Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0826 14:24:28
EUR 34.9625 14:24:28
USD 32.2725 14:24:28
ALTIN ONS $2366.1450 14:24:28

Konu: paladyum orta vade grafik

Yorumlar (26)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

Ravza_ ()

Teşekkür ederim hocam ellerinize emeklerinize sağlık :)

calculator için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

calculator ()

Sn. @Ravza_ hocam, ilk yetkiyi aldığımda ilk attığım grafik paladyumdu. 2 hafta olmuş :)) Paladyumcular öksüz kalmasın istemiştim. Buyurun genel görünüm alt yorumda

1BeğenmedimŞikayet

calculator ()

Sağ olasınız, destekleriniz için teşekkürler

Naxet için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

calculator ()

Açılı trendler, zaman dirençleri, cycle çizgileri vs… Het çizginin ve dokunuşunun anlamı var. Siz sağ taraftaki değerlere bakınız. Kırmızının tonlarına göre destek direncin kuvveti artıyor. Aradaki mavi yeşil tonlu bölgeler karar bölgeleri. Sizin dikkat ediceğiniz kısım sağdaki rakamlar. Diğer çizgileri şekil zaman, fiyat zaman, döngü vs.. ben zamanı geldikçe belirtiyorum

Ya_ve_sin_ için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Ya_ve_sin_ ()

Bu nekar cizgi aralarinda kayboldum efendim :)

0BeğenmedimŞikayet

Naxet ()

@calculator hocam hayırlı olsun:))

0BeğenmedimŞikayet

Esrarlı ()

Ben vakıf katılım kullanıyorum

Gbahar için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

_eren_erkam ()

İşini düzgün yapmazsan kovulursun:) bacım. Patron iyiki kizmamis:)

1BeğenmedimŞikayet

Gbahar ()

Koyuldum:)

Azra35 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Azra35 ()

Patronunuza söyleyin bu kadar hesaplı olur

Tekrar hesap istesin

1BeğenmedimŞikayet

Gbahar ()

Gözlükler yok ya gözümde napayim ben gibi yaşlı birimi alırsa ise

Levent06_ için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Dadaş_tr ()

Patron kovsa haklı.

Levent06_ için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Levent06_ ()

Patron kovacak bu sefer yine yanlış olmuş:)))

0BeğenmedimŞikayet

Gbahar ()

Bu organizasyon super

Sabret_gönül için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Gbahar ()

Uzun zamandır böyle keyifli olmamıştı turlar

0BeğenmedimŞikayet

Gbahar ()

Yazdım bile

1BeğenmedimŞikayet

calculator ()

Var olasınız Sn. @GMS13 çok desteğinizi gördüm eksik olmayınız.

@Esrarlı ve @ibonline paladyum alt destekleri gümüş sayfasını meşgul etmeyelim. Attığım sayfada sizi etiketleeyceğim

GMS13 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Sabret_gönül ()

Bizde katılabilir miyiz sayın @Gbahar bu turlara

0BeğenmedimŞikayet

GMS13 ()

Üstadım rütbelerin hayırlı uğurlu olsun. sevindim site adına.

0BeğenmedimŞikayet

Gbahar ()

Abi ücreti yanlış vermişim patron uyardi 53.862tl yemek 658 TL müzeler 648
Alt destek rakamları ni görüşmek istiyor sizin için uygunsa

0BeğenmedimŞikayet

Gbahar ()

Patladım hangi bankalarda varki

Esrarlı için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

calculator ()

tamamdır ayrı ayrı bulunduğu alandaki alt destekleri size atayım

0BeğenmedimŞikayet

Esrarlı ()

Hocam size zahmet olmazsa kısa vade değerlerini de çıkarabilirmisiniz ben artık günlük 70 $ lık hareket alanı olduğundan pariteyle maliyeti düşürmeye çalışıyorumda

0BeğenmedimŞikayet

calculator ()

Hocam, nasıl trade işlemi yaptığınızı bilemediğimden orta vade grafik attım. Kırmızılar zorlu destek driençlerimiz. İki mavi arası karar bölgelerimiz. Attığım 144 box günlük ama istenildiği takdir de 72,36,18,9 a kadar yani 5dklık trade işlemleri için kullanılacak durumda.
Paladyumu takip ederken korelasyonlarını da özellikle altındaki hareketleri de takip edin. Alt destek driençler lazım olduğunda onları ayrıca atarım.

0BeğenmedimŞikayet

Esrarlı ()

Hay elleriniz gözleriniz dert görmesin bende haftalık ve aylık kapanış oldu inceliyodum kendimce

0BeğenmedimŞikayet

calculator ()

Sn. @ibonline ve Sn. @Esrarlı

PALADYUM için grafik sıkıntısı yaşadığnızı bildiğimden ilk grafiği sizin için attım. Orta vade olan grafiğimizde kırmızı rakamlar zorlu dirençlerimiz.
İki mavi rakam arası ise karar bölgelerimiz (siz bunları da destek direnç olarak düşünebilirsiniz. )
Kısa vade değerlerini isterseniz alt boxlar atar ve alr destek dirençleri çıkarırım. Ben Paladyumu sadece korelasyon için takip ediyorum.

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum