Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0883 23:07:07
EUR 35.1060 23:07:07
USD 32.2351 23:07:07
ALTIN ONS $2378.2000 23:07:07

Konu: hntusdt

HNTUSDT

Yorumlar (76)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.
Sayfa 2 - Konuda ki son yorumları görmek için tıklayın.

0BeğenmedimŞikayet

dogu23_ ()

bol kazançların olsun. bu arada benim mana stopumu patlattı:)

Acemialtinc için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Acemialtinc ()

Shib doge eth var

dogu23_ için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

dogu23_ ()

sen de ne var şu an?

0BeğenmedimŞikayet

calculator ()

PC ye geçince bakayım vardı çizimim onda.

0BeğenmedimŞikayet

dogu23_ ()

5 $ görecek diyorlar:)) o anda 4 500 $ ım boşta vardı onla aldım ama iyi sabır ettim herşey çıkmaya başladı MANA geri vites yaptı ama sabırla bekledim:)

0BeğenmedimŞikayet

Acemialtinc ()

Ama iyi yerden almışsın manayı

0BeğenmedimŞikayet

KRAL001 ()

Ne olcak bu eosun hali 29 nündeki btc 66 k ya geldi 15 tl mi sadece çıkıyor btt bile 3x yapti şaka gibi

Yurekli$ için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Acemialtinc ()

Hocam ankr bulamadım sizde

calculator için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

dogu23_ ()

stoplu bekleyecem:))

0BeğenmedimŞikayet

dogu23_ ()

tamam hocam o zaman bende stoplu yükselişi bekleyeyim teşekkür ederim

0BeğenmedimŞikayet

Acemialtinc ()

Mana gitmiyor. Dediğim gibi 2.77 2.90 arasında gidip geliyor. Bandı aşarsa gidecek

0BeğenmedimŞikayet

Yurekli$ ()

Valla bi sürü koin zirvelere oynarken azıcıkta olsa bu eos illetide nasiplenir dedik grafikler diplerde ama dibin dipi yok bu piyasada

KRAL001 için cevaplandı (yorumu göster)

2BeğenmedimŞikayet

calculator ()

Kazancınız bol olsun. Sizden tek ricam şudur; alım yapmadan önce kendinize mutlaka geri dönerse stop yeri belirlemeniz. Eğer fiyat yukarıdaki dirençleri kırarsa her kırdığı dirence karşılık sizde stop yerinizi bir üst desteğe taşıyarak fiyatı stop ile takip etmeniz. Mesela HNT de stop yükselterek yola devam eden kişi örnek 39,1 merkez direnci kırdığında işlem açsa ve stobu 39,1 olsaydı. 58,1 kar Al bölgesine kadar çıkmış. Stop yükselterek takip etseydi 57,26 ya da 56,07 de elindekileri geri döndüğünde satacaktı. En az 17 dolar kar alacaktı. Sonrasında zaten geri çekilmiş kar realizasyonu yapmış işi bilinler

0BeğenmedimŞikayet

dogu23_ ()

mana gidiyor ancak kaçtan satacağımı bilmiyorum...

0BeğenmedimŞikayet

dogu23_ ()

bu arad hocam MANA yı 4,44 $ a kadar elimde tutmak istiyorum. yoksa 3 $ üstü satayım mı?

0BeğenmedimŞikayet

dogu23_ ()

teşekkür ederim hocam. alım yapacağım zatan sorarım hocam şuan tek mana vede ship var elimde...

0BeğenmedimŞikayet

yivcik ()

Kolay gelsin nolacak bu ship

2BeğenmedimŞikayet

calculator ()

Üstadım, destek direnç takip ederek alımlar yapın. Sayfamda çizimini atmadığım alacağınız altcoinler varsa bana yaz hem Gann hemde klasik teknik açıdan bakıp grafiklerini atarım.

1BeğenmedimŞikayet

dogu23_ ()

hocam senden habersiz sizi etiketledim kusura bakmayın. bu arada benim MANA aldığım yer 2,778den 4 500 $ lık yani ben geç almıştım şuanda 100 $ gibi karım var...

0BeğenmedimŞikayet

calculator ()

Sn. @dogu23_
Yeterince yükselmiş ve boxın tepedeki karar bölgesi aynı zamanda kar Al bölgesi olarak çalışır. Karı görenler kar realize etmişler. Bazı grafiklerde o alanları mor ile çiziyorum. Burası kar Al bölgesi diye.

1BeğenmedimŞikayet

KRAL001 ()

Erken almışın biraz btc guven vermiyorki

0BeğenmedimŞikayet

Yurekli$ ()

46.50den satmıştım 45ten tekrar daldım elde 20k adet eos var nasip kısmet bende stop yok gittiği yere kadar

0BeğenmedimŞikayet

aspar ()

Sürekli bir yerden bir yere geçmeye çalışırsan batarsın

0BeğenmedimŞikayet

dogu23_ ()

o zaman manayı satayım:))

0BeğenmedimŞikayet

Acemialtinc ()

Bence sen mana dan çok shib e odaklan. 54700 usdt sağlam destek yaptı gibi.

0BeğenmedimŞikayet

KRAL001 ()

Olmazsa gömün beni yani stop patmaktan bittik:)

0BeğenmedimŞikayet

Yurekli$ ()

Umarım tahmin ettiği gibi olur

0BeğenmedimŞikayet

Acemialtinc ()

Karar bölgesine aşağı diyor. Tabi kendi kafamdan söylemiyorum. @calculator hocanın emekleri. Grafiği o daha iyi yorumlar tabiiki

0BeğenmedimŞikayet

dogu23_ ()

nazarım değdi galiba geri çekilmeye başladı:)))

0BeğenmedimŞikayet

Acemialtinc ()

2.77 2.90 karar bölgesi.

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum