Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0858 04:34:44
EUR 35.0598 04:34:44
USD 32.2678 04:34:44
ALTIN ONS $2377.1800 04:34:44

Konu: Ressam güzel çiziyor sonda fırçayı kaydırmazsa iyi

⭐⭐Murat5635 ()
Gümüş

net bir tobo oluşuyor omuz bozulmadan yukarı kırarsa (24.80) seviyesi hedef 28 olur

Yorumlar (193)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.
Sayfa 5 - Konuda ki son yorumları görmek için tıklayın.

0BeğenmedimŞikayet

Murat5635 ()

Aşağı bakarsan uçurum sanırsın yukarı bakalım güzel bir gök yüzü var

YUSUF_ENES16 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Aa1 ()

Murat kardeşim, pozisyon değişikliği gerekirse ikaz edersin inşallah bu garibi:)

Murat5635 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Baba_Vanga_ ()

Bir emtia tavanda olur da korkarsın.. Her türlü şeytani tuzaklardan.. Zaten Ons Gümüş aylardır sürünüyor diplerde, hadi Ons Altın da emekliyor dersek.. Kıssadan hisse FED kararı sonrası ne kadar düşebilir ki.. ? .. İyi akşamlar..

0BeğenmedimŞikayet

Aa1 ()

Bir şey de ben sallayım mı? Murat kardeşim 23.20 yi göstermezler:) ytd

0BeğenmedimŞikayet

Aa1 ()

Farklı bakıp, farklı görmek insana başarıyı getiren en önemli meziyettir kardeşim. Bunu gayet iyi biliyorsun. Sayfada terste olan çok işe sen haklısın, yok terste kimse yok ve sende hâlâ farklı bakıyorsan o zaman kendini tuhaf hisset. Ee cevabı da herkes biliyor sanırım:)

0BeğenmedimŞikayet

Esrarengiz0666 ()

Evet canım anladığım kadarı ile satmış ben bu ani düşüşü görmedim bi çıkıp geliyorum bakıyorum ki düşmüş:))

Selda09 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Murat5635 ()

Eyvallah baba haklısın gerek yok aslinda
iyi akşamlar

Baba_Vanga_ için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Esrarengiz0666 ()

Aynen öyle abi ögrendiklerimi uygulama zamanı benim için emeğine sağlık

0BeğenmedimŞikayet

YUSUF_ENES16 ()

7,16 aşağıdı grafiğe göre uçurum sanki. Doğru mu anlamışım. ( Ons olarak 23,55 in aşağısı uçurum)

1BeğenmedimŞikayet

Esrarengiz0666 ()

Yatırım risk almak demek üzüleceksek yatırım yapmayalım hiç bir ürün hep düşmez hep çıkmaz ben zararına satış yapmam bekliycem alt destek gelirse ilave ederim aldım düştü diye kimse kimseyi suçlayamaz zorla al sat denmiyor dimi.

0BeğenmedimŞikayet

Cevahir8160 ()

7.18 talimat verdim ozaman kötü sayılmaz. tesekkur ederim abi

0BeğenmedimŞikayet

Murat5635 ()

23.20 ye kadar inebilir kardeşim 23.50 omuz sınırı değil

Esrarlı için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Murat5635 ()

Sana bişey demedim zaten stratejini belirleyip uyguluyorsun karli durumdasin hareket alanin var vaden yok daha ne olsun

Esrarengiz0666 için cevaplandı (yorumu göster)

2BeğenmedimŞikayet

Murat5635 ()

7.1x diyeyim kardeşim 7.16 altinda gün kapanışı almadığı surece gün içinde aşağısı beni bozmaz diyeyim

Cevahir8160 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Esrarengiz0666 ()

Rica ederim canım panikle satarsın zararına olurda çıkarsa hem sen üzülürsün hemde ben üzülürüm senin için

0BeğenmedimŞikayet

Baba_Vanga_ ()

Bu değişmeyecek kuraldır dostum... Biz pahalı ürün severiz.. Ne demişiz; "Ucuz etin yahnisi yavan olur" misali.. Çok yoruyorsun kendini, sağlığına dikkat et BENCE... İyi akşamlar..

0BeğenmedimŞikayet

Esrarengiz0666 ()

Evet canım 16 dan kapanış almadığı sürece korkma lütfen

0BeğenmedimŞikayet

Esrarlı ()

Omuz bozuldumu şimdi 23.50 kırıldı mı deriz ihlal mi gün kapanışına mı bakcaz

0BeğenmedimŞikayet

Esrarengiz0666 ()

Aynen abi sen sakin ol lütfen sen sadece gördüğünü anlatıyorsun benim yaptığım işlem sadece benim sorumluluğumda kimseye zorla al sat demiyorsun herkes kendi riskini kendisi alır.

0BeğenmedimŞikayet

Cevahir8160 ()

Abi doğru anlamak için net sorayim tl olarak kaça kadar düşüş bekliyorsun.

0BeğenmedimŞikayet

Esrarengiz0666 ()

Yani iste oraya gelene kadar sorun yok diyor

5BeğenmedimŞikayet

Murat5635 ()

Hayırlısı kardeşim kendimi çok tuhaf hissediyorum adeta sayfanin tersine gidiyorum 6.30 larda artik yükselir değince 10 kuruş alti geldi diye 5 ler havada uçuşuyor du , 7.60 larda duzeltme gelebilir değince de 7.70 e gitti 8/10 cular tamam diyorum 8 de gelecek 10 da ama hiç bir şey ne sonsuza kadar yükselir ne de düşer anlatamadik gitti

Esrarengiz0666 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Esrarengiz0666 ()

Murat abiye sorsaydın canım ne desem şimdi ben bilemedim

0BeğenmedimŞikayet

Rüzgârın_aşkı ()

Sana katılıyorum. Herkes korkarken al:) herkes mutlu iken sat. Ben bir parça 22 den aldım. Uzun vadeli sepete :))

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum