Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0780 20:13:03
EUR 35.1189 20:13:03
USD 32.5555 20:13:03
ALTIN ONS $2355.6900 20:13:03

Grafiği gönderen: hakan7038

Her birey kendi riskini alır.Nasipse görüşmek üzere.Sevgiler saygılar.

Yorumlar (48)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.
Sayfa 2 - Konuda ki son yorumları görmek için tıklayın.

0BeğenmedimŞikayet

35oğuz35 ()

bız oğlan tarafıyız :)

Selda09 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Selda09 ()

Tdi kırmızı gelirse dolar aşağı ons yukarı tdi yeşil gelirse dolar yukarı ons aşağıya peki biz hangi durumda gümüş alıcaz hızlı işlemde hocam iki üç bacağı var

hakan7038 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Hkaranfil ()

Hakan bey kırmızı onsa yarıyordu degilmiytd

0BeğenmedimŞikayet

35oğuz35 ()

tamamdır abım verıye gore ya alıcaz yada dusme olursa beklıcez :)

1BeğenmedimŞikayet

Selda09 ()

Hocam dolar yükselirse gram gümüş rasyosu be gümüş ons da hareketli olacak umarım doların hareketi gram onsun aşağı hareketini bastırir ve yön yukarı olur saygılar teşekkür ederim

2BeğenmedimŞikayet

VforVendetta• ()

Başkan mutlu gördüm seni :)

3BeğenmedimŞikayet

hakan7038 ()

Oğuz, son yorumumuda okumayı unutma can kardeşim. Ortaya çıkacak durumu çok hızlı analiz edip işlem yapacağız ya da bekleyeceğiz. Benim yazmak için vaktim olmaz, ona göre:)))@Fatih001 sevgiler saygılar can kardeşim.

35oğuz35 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

hakan7038 ()

Can kardeşim,08.10.2021 de Tarım dışı istihdam verisi açıklandığında beklenti 500K iken 194K gelince ons altın 1725 lerden 1830 lara yolculuğu başlamıştı. Aynı gün ve saat işsizlik verisinde 5.1 den 4.8 azalma görülsede ve veri yeşil gelsede, pandemi sonrası zaten işsizlikte kısmi azalma olacağı öngörüyor ve ilerisi için ne olacağı bilinmezliğini korurken tarım dışı istihdam bunun öncüsü olarak görülüp enflasyon, iş alanı yaratma gibi tereddütleride beraberinde getirince ilk veri çok önemli oldu. Dolar endeksinin de aynı zamanda 93.22 den 92.50 lere düştüğünü görüyoruz. Bubun dolaylı yoldan tl ye yaradığını yine görmedik, bizde dolar o zamanda 8.85 den 9.36 yolculuğuna çıkıyordu. İşte durum böyle güzel kardeşim. Sevgiler saygılar.

Selda09 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Selda09 ()

Hocam hızlı davranıp alırsanız tdi sonrası yükselişte mı yoksa abd açılışı sonrası mı satarsınız yani abd açılışta satarsa düşebilir ilk yükselişte kaçmak mantıki olan değil mi 7.80 gibi

1BeğenmedimŞikayet

35oğuz35 ()

emegıne saglık abı senın gıbı boyle guzel anlatan yok burda the best kral kıng :) ortalık kızıssın :)

0BeğenmedimŞikayet

Fatih001 ()

Ellerin dert görmesin can abim

0BeğenmedimŞikayet

Selda09 ()

Hocam bir de abd açılışı var yükselse kararda açılışta geri de çekebilirler yükselişte satmamız gerekebilir çünkü abd iki veride üst üste kolay kolay güldürmez değil mi

0BeğenmedimŞikayet

Selda09 ()

Hocam işsizlik orani ve tdi bir kırmızı biri yeşil gelebiliyor biz neye göre yukarı gideceğini anlayıp anlık al sat yapıcaz karar sonrası hemen

2BeğenmedimŞikayet

hakan7038 ()

Can kardeşim ortaya çıkacak tabloya göre hareket edeceğim. Belkide burası alım yeri. Veriler olmasa ben dün geceden yazardım zaten ne olursa ne yapacağımı. Şu anda beklemedeyim. Yine ya hızlı davranıp alacağım ya da piyasanın oturmasını, abd açılışını bekleyeceğim. Sevgiler saygılar. @Selda09

BNB_ için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Selda09 ()

Hocam tl deyim ne çıkacak düşecek kestiremedim alta emir girdim dolar ve gümüşte nasip giden gidecek burdan

0BeğenmedimŞikayet

muz69 ()

eline sağlık hakan bey.

0BeğenmedimŞikayet

BNB_ ()

Hocam alım için bekliyorum. Gümüşte veya gram altında TDI verisi sonrası düşüşte alacagım. Ne dersiniz. Gümüşveya gramda ne önerirrrsinz alım yeri nere olmalı

1BeğenmedimŞikayet

Aa1 ()

Emeğine sağlık Dostum sağolasın

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum