Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0708 06:48:00
EUR 34.8865 06:48:00
USD 32.5563 06:48:00
ALTIN ONS $2326.7600 06:48:00

Konu: Gümüş gram ustamm 26 Ekim

⭐⭐USTAMM ()
Gümüş
Gümüş gram grafiği aşağı kırdi ve onay aldı demiştim. Sonra 7.55 üstünden düşüş gerçekleşmisti.Bunu grafikte görmek isteyenler için paylaşalım. 7.55 satış 7.35 alış işlemi. Ytd

Yorumlar (50)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

Fatihsultan ()

Evet farkındayım hocam SİZİ takip ediyorum masallahiniz var.

By_tarafsız_adam için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

By_tarafsız_adam ()

hedefin zaten böyle olmalı, nerden alacam nerden satacam gibi, ben bazen 10krş için riske giriyorum, ne zaman girsem düzeltmeye takılıyorum :)) tam tepe yapmadan dönüyor. Zaten alırkende yazıyorum ki beni takip eden bu hatayı yapmasın. ben full girip çıkınca kazançlı çıkıyorum o yüzden bazen parçalı o riske giriyorum. eğer çıkamazsa geri parçayı çıkıyorum. Geçen yanlız işteyken düşeceğini bile bile bozmadım doları, haberlerde sürekli atışıyorlar bir olay patlak verirse fırlar diye dursun dedim 9,60dan 9,42 ye düşmüş :)) boşuna bekledim dolarda ama dolar toparladığından sıkıntı yok şimdilik. hep kazanacak halimiz yok arada bir mola verdik işte ytd

Fatihsultan için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

By_tarafsız_adam ()

10 ar 10 ar düşecek hali yok demiş ama düştü işte :) bende sürekli diyorum tepe 25,20 şimdi 25,30 oldu grafiğe göre fakat illa tepeye gidecek diye birşey yok, bazen veriler olumsuz geliyor ve yarıdan dönüyor. ytd

Gbahar için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Fatihsultan ()

Kardeşim Kasım ayında ben emtialarda olmam. ya TL ya dolarda olurum. onun için ön kjrus için kendimi riske atip terste kalmak istemiyorum geçen seferki gibi.

0BeğenmedimŞikayet

By_tarafsız_adam ()

23:30 USD Amerikan Petrol Enstitüsü Haftalık Ham Petrol Stokları 2,318M 1,650M 3,294M

kırmızı gelmiş veri genelde petrol verisi kırmızı gelince onslere olumsuz etki yapıyor. dikkat etmekte fayda var 2 yıldızlı veri bu ytd şimdilik saatlik grafik çıkış yaparsa geri tepesi 25,30 oraya kadar gidemeyebilir fakat veriler olumlu gelirse bir tepe testi gelebilir kısa vadede. 30dk lık sat vermiş o al pozisyonuna geçerse 1 saatlik grafikte tepeye gitmeye uğraşır. ytd

Otomatik Hatırlatma: Üyelerin yıldız sayıları diğer üyelerin yorumlara verdiği puanlar, altın simülatör sonucu ve üyelik tarihi vb. kriterlere göre otomatik sistem tarafından hesaplanmaktadır. Yıldızlar otomatik olarak belirli zamanlar içinde bu kriterlere göre güncellenerek artabilir ya da azalabilir. Yıldız sayısının fazla olması üyenin site içerisindeki tecrübesini gösterir ancak yatırım konusunda uzman olduklarını asla göstermez.

0BeğenmedimŞikayet

Gbahar ()

Eger okumus olsaydim ben bu yirum uzerine bozmadim derdim. Ama okumamistim

0BeğenmedimŞikayet

Fatihsultan ()

O şahıs tanınan meşhur tamerrcan he de geç

0BeğenmedimŞikayet

By_tarafsız_adam ()

ya bakma işte nick değiştirip değiştirip giriyorlar, işteyken bazen görüyorum sabahtan akşama kadar ayrı ayrı cümleler yazıp milletin kafasını bulandırıyorlar, sonra ben demiştim diyorlar, bende günde 100 mesaj atsam biri tutar elbet :))

0BeğenmedimŞikayet

By_tarafsız_adam ()

çıkmayanlar şu an tersteler, ve muhtemelen satmayanda kârdan zararda...

0BeğenmedimŞikayet

Fatihsultan ()

Kardeşim bu dolar verinile çıktı on kuruş bugün. veri etkisini sabaha gösterip düşebilir de degilmi:)

0BeğenmedimŞikayet

By_tarafsız_adam ()

Gümüş için Borsafinans yorumu (2 gün önce) Cevap yaz

(9 saat önce) Cevap yaz
(22 dakika önce) Cevap Yaz
11 dakika önce) Cevap yaz
elinde gumus ve ons gram olan arkadaslar dolar daki yukselmeler devam ediyor ons gumus ve altin cok pozitif korkarak henuz cikmayin bu firsat elinize bir kere geldi faydalanmasini bilin. ne zaman yukselmeler biterse o zaman karar verirsiniz. zaten birden bire gamlar 10 ar 10 ar dusecek hali yok. ilerde asagi akafayi cevirrse o zaman cikmayi degerlendirirsini

https://altin.in/borsafinans

https://altin.in/borsafinans/2

Borsafinans için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Borsafinans ()

bak kardesım 20 senedenfazla teknıkle ugrasıyorum. bu donanıma gelmek ıcın yıllarımı verdım. bırgun olsun temel analızle ugrasmadım herseyımı teknıkle yaptım. teknık bu ısın beynıdır. hersey anında teknıkgın ıcınde gorebılırsın. bu sebepten dısarı verılerıne takılmam teknıge bakar konusurum basarı oranımda nerdeyse yuzdeyuz.

0BeğenmedimŞikayet

By_tarafsız_adam ()

farzedelim bugün dolara değilde onslere yaradı veri, sanıyormusunuz dolar geri toparlayacak ? verinin 2side yeşil geldi. yeşil gelmeseydi dolar toparlayamazdı, onsler bu seviyede iken doların düşmeside rakamsal olarak 7,20 lere düşürürdü. Yani veriler olumlu gelmezse teknik bir yere kadar yeterli olur. orta uzun vade bakılabilir evet ama kısa vadede verilerin önemi büyüktür. Doların mesela fırlamasının nedeni veriyle alakası var teknikle bir ilgisi yok. Faiz düşmese dolar şu an hâla 8li rakamlarda geziyor olurdu. ytd

0BeğenmedimŞikayet

Borsafinans ()

10 saat evvelden yazdım bunları. teknık okumak cok donanım ıstıyor.

0BeğenmedimŞikayet

By_tarafsız_adam ()

şimdilik sıkıntı yok evet, önümüzdeki verilere bakacaz artık, bugünkü veriler dolara yaradı ytd

0BeğenmedimŞikayet

Borsafinans ()

(7 saat önce) Cevap yaz

dolar da verı verdım 9,40 Altın a atmadıgı surece sıkıntı yok altın ve gumusun rasyolarıda ıyı durumda. dolardan dolayı sarkma oldu. doları takıp et. verdıgım verı altına atmadıgı surece sıkıntı yok.9.4. o bu cok onemlı. altina atmadigi surece gumus ve gram altin yukselecektir.

https://altin.in/borsafinans

0BeğenmedimŞikayet

By_tarafsız_adam ()

grafikte biraz sıkıntıya girdi gibi ama dipleri test ediyor şimdilik, dolarda düşünce, daha önce yazmıştım sezon başında bu seviyeye gelince dip çalışması yapmış, önce 7,65-7,70 gelmişti sonra 7,33 e kadar bir düştü, tekrar 7,65-7,75 e fırladı, tekrar 7,59-7,65 aralığına bir düşüp 7,89 olmuştu geri düştüğünde 7,60-7,75 aralığında baya bir gezdi 28 dolarda iken sonra 27 dolarlara düştü ons fakat üste atamayınca dolarda 8,70den 8,30 olmuştu hatta, gene dolar sert düştü acaba düşüş sinyalleri mi veriyor gene diye düşünüyorum. Önümüzde fedde olunca onslerde düşme tehlike sinyalleri artıyor tabi ytd

USTAMM için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

USTAMM ()

evet olumlu
ytd

Karakartal26 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Karakartal26 ()

Kapanis olumlu demi abi

0BeğenmedimŞikayet

Kocaeli_4141 ()

Ustam bundan sonra yükseliş mi var alt kanala girdi derken düşüş mü olucak

0BeğenmedimŞikayet

Ali_Babaa ()

Sonrasında?

0BeğenmedimŞikayet

smsun55 ()

Baktım da anlamayınca ne yapabilirim Allah razı olsun

1BeğenmedimŞikayet

USTAMM ()

siz grafiğe bakmamışsınız ki. fiyat zaten alt kanalda şu anda.

smsun55 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

USTAMM ()

bulunduğu kanaldan 7.80 i kırarak üst kanala çıkarsa 7.80-8.26 kanalına girer. ytd

7BeğenmedimŞikayet

USTAMM ()

7.3350-7.80 kanal şu andaki.
düşerken 7.3350 altında kapanışlar olursa satılır.
yükselirken 7.80 olursa satılır.
ytd

0BeğenmedimŞikayet

smsun55 ()

Selamünaleyküm ustam alt kanalı düşme ihtimali nedir Sizce yüzde kaçtır Allah'a emanet olun Saygılarımla teşekkür ederim

0BeğenmedimŞikayet

Dedem ()

Sıkıntı yok ben uzun vadeciyim düşse bile elbet çıkışıda olur bekleriz gümüş sabredenleri her zaman mutlu etmiştir

Kral26 için cevaplandı (yorumu göster)

5BeğenmedimŞikayet

USTAMM ()

gümüş alt kanala düştüğünde bir kanal derinliği kadar düşebilir. grafikte alt kanalda kanal dibini test ettiği görülebiliyor.
ytd

0BeğenmedimŞikayet

Kral26 ()

Fed var fedden sah cikmaz bu ons varlik alimi azalttik desin tak 22 onslara ineriz

Dedem için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Dedem ()

Dostum 7.35 den almışsın şuan kardardasin zaten ben 7.45 den full girdim kar geçmedi bile o yüzden diyorlar ya dolar 10.50 buçuk olacak ozaman bende diyorum gümüş 8.5 rahat olur egeral Yat ci isen korkma yok kısa vadeciysen kork çünkü inişler çıkışlar çok oluyor

Chn_gs için cevaplandı (yorumu göster)

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum