugunda oluşabilecek yapıda ve söylenebilecek olan zararda iseniz beklemek gerekli ytd

Mc764300 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Mc764300 ()

@Varabey , Sn Varabey selamlar oncelikle slp hakkında düşünceniz nasıl olur bir fikrinizi akabilirmiyim teşekkür ederim simdiden

0BeğenmedimŞikayet

Varabey ()

Tezgah güzel tr ye transfer tl btc boz usd al ve bu hareketi mb yakalarsa ne olur bakacaz ytd

0BeğenmedimŞikayet

Fatihsultan ()

Tamam teşekür ederim hayırlı gecelr

0BeğenmedimŞikayet

Varabey ()

Orta uzun vadede 2150 usd beklentim dahilinde 1915 usd yakın orta vade diyebilirim sn fatih emtia sayım graf ları hafta sonu atarım ytd

Fatihsultan için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Fatihsultan ()

Yani üstat 1900lu rakamları göreceğiz kuzyden kastimiz doğrumu anliyorum

0BeğenmedimŞikayet

Varabey ()

Histogramda belirtilen 1861 alt bölgesinde 1803 ile arasında satış pozu açma bölgesi var muhtemelki 1803 ile 1929 arasında bir noktadan kuzey yönlü hareket oluşacak sn fatih ytd

Fatihsultan için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Fatihsultan ()

Yani ne demek yukarıya gidelim artik

0BeğenmedimŞikayet

Varabey ()

Histogram çalışmış

0BeğenmedimŞikayet

Varabey ()

Yanlış yazmışım 1829 stoplos ytd

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum