Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0699 08:38:47
EUR 34.7748 08:38:47
USD 32.4684 08:38:47
ALTIN ONS $2337.9850 08:38:47

Konu: BTC Grafik 09.11.2021

Günaydın değerli dostlar, çalışan tüm dostlara kolay gelsin..

BTC bugün itibariyle tüm zamanların en yüksek seviyesinin üstüne çıktı ve bugün BiTSTAMP'ta gözüken en yüksek 68564.40$ seviyesini test etmiş görünüyor ve dün sabah ki grafik ve analizde de ifade ettiğim gibi btc 'nin 67016.50$'in kırılmasıyla birlikte 68.5K$-70K$ seviyesine doğru kısa vadede yükselişlerinin sözkonusu olacağının bir göstergesidir.. BTC balinaları daha yüksek fiyat seviyeleri umuduyla ellerindeki BTC'leri hold olarak tutuyor görünüyor ve BTC arzının son 3 aydır aktif olmayan payı % 85 gibi rekor bir yüksekliğe ulaştığı da göze çarpıyor.. BTC'nin saatlik grafik akışında şuan 65211.49$'da görünen ve dünkü en düşük desteğiyle oluşan bir yükseliş trend çizgisi de göze çarpıyor olduğudur..

BTC'nin saatlik grafik akışında şuan 20-50-100-200 SMA gibi tüm önemli HO'ların üstünde ve pozitif bir görünüme sahiptir.. BTC'nin dünkü en düşük seviyesi 65211.49$ seviyesi ve bugün en yüksek test edilen 68564.40$ seviyeleri arasında gidip geliyor olduğudur.. BTC'nin bugünlük kapanışı 67016.50$'in üstünde kapattığı görünüyor ve bu seviye üstünde kaldıkça ve tutundukça adım adım 68564.40$ seviyesinin üstünde net başarılı kapanışlar, kirilimlar yapması halinde ise (70K$-72K$) bölgesine doğru gidişatı tetiklemesi şeklinde olacaktır.. Saatlik MACD şimdilik yükseliş bölgesinde ve pozitif bir konumda olduğu, RSİ ise şimdilik 70 seviyesinin üstünde aşırı alım bölgesinde ve pozitiftir.. Ancak kazançları pekiştirme gereği altseviye ve desteklere doğru gelebilir.. Grafikteki FiB seviyelerini ve HO'ları şimdilik takip edebilirsiniz..
Bol kazançlar..

Yorumlar (39)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

KRAL001 ()

Aynı yerden almisiz yuklu aldim en az 1 tl deniliyor 32 alti kacarim ben ytd

ilkercan için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

ilkercan ()

Bende 32.70 den aldım

KRAL001 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

KRAL001 ()

Ben aldim tl olarak 0.3274 32 altı stop olurum ytd

ilkercan için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

RXZ5K2 ()

Amin bilmukabele Hocam
dünyadan göçer isek evlatlara borçdan başka bir şeyler kalır belkide.

CoDeX© için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

CoDeX© ()

Böyle cüzi rakamlarla ve kâr ile uzun vadede gelecek vadeden jetonlari portföyünüzde tutmanız güzel ve mantıklı ve özellikle metaverse çılgınlığı ile BİNANCE ve büyük borsalarla devam ederse güzel kar marjı bırakması mutlaka sözkonusu olacaktır.. Bizim Türk milleti maalesef sabırlı yatırımcı değil hemen kar ve kârlar elde etmek uğraşında.. Araştırmalarınız bence gayet güzel ve yerinde metaverse ile ilgilenen arkadaşlarla birlikte hareket etmeniz olsun, umarım sizi ve çocuklarınızı da ileride mutlu edecektir diye düşünüyorum..
Bol kazançlar..

RXZ5K2 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

LuckeC ()

Hocam grt /usdt yorumunuz var mi

0BeğenmedimŞikayet

ilkercan ()

Reef alma zamanı yeri nedir. Bende almayı düşünüyorum

0BeğenmedimŞikayet

KRAL001 ()

$REEF te mal kaldırma çalışması olsun ölümüne gireceğiz henuz yok bunu atmis gece

Sinmaz için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

KRAL001 ()

1.5 diyolar yoyowda demiş ref başlarsa sonuna kadar yukleniriz kafam karisti

0BeğenmedimŞikayet

KRAL001 ()

2 gün once duyum aldim chz le alasmasi fes edilcekti nerdese bilerk listeledi keltos engel oluyodu verdiler ayari demek

0BeğenmedimŞikayet

Sinmaz ()

Alinirmi fiyat uçmuş ama

0BeğenmedimŞikayet

Sinmaz ()

City bugün saat 11 de biancede listeleniyor

1BeğenmedimŞikayet

KRAL001 ()

Abi ref sesiz kalmadimi

1BeğenmedimŞikayet

RXZ5K2 ()

Hocam bu metavers çılgınlığına binance de aldığımız karların cüzi kısmıyla bizde dahil olduk huobi gate hotbit borsalarında farklı projelerin coinlerine az az yatırdık
gate io araştırdığımız kadarıyla liste olarak binanceden önde sağlam projeler binance de listelenince ... x ler yapıyor huobi güvenilirlikte listelerde binanceden hemen sonra hotbit en sıkıntısı biraz macera olacak :)
nasip artık muallak olanın peşindeyiz sonuçta mutlağı veren belki onu da nasip eder umuduyla.

1BeğenmedimŞikayet

1Allahinkulu ()

teşekkür ederim hocam
binance listelemesi çok sürmeyeği kanatindeyim
fikirleriniz için tekrar teşekkür ederim

2BeğenmedimŞikayet

CoDeX© ()

Böyle 0'i çok olan koinler ve özellikle arzının yüksek olması nedeniyle alım yerinizde alt seviyelerdeyse beklemeniz olabilir, artık o da sizin stratejinize kalmış bir durumdur.. Marketteki sırası aslında fena yerde değil ama ileride yakım olması zaten normal çünkü arzı çok çok yüksek..

Yatırımcıya güven vermenin yolu beklenmedik jestler yapmak değildir, uzun vade de sürdürülebilir dinamik bir sistem kurmaktır.. Geçici sorunlara geçici çözüm üreterek sürdürülebilir bir sistem zaten yaratılmaz..

BİNANCE gibi büyük bir borsa varsa ve destekliyorsa şimdilik beklemek uygun görünüyor siz yinede temkinli bir şekilde ve tedbiri elden bırakmayın..

1Allahinkulu için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

1Allahinkulu ()

hocam desteği cz binance ve Elon ailesi imiş ayrıca yeni anlaşmalar yapmış space x google gibi
arz fazla olması sorun evet ama yakım yapma olasılığı da olabilir mi çok güveniyorum bu projeye

1BeğenmedimŞikayet

CoDeX© ()

Dün bir arkadaşımız daha sordu metaverse ile ilgili bende pek araştırmadım şuan GATE. İO ve UNİSWAP gibi borsalarda işlem görüyor dün 0.0050$ seviyelerinin altındaydı ve şimdilik son seanslarda en yüksek 0.007250000$ seviyesini test etmiş görünüyor ama arzı çok yüksek böyle arzı yüksek olan koinlerin çok kazandirabildigi, ihya ettiği gibi çokta kaybettirmesi yüksek olasılık dahilindedir ve böyle koinlere kendi adıma FULL girilmesini tavsiye etmem bekletme olasılığıda yüksek olacaktır.. Yeni bir proje kimler destek veriyor altyapısı nedir iyi bir şekilde araştırmak gerektiğini düşünüyorum.. Tradingview'da veri kaynağı olarak UNİSWAP verileri mevcut ancak GATE. İO borsasının verileri ile uyuşmadığını görüyorum o yüzden grafik bilgisi size maalesef atamıyorum, BİNANCE- Coinbase gibi büyük borsalarda listelenirse şayet daha da yükselmesi sözkonusu olacaktır bilginize, bol kazançlar..

0BeğenmedimŞikayet

1Allahinkulu ()

metaverse projesi

0BeğenmedimŞikayet

1Allahinkulu ()

gate borsanında var hocam

0BeğenmedimŞikayet

CoDeX© ()

Uniswap'ta mi işlem görüyor? ..

0BeğenmedimŞikayet

1Allahinkulu ()

hocam iyi akşamlar radio caca inceleme durumunuz varmı
bu jeton hakkında düşünceniz nedir

0BeğenmedimŞikayet

CoDeX© ()

Düzeltme: % 0.236 FiB seviyesi olacak..

3BeğenmedimŞikayet

CoDeX© ()

Relax değerli dostlar,

BTC'nin aşağıda ki grafiktede gözüken % 0.382 FiB seviyesi 66K$'dan yukarı doğru dönmesini bekliyorum..

1BeğenmedimŞikayet

CoDeX© ()

Tşkler değerli @RXZ5K2 eksik olmayın size de bol kazançlar, iyi çalışmalar..

RXZ5K2 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

RXZ5K2 ()

Hayırlı sağlıklı günler Bereketli kazançlar olsun Hocam elinize sağlık teşekkür ederiz güzel paylaşım için sağolasınız.

0BeğenmedimŞikayet

Songoku ()

Tamamdır hocam sağ olun

0BeğenmedimŞikayet

CoDeX© ()

Yok hiç incelemedim, bilgim yok kısacası son 3 haftadır temel haberlere bile bakmadım diyebilirim..

Songoku için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Cenker04 ()

Hocam stx bakarmisin uyuz oldum yoksa bozacam onerdigin coin varmi

1BeğenmedimŞikayet

Songoku ()

Hocam metaverse coinlerine baktınız mı hiç ? Bilginiz varsa starlink rica edeceğim..

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum