Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0821 20:12:48
EUR 34.9694 20:12:48
USD 32.2948 20:12:48
ALTIN ONS $2354.0850 20:12:48

Konu: Xrp haftalık formasyon

⭐⭐Onursal5701 ()
Bitcoin

Yorumlar (40)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

Onursal5701 ()

Fed öncesi yapılan tahminlerin sadece ben bildim denilmek için yapıldığı bir günde bu analiz yapmak istemiyorum. Teknik olarak zaten uzun bir süre önce ons tarafının olumsuz olduğunu ve dolar yönlü olarak artışın meydana geldiğini ve bunun da sağlıklı olmadığını yazıyorum. Adp geçen ay 568k ama beklenti 400k larda. Diyelim ki 390 geldi işte o zaman Fed ne kadarda varlık alımı azaltımı dese de piyasa artık bunu fiyatlama yapmaz, ne zaman ki adp ve sonrasında açıklanan istihdam verileri beklentiden çok yüksek hatta önceki aydan çok fazla gelir işte o zaman piyasa gerçek tepkisini verir. Ekonominin iyileşmesi ile altın düşüş yapsa da gümüş ayrışıp yükseliş sergiler.

Nevkar1976 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Nevkar1976 ()

Gümüş beklentiniz nedir hocam

Onursal5701 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Onursal5701 ()

Bereketli kazançlar dilerim, kısmetinizi alıyorsunuz, benim bir etkim yok.

Onur99 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Onur99 ()

4-5 gündür buraya takiliyorum Sizin grafik ve yorumlarınız üzerine shib ve xrp den az da olsa kazandım basarilarinizin devamını dilerim

0BeğenmedimŞikayet

Elazıııığ ()

Aynen hocam Elif bt birisi daha vardı size laf attılar bende sizi savundum bana engel attılar 2 Side

0BeğenmedimŞikayet

SkyBist ()

Allah razı olsun abim, ecmain everybody :)

0BeğenmedimŞikayet

Onursal5701 ()

Günaydın yakışıklı kardeşim. Hayırlı sabahlar bereketli kazançlar dilerim.

SkyBist için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

SkyBist ()

Abim günaydın, hayırlı sabahlar

4BeğenmedimŞikayet

Onursal5701 ()

3 gün önce xrp grafiği paylaştım. sayfada eski ve sanırsam meşhur bir üye dalga geçti , yorumlarda görürsünüz ve sonra engel atıp arkamdan elif ile kulis yaptı. İleride gösteririm yeni grafiğini

0BeğenmedimŞikayet

dogu23_ ()

özür dilerim hocam bende cevap bekledim gelmeyince yüklü miktarda shiba daydım %50 sattım ve bu parayla rvn aldım...

1BeğenmedimŞikayet

Onursal5701 ()

Yok işte o soru bende. İkili tepe yaptıktan sonra o belli olabilir biraz.

dogu23_ için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

dogu23_ ()

hayır hocam shiba için yazmıştım grafik paylaşımı yapmıştınız 2 tane tepe olayı vardı prda yüksek vede düşük vardı siz 2. grafikte siyah çizgiyi düşük seviyeye doğru çizmiştiniz bende o noktaya gelebilir mi diye sormuştum:(

0BeğenmedimŞikayet

Elazıııığ ()

Tmm ahocam sağolun sabredecem başka çarem yok var olun

0BeğenmedimŞikayet

Onursal5701 ()

Dirençleri kontrol ediyor geçmez ise düşüyor. Risk zaten o dirençlerde satıp satmamak kararını verebilme. Eğer ki direnci geçse idi sattığına pişman olursun.

Elazıııığ için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Elazıııığ ()

Hocam demek istediğim Arpa coin 1.499 dan nasıl 10 dkk 1.3700 düşüyor bunları öğrenmek istiyorum bunları anlatma şansınız varmı rica etsem

0BeğenmedimŞikayet

Onursal5701 ()

Bakın sayfanızda da en son bana yazdığınız bu yorum görünüyor isterseniz başka arkadaşlarda teyit etsin
Benim günahımı alıyorsunuz, burda sitem yapmadan önce daha dikkatli olunuz. O sorduğunuz soruya alt yorum yazın bakalım sayfada çıkacak mı?

Xrp TL grafigi ilk defa gördüm böyle bir şey milli coinimiz Xrp sen nelere kadirsin daha neleri göreceğiniz sayende :)))

https://altin.in/bildirim

0BeğenmedimŞikayet

Onursal5701 ()

En son bana gelen yorumunuz bu?

0BeğenmedimŞikayet

Tuğra__ ()

Eyvallah teşekkür ederim

1BeğenmedimŞikayet

Onursal5701 ()

Var bana göre. Temel analiz haberleri ile de daha da artabilir.

Tuğra__ için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Tuğra__ ()

Üstat, Dün bu konuda bir sorum olmuştu. Mesajım ulaştı mı bilemiyorum.
Xrp grafikte ki mavi rakama ulaşma imkanı var mı?

0BeğenmedimŞikayet

Tuğra__ ()

Buradan mavi rakama gider mi?

0BeğenmedimŞikayet

Grsynhr ()

Bu. grafikde xrp icin yükselis trendine girdi diyebilirmiyz usta

0BeğenmedimŞikayet

renklay ()

Tl ile daha anlasilir oluyo hocam xrp satisi 15 900 verdim ful saticam kismetse. tskler grafik icin

2BeğenmedimŞikayet

Onursal5701 ()

Ben TL alımı satımı yapıyorum dolar almıyorum BTC bile alsam TL alıyorum. Önerileriniz için teşekkür ederim. Siz o şekilde analizleri yapınız benim de tarzım bu.

Cyrpto_0 için cevaplandı (yorumu göster)

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum