Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0728 08:46:01
EUR 34.9740 08:46:01
USD 32.5786 08:46:01
ALTIN ONS $2317.9500 08:46:01

Konu: gonlumden gecen .]

⭐⭐__Deniz__ ()
Gümüş

Yorumlar (42)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

1BeğenmedimŞikayet

__Deniz__ ()

oncekı grafıgımde burdaymış .]

0BeğenmedimŞikayet

Ravza_ ()

Elbette zamanlama önemlidir hocam:) Ben oyunda olmayı seviyorum:) Oyun dışına nadir zamanlarda çıkıp izleyici olabiliyorum duruma göre:)

__Deniz__ için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

__Deniz__ ()

oyuna bıtınce degıl baslayınca katılmak gerekır . ] sonra oyun bıter herkez dagılır sen ortada kalırsın

Ravza_ için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Ravza_ ()

Sabırlı olan her daim kazanır hocam. Ancak şu da unutmamali ki kazanmak için oyunda olmak da gerekiyor:)

0BeğenmedimŞikayet

__Deniz__ ()

gumuş grafıgı atacagım bakın

Mekan61 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Mekan61 ()

Düzeltme yapacak ama düzeltmeyi nerden yapacağını kestirmek çok zor. Sizin yine teknik grafik bilginiz var hocam. YTD.

3BeğenmedimŞikayet

__Deniz__ ()

Ya ben bı ara TL ye geçmeden gümüşe, platine, dolara geçerek sürekli gram arttiriyordum .. Son zamanlarda bazı can sıkıcı şeyler yaşadım dikkatim dağıldı.. terste kalmadan 3-5 birşey kopariyorum ama eskisi gibi değil.. haftalık yön hala sat veriyo çok dik yükseldini de var sayarsak geri gelme ihtimali var..

0BeğenmedimŞikayet

Mekan61 ()

Aslında parite yapamadığıma pişman oldum. Şuan parite etmiş olsam gram bazlı olarak karlı durumdaydım. Nasip nasip nasip. Fırsat bitmez illaki değerlendireceğimiz bir fırsat yakalarız. Yeter ki terste kalmayalım. YTD

1BeğenmedimŞikayet

__Deniz__ ()

Nasip bekle bakalım 7.20 gelebilir yine

0BeğenmedimŞikayet

Mekan61 ()

Dolara parite ettiklerini yerine koyabiliyorum da TL geçtiğim gümüşleri yerine kıyamıyorum. %40 dolar %60 tl'ye geçtim. Aslında 9.85 gördüğümde doları satmadığıma pişman oldum. Orda satış yapsaydım şuan tekrar ful alım yapsam bile bir kaybım olmayacaktı. YTD

0BeğenmedimŞikayet

__Deniz__ ()

Gümüş 7.30 Lara düştü dolarda yükseldi o zamandan bu yana koyman lazim aslinda

0BeğenmedimŞikayet

Mekan61 ()

7.20 den gümüşleri dolara parite etmiştim. Platinleri da 1036 dan dolara parite etmiştim. Platini yerine koyabiliyorum da gümüşleri koyamıyorum :(

1BeğenmedimŞikayet

__Deniz__ ()

Sağlık olsun daha güzel yerden satarsın belki .. alırsam yazarim

Omervrl için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Omervrl ()

Evet söyledin senin suçun yok 7,60, dan satabilirdim olmadı elim gitmedi hayirlısı olsun önemli deyil elimde tl, var sen nerden alırsan haber et arkadaşım

0BeğenmedimŞikayet

Dean ()

İnşallah bereketli olur herkes adına

yesildüzceli için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

yesildüzceli ()

Ben 7,45 den bir kademe alım yaptım 7,35 e de alım için emir verdim bu seviyelerden alınan gümüşün üzmeyeceği kanaatindeyim.

Dean için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Dean ()

Hocam Alım yaptınız mı yaptıysanız kaçtan yaptınız

0BeğenmedimŞikayet

yesildüzceli ()

Gümüşün davranışından neden etkilenip neye göre inip çıkıyor ondan açıkçası pek emin değilim ama 3 aylık 6 aylık yıllık grafiklere göre bu seviyelerin çok ucuz bedavadan az pahalı gibi bir hali var. illa bir rakam vereceksem 8,20 diyeyim yıl sonuna kadar. bu da yatırım tavsiyesi olmasın.

Dean için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Dean ()

Sizce tepe kaç

0BeğenmedimŞikayet

__Deniz__ ()

9 altına gelirse :) göstergeler sisti düşüşe yakalanmak istemem.. yakinen incelemedim o yüzden günlük al sat için.. bundan sonra 1 liralık çıkışları kovalicam durgun zamanlarinda al sat yapcam :)

Fatihsultan için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

__Deniz__ ()

O günün yükselen kanal tepesi direnç diyeyim grafikte paylaşmıştım .. yoksa 7.70 tepe degil elbette..

0BeğenmedimŞikayet

yesildüzceli ()

2021 Haziranın 5-7 tarihlerinde 7,76 yı bir fiil görmüş bir gümüş var. 7,70 e nasıl tepe diyorsunuz anlaşılır gibi değil.

0BeğenmedimŞikayet

Fatihsultan ()

Doları kactan alıyoruz:)

1BeğenmedimŞikayet

__Deniz__ ()

Ben platin sayfasında lak lak ediyom ne alıyom ne satiyom :) emtialar biraz şişti güzel bir alım yeri gelirse alırız satarız yine .. sen niye 7.70 den boşaltmadin grafiğimde gösterdim ya 7.70 tepe oldunu destek direnç diye..

Omervrl için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

__Deniz__ ()

Kaç defa söyledim ben oysa gümüşün 1.85 kuruştan daha fazla düştünu görmedim buda 6.05 denk geliyo diye .. hadi diyelim 6 liranın altına düştü kalıcı olmuyodu 1 senedir hemen 6.20 üstüne atiyodu o yüzden ben buralardan almaktan hiç korkmuyorum diye 6.30 larda iken kaç defa söyledim .. aldimda sattimda :) ama millet selalecileri dinlemeyi daha çok seviyordu

Yorumları_okuyan_adam_ için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

__Deniz__ ()

Bu piyasa bana sabırlı olmayı öğretti :) başkasını bilemen

Ravza_ için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

__Deniz__ ()

Sen kaçtan döküldün :))

0BeğenmedimŞikayet

Omervrl ()

Hoş buldum sen nerdesin arkadaşım sen olmayınca ben ne alıyorum nede satıyorum kısmetim baglanıyır gümüşler elimde kaldı sattıgım tl, de duruyor?

1BeğenmedimŞikayet

Yorumları_okuyan_adam_ ()

Düşüş trendinde nerden döneceği belli olmuyor ki .. millet 6,11 den bile almıyordu çünkü 5,80 gelcek diyen şelaleciler işbaşındaydı:)

0BeğenmedimŞikayet

Mekan61 ()

Aynen sanırım bu süreçte ikimize biraz yaptırdı(:

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum