Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0675 00:09:22
EUR 34.7339 00:09:22
USD 32.5072 00:09:22
ALTIN ONS $2391.6650 00:09:22

Grafiği gönderen: ASRN

Yorumlar (53)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

1BeğenmedimŞikayet

Fatih001 ()

Eline emeğine sağlık
Kıymetli bir insansın
İyi ki varsın
Allah cc razı olsun

1BeğenmedimŞikayet

Mâlum ()

Grafik konusunda ekranda bilgi vermeye calisan degerli üyelerden birisin seni begenerek takip
Ediyorum
Emegine sağlık.

ASRN için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

ASRN ()

@Acemidi mesala orda bir bayrak göstermişim sonra ne olmuş grafikleri ileri periyotda incele

0BeğenmedimŞikayet

heros ()

715 stop oluyormuuz peki
")
gelirse

0BeğenmedimŞikayet

heros ()

simdi ne olacak peki
")

0BeğenmedimŞikayet

ASRN ()

uzun zamandır adım adım takip ettiğimiz (trend başlangıcımız) mavi kırılarak(altında 2. gün mumuda açılmıştır) ve son bulmuştur

3BeğenmedimŞikayet

calculator ()

Baştacısın değerli Hızır hocam,
Sofranızdan Halil İbrahim bereketi eksik olmasın.

siyahbeyazım için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

siyahbeyazım ()

Rica ederim, bilmukabele, fazlasıyla hakkınızdır, grafikteki fiyatlamaları yazmak bile ayrı bir emek çaba dikkat ve vakit alan başlı başına büyük bir iş hiç kolay değil soruları tek tek yanıtlamak tüm emekleriniz için Allah (c. c. ) sizden razı olsun... Hayırlı huzurlu sağlıklı bol kazançlı uzun ömürler dilerim size ve tüm sevdiklerinize...

calculator için cevaplandı (yorumu göster)

2BeğenmedimŞikayet

calculator ()

Sn. @siyahbeyazım , değerli Hızır hocam.

Gördüm yorumu şimdi. Eksik olmayınız. Çok mutlu oldum. Ne diyeceğimi bilemiyorum açıkcası. Tüm kalbi duygularımla sizi selamlıyorum.

siyahbeyazım için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Azra35 ()

Teşekkür ederim

Hummad için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Hummad ()

Sizin de yıldızınız hayırlı olsun

Azra35 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Azra35 ()

Hocam hayirli olsun yıldızınız

Gelsin grafikler ins

0BeğenmedimŞikayet

calculator ()

Sn. @Gbahar , Sn. @İlla_edep güzel dilekleriniz için teşekkürler, eksik olmayınız.

Gbahar için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

siyahbeyazım ()

Hayırlı uğurlu olsun inşallah saygıdeğer @calculator hocam, çok şükür yazma çileniz büyük ölçüde bitti, geçen gün sadece tek yorumunuzu okuduğumda dahi her babayiğidin harcı değil bunları tek tek yazmak hiç kolay değil dedim kendi kendime çok yorucu emek zaman dikkat gerektiriyor yazdıklarınız siz daha fazlasına layıksınız zamanla (engel almadığınız, yorumlarınıza dikkat ettiğiniz sürece) o da olur diye inanıyorum, hak ediyorsunuz, size beğenileriyle teveccühlerini gösteren üyelere de teşekkür ederim sağ olsunlar var olsunlar... Üyeliğim ve üyeliğiniz var olduğu sürece beğeni ve yorum desteklerime her daim devam edeceğimden emin olabilirsiniz sayfadaki varlığınız zenginliğimiz varlığınızla onur duyuyorum çok yaşayın inşallah... Sonsuz saygı sevgi ve selamlarımla saygıdeğer @calculator hocam çok sevindim...

1BeğenmedimŞikayet

Gbahar ()

Abim hayırlı olsun sizin adınıza çok sevindim birisi yıldız aldı diye umur sayıp sevineceğim hiç aklıma gelmezdi. Gerçekten mutlu oldum

Otomatik Hatırlatma: Üyelerin yıldız sayıları diğer üyelerin yorumlara verdiği puanlar, altın simülatör sonucu ve üyelik tarihi vb. kriterlere göre otomatik sistem tarafından hesaplanmaktadır. Yıldızlar otomatik olarak belirli zamanlar içinde bu kriterlere göre güncellenerek artabilir ya da azalabilir. Yıldız sayısının fazla olması üyenin site içerisindeki tecrübesini gösterir ancak yatırım konusunda uzman olduklarını asla göstermez.

0BeğenmedimŞikayet

celik2119 ()

Hocam hayırlı olsun. Şimdiye kadar da çok faydalandık, bundan sonra da öyle olacağından eminim. Saygılar.

1BeğenmedimŞikayet

İlla_edep ()

Hayırlı olsun sn @calculator grafikleriniz de başarılar dilerim. İnşaallah hepimize faydası olması dileğiyle

1BeğenmedimŞikayet

calculator ()

Grafikler her yatırım aracı için gelecek inşallah. Varolasınız

9BeğenmedimŞikayet

calculator ()

Sizin mesajlarınız ile gördüm yaldızı. Destek veren tüm arkadaşlara öncelikle teşekkürler.
Özellikle belirmeye ihtiyacı duyuyorum.
Sn. @ASRN , Sn. @celik2119 , Sn. @Murat5635 bende hakkınız çok. Bana destek olmak için yazdıklarımı görselleştirip grafiklere çevirdiniz . Çok kahrımı çektiniz. Halkınızı ödeyemem. Bu destek ve katkılarınızı asla unutamam. Eksik olmayın. Gene aynı şekilde sizlerle birlikte çizip sizlerle birlikte yorumlayacağız. Hatamız olursa düzeltmenizi canı gönülden isterim.
Sn. @siyahbeyazım ilk günden beri desteğinizi her an hissettim. Çok sağolun.
Sn. @REŞAT12 bana destek olmak için çok dl aldınız. Sizinle olan anım benim için en değerli anılardan biridir. Çok teşekkürler
Sn. @emrah19 hocam katkılarınız için teşekkürler.

Değerli arkadaşlar, çok destek oldunuz. Hepinize ayrı ayrı teşekkürler. PC ye geçince ilk Gann grafiklerini sizlerle paylaşacağım.

Duygusuz için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Ravza_ ()

Yıldızınızı almışsınız hayırlı olsun hocam çok mutlu oldum:)))

Otomatik Hatırlatma: Üyelerin yıldız sayıları diğer üyelerin yorumlara verdiği puanlar, altın simülatör sonucu ve üyelik tarihi vb. kriterlere göre otomatik sistem tarafından hesaplanmaktadır. Yıldızlar otomatik olarak belirli zamanlar içinde bu kriterlere göre güncellenerek artabilir ya da azalabilir. Yıldız sayısının fazla olması üyenin site içerisindeki tecrübesini gösterir ancak yatırım konusunda uzman olduklarını asla göstermez.

0BeğenmedimŞikayet

Duygusuz ()

2 yıldız var neden atamıyırsunuz

0BeğenmedimŞikayet

Gulkcr ()

emeğinize sağlık hocam bende grafik atmanız için yazmasamda günlük 3 like size

0BeğenmedimŞikayet

Vedolizim ()

Üstat dolar TL derin dip iğneleri atıyor dikkatini cektimi

1BeğenmedimŞikayet

ASRN ()

kapanışı üstünde yaparsa p. tesi 11 den önce alırız muhtemelen

heros için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Ravza_ ()

Rica ederim hocam bizde sabırla bekliyoruz:)

0BeğenmedimŞikayet

heros ()

azizin bu yine 62 kafa atti
gecermi ki
")

4BeğenmedimŞikayet

calculator ()

Eksik olmayın, teşekkürler desteğiniz için.

Ertuğrul51 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

akar42 ()

destek olacağım şahsen. @ASRN hocamla olan ortak çalışmalarınızı takip ediyorum

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum