Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0870 09:42:55
EUR 34.9839 09:42:55
USD 32.2051 09:42:55
ALTIN ONS $2414.8350 09:42:55

Konu: 570 üstü asparın dı

⭐⭐Murat5635 ()
Gram Altın

Yorumlar (152)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.
Sayfa 2 - Konuda ki son yorumları görmek için tıklayın.

1BeğenmedimŞikayet

ibrahim45_555 ()

O sadece buraya ego kasmak için geliyor onun siteye ilk geldiği anı bilirim hiçbir şey bildiği yok.

ÖzLeM__09 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

ÖzLeM__09 ()

Bende anlamadım ki kafa bı milyon :)

ibrahim45_555 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

ibrahim45_555 ()

Usta var usta var ama o usta değil

0BeğenmedimŞikayet

ÖzLeM__09 ()

Sağol sende ard niyet görmedim de aranız da ne geçti ne var bilmiyorum kabak bana patladi gibi şuan

Bilge_adam_ için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

ÖzLeM__09 ()

Gümüş daha kâr bırakmıştı çünkü neyse sağol teşekkür ederim çıkmadım sil başa dönmeme ramak kaldı ben bekliyorum sebepsiz ve

0BeğenmedimŞikayet

ÖzLeM__09 ()

Kimseyle yol aldığım yokki devam edeyim

Murat5635 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

ibrahim45_555 ()

Şu bilgiçi his sevmiyorum engelli bende murata lafmı söylüyor şuna prim verip durma

0BeğenmedimŞikayet

Murat5635 ()

bak sana biraz hesap yapayım senin 11.80 den ustanın aldırdığı euro 100 bin lira da 1.000 tl kar yazıyor

@Sosa aynı gün gümüş aldı hatırlıyor musun bu düşmüş hali ile 100 binde 5 bin kar yazıyor attığın taş ürküttüğün kurbağaya değsin diyorum sana
mesele o da değil aslında neyse sen ustalarla yola devam et

0BeğenmedimŞikayet

ibrahim45_555 ()

Duyumlar ile yatırım yapmak her zaman aynı sonucu doğurur sonuç zarar:) delegem sen olsun Yapma

0BeğenmedimŞikayet

Beyzax ()

Ne alacaksın?

Sosa için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

ÖzLeM__09 ()

Sacmalamaz o ne dese gelir murat işinde gerçekten çok iyidir ama bir gerçek var 200 baz inmese bu denli yükseliş olmazdı dimi

0BeğenmedimŞikayet

ÖzLeM__09 ()

Çünkü 12 13 olacakmis diye duydum :)

0BeğenmedimŞikayet

ibrahim45_555 ()

Soruyorum hadi neden çıkmadın :)

0BeğenmedimŞikayet

ÖzLeM__09 ()

Görmedim kime ne yazdin ben arada kalmayayim ama herkesi seviyorum ben sen Euro çıktın mı

0BeğenmedimŞikayet

ÖzLeM__09 ()

Ne desem bana oluyor iyide zarar etmedim çok da yükseldi ben çıkmadım ne diyeyim şimdi

Murat5635 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

ÖzLeM__09 ()

Sen hangi ara mapusa düştün :)) bilemedim yoksa ziyaretine çekirdek alip gelirdim:)

0BeğenmedimŞikayet

Murat5635 ()

Sen bu mesajın üzerine ustamsin yazıyor Sun öyle mi?

0BeğenmedimŞikayet

ÖzLeM__09 ()

Ama çıkmadım harbi bekliyorum sor neden çıkmadın diye :))

0BeğenmedimŞikayet

ibrahim45_555 ()

Ustamı akşam akşam güldürdün beni delegem :)

0BeğenmedimŞikayet

ÖzLeM__09 ()

Yok ustamsin aldım çokta yükseldi sen çıktın mı ben çıkmadım biliyormusun bekliyor

0BeğenmedimŞikayet

ÖzLeM__09 ()

Toptancı olmaz kendin satacaksin komisyon verme :)

Selda09 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Gölge4242 ()

Usta 4 5 günden beri takio ediyorum İnan shiba yi sadece ekrani izliyorum ha bire yukari atıyor

Kalenderbey için cevaplandı (yorumu göster)

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum