Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0664 10:19:40
EUR 34.7896 10:19:40
USD 32.6000 10:19:40
ALTIN ONS $2389.4150 10:19:40

Konu: usd /tl macd

1 W Macd usd / TL için bir hayli yol almış , Bu son haftanın macd histogram çubuğunu da kapsayn günlük macd histogram zirveye çıkmış bu da yetmezmiş gibi günlük çubukta yer alan 4 h macd zirveye çıkmış.

Bremen mızıkacıları dibi.

Yatırım tavsiyesi değildir.

Yorumlar (53)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.
Sayfa 2 - Konuda ki son yorumları görmek için tıklayın.

0BeğenmedimŞikayet

Yaseminnisa ()

Hay Maşaallah:)) Dua edin bana da hocam. Hayırlısı ile ınsaallah bana da ve isteyenlere de böyle bir yatırım nasip olur. Amin

VforVendetta• için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Ahyalandünya ()

Ay bende istiyorum yaaa :( ALLAH Nazarlardan korusun pandemiden 1 ay önce 3 1 150 M2 ev alicaktim 250 bindi sıfırı gelecek olan para geç geldi 6 ay alamadık halada alcaz diye bakıyoruz ama para yetmiyor:(

1BeğenmedimŞikayet

VforVendetta• ()

Amin inşallah cümlemize. Çocukların eğtim giderleri için alıyorum. İki tane var 3. de yolda. İyi akşamlar

Yaseminnisa için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Yaseminnisa ()

Hocam çok sevindim adınıza. Şimdiden hayırlı uğurlu olsun. Rabbim isteyen herkese nasip etsin.

8BeğenmedimŞikayet

VforVendetta• ()

Merhaba arkadaşlar. Mevcudun çoğu ile pazartesi ev alacağım. Kalan bir şeyler olursa bir ara aranıza geri dönerim. Kolay gelsin hepinize.

0BeğenmedimŞikayet

VforVendetta• ()

Eyvallah , yarına kadar bana müsaade iyi günler.

0BeğenmedimŞikayet

Yaseminnisa ()

Tsk. ler hocam

1BeğenmedimŞikayet

VforVendetta• ()

Aciz miyim ben nerden alıp satacağımı başkasına sorayım, teknik bilgi sorarım , analiz sorarım fikir alış verişi sorarım ama kimsenin benim yerime alım satım yapmasına müsaade etmem. İradem var ben insanım :)

iknownothing için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

VforVendetta• ()

Yarına kadar hiç bir şey alamam . Ben biraz realist bir insanım , fazla gerçekçiyim , yarın için , eğer geçen ayki gibi bir fantastik hareket gelmez ise düzletme başlar diye düşünüyorum.

1BeğenmedimŞikayet

iknownothing ()

Tam da olması gereken bu. Paylaşım yapan ama kararı etkilemeyen dostlara selam olsun.

0BeğenmedimŞikayet

Karakartal26 ()

Eyvallah dostum vallaha bilgidin kabus gib amharkilar diyarin8 birak yazik gunah elden ne gelir

0BeğenmedimŞikayet

VforVendetta• ()

Dostum sizin sorduğunuz sorular ortalamanın bir hayli üzerinde , ben sıradan bir üyeyim ama kimin ne anlattığını çok iyi anlayabilecek seviyedeyim umarım işlemlerinizde başarılı olursunuz.

erke_han için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Yaseminnisa ()

Şimdi gördüm hocam. Yarına göre ok.

0BeğenmedimŞikayet

Yaseminnisa ()

Hocam alım yönünde planınız varmı? Tsk. ler

0BeğenmedimŞikayet

VforVendetta• ()

Dostum iki destek var arada ama asıl olan göstergelerin dip yaptığında kurun nerde olacağı. Bu göstergeler şu anda Alice harikalar diyarında gerçeklikten uzak havada uçuyor. Bir yarını görelim destekleri yazamaya başlarız diye düşünüyorum Usd / TL için.

Karakartal26 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

erke_han ()

maaşallah Allah bereketini artırsın üstat
çalışma ve öngörüleriniz gayet isabetli takip ediyorum
siz ve birkaç arkadaşı sıkı takip edip bende kendime göre analiz yapıyorum tabi teknik olarak değil şuan çok yeniyim bilmiyorum çünkü
geri çekilme yi bende bekliyorum benimki sadece yorum ama böyle teknik olarak gösteren olunca güzel oluyor

teşekkür ederim

0BeğenmedimŞikayet

Karakartal26 ()

Kaca kadar bi cekilme bekliyon dostum bende yarin faiz kararindan sonra disecegini dusunuyorum sonra yola devam eder 1 2 gune

3BeğenmedimŞikayet

VforVendetta• ()

Ben bekliyorum usd / TL için bir geriçekilme .

Şimdi kendimi övmeyi sevmem ,

Usd nin 7,20 TL den 10,40 TL bandına hareketinde sadece sadece 3 defa alıp 3 defa sattım.

İlki Usd 7,20 TL iken gram alıp ( Usd artışı ile ) 8,29 TL desattım

8,19 TL de alıp 9,28 TL de sattım

9,53 TL de alıp 10,36 TL de sattım.

Yani 3,16 - TL lik artışın 3,02 TL lik kısmını yakaladım.

Bu benim düşüncem. Kimseye al sat demem.

erke_han için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

erke_han ()

geri çekilme beklenir mi üstat

1BeğenmedimŞikayet

VforVendetta• ()

Risk yüksek diyor bence. USD TL için. Yatırım tavsiyesi değildir diyelim.

heros için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

VforVendetta• ()

Dostum grafik bu ben teknikten dediğini anlıyorum . Amatör çapta kendime yol çiziyorum. Kendi alım satımıma kendim karar veriyorum. Kimseye minnet etmeden :)

iknownothing için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

heros ()

ne demek istiyo
burda
turkcesi
")

2BeğenmedimŞikayet

iknownothing ()

Artık sert bir düzeltme şart olmuş gibi görünüyor.

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum