Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0713 16:26:11
EUR 34.7122 16:26:11
USD 32.3792 16:26:11
ALTIN ONS $2332.8250 16:26:11

Konu: platın tl secenek ongorum

⭐⭐__Deniz__ ()
Platin

Yorumlar (105)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

1BeğenmedimŞikayet

Pasa67 ()

bugünkü dolar artışıda tv konuşulan bizdeki enflasyon verisi açıklanacağı içinmiş

__Deniz__ için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Fatihsultan ()

Hocam tekniği habere göre yapıyorlar:) yani grafikte yukarı görünecek diyorsa ona göre haber çıkarıyorlar:)

Melhas1962 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

__Deniz__ ()

Fed kararlarlarinin etkisi kısa süreli oluyordu sanırım .. işte veriler ile ilgili bilgim yok burda biraz eksiğim var temel ve teknik analizi ve verileri birlikte yorumlayabilsem bir adım önde olurdum :) parite işine yogunlasmayi düşünüyorum gram artirma dolar ons takip ve gümüş platin arası parite

Melhas1962 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Melhas1962 ()

Mesela önümüzde fed var fed kararları ne olur bu kararlar onsları nasıl etkiler yükseltirmi düşürürmü bunu teknikte görebiliyormusunuz

0BeğenmedimŞikayet

Melhas1962 ()

Hocam bir şey merak ettim bu teknikte mb kararlarını önceden bilebiliyormusunuzb mesela merkez bankası faizi pas geçseydi dolar 9 olurdu platin 300 olurdu mb 200 baz puan düşürünce doları fırlattı dolarda platin fırlattı siz bunu teknikte önceden nasıl görüyorsunuz merak ettiğim için soruyorum

0BeğenmedimŞikayet

RG58 ()

Günaydın kardeş platin 1306 gördümü.

Pasa67 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

RG58 ()

Deniz hanfendi günaydın.

2BeğenmedimŞikayet

__Deniz__ ()

Alım satım yapınca yazıyorum dün biraz almıştım 312 den onu satarsam yazarım .. saatlik göstergeler olumlu görünüyor .. haftalık yön göstergeler hala sat veriyo .. hergun işlem açmiyorum güzel bir alım yeri gelirse füllerim diye bekliyorum .. zira alıp 3_5 ay terste kalmaktansa TL de kalmayı tercih ederim.. o yüzden günlük al sat yapmak isteyenler bana uymasin .. al sat yaptım zamanlarda oluyo ama fiyatlar düşük seviyelerde iken ..

Osmanbo için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Osmanbo ()

Deniz Hanım, işlem yaptığınızda benim de haberdar olmam için gerekeni yaparsanız sevinirim. Platinde işlem yapıyorum ve bu konuda destek alabilecek kişi bulmak çok zor, teşekkür ederim.

0BeğenmedimŞikayet

Pasa67 ()

onu anlıyorum başka manada dedim dünya üzerinde bulunan pilatin çokk çokkk az diğer metallere göre kaynağı azmış aslında o yüzden...250 düştüğünde en en çok alanlar pilatin üreticileriymiş KAĞIT SANAL OLARAK almışlar zira onlara dahi bu düşüş afaki gelmiş.. ben bu bilgileri arama motoru araştırmalarımdan tarihsel yeni bilgilerle bulmuştum... hatta öyle tersteydimki çıkaran madencileri bile bulasım gelmişti :) :)

0BeğenmedimŞikayet

__Deniz__ ()

Yok öyle olmuyo platin altın fiyatından 250 300 lira ucuz oldumu platin tercih edilebilir.. altın platin fiyatına yakınsa 100 lira gibi altın tercih edilebilir.. misal altın 500 platin 400 lira altın tercih edilebilir

1BeğenmedimŞikayet

__Deniz__ ()

305 295 aralığı gelirse paramın 3.1 ile alırım .. sonra döviz altın gümüş beklerim .. onlarda alım yeri gelmezse ve platin düşmeye devam ederse platin eklemeye devam ederim

HSHSHS___ için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Pasa67 ()

yani aslında demekki pilatinde yeni yeni sivriliyor altından daha yüksek olmalı fiyatı deniliyorda olmaz yani sanayi kullanılan metalleri bilinçli durduruyorlar maliyete yansıyan her şeye baskı var... dünyadaki diğer metallere göre pilatin çokk daha azmış

1BeğenmedimŞikayet

HSHSHS___ ()

Alım yerinizi nereden düşünüyorsunuz Deniz Hanım

0BeğenmedimŞikayet

__Deniz__ ()

830 925 arası çok gelip gitti sonra hızla yükselişe geçti 925 gecince

0BeğenmedimŞikayet

Pasa67 ()

sanırım şubat zirvesi biraz araştırmıştım tersteyken :) sanayi açılışlarıyla hız kazandı ağırlık kütlesiyle araba parçalarında özellikle egzoslarda en başarılı metalmiş ... şöyle söyleyeyim 10 gram başka metalle sağlanan işlev 1 gram pilatinle sonucu mükenmelleştiriyormuş tam anlatamadım ama buna benzer birşey... ee aylardır araba firmaları küllüm kapanışa gitti ki araba harici bir çok sektördede kullanılıyor onlarda iş yavaşlattı

0BeğenmedimŞikayet

iilyas ()

303 gelirse parça ekleyecekmisiniz ytd

0BeğenmedimŞikayet

Pasa67 ()

geçen yıl kasım 20 de 954 onsmuş...7 aralık 1060 ..12 ocak 1037 ...16 şubat 1306 zirveymiş :) :)

3BeğenmedimŞikayet

__Deniz__ ()

300 altı gelirse orta vadede üzmez diye düşünüyorum.. ama sepet yapın ful almayın her ihtimale karşı.. gelirse alın bir kenarda dursun .. güzel bir yükseliş olursa satarsınız misal 300 den aldın 340 gördü sattin gramında makası düş 38 lira kar az değil

Selda09 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

__Deniz__ ()

Dolar 9 olursa O zaman ons yukselir kesin .. 250 ye düşüp bir ikili dip ihtimali olsada düşük ihtimal görüyorum 100.30 gibi .. 295-305 aralığı 100.70 ihtimal görüyorum ..

Nevkar1976 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Selda09 ()

Anladım dip alım fırsatı 291 hocam 303 düşebilir demiş yakın vade tabi dolar 9.30 altı gelirse sizin rakamınız teşekkürler hocam

0BeğenmedimŞikayet

Selda09 ()

Dolar düşerse platin ons düşüyor mu alım fırsatı mı verir platin tl dolar düşerse

0BeğenmedimŞikayet

__Deniz__ ()

Onsta yükselen kanal desteği son baktımda 990 di dolardada yükselen destek en yakın 9.17 var .. bu iki rakam birlikte gelirse 291 yapiyo ..

0BeğenmedimŞikayet

Nevkar1976 ()

Dolar 9 TL ye düşse

850 ons ile

245 e gelir platin

Deniz hanım

0BeğenmedimŞikayet

__Deniz__ ()

Platin ons zaten düşük seviyelerde dussede kötü ihtimalde 850 ye kadar olabilir diye düşünüyorum.. asıl fırsatı dolar düşerse verebilir bır hesap yapayim dolar ons

0BeğenmedimŞikayet

__Deniz__ ()

Son paylaştım platin destek direnç grafime bakabilirsiniz

0BeğenmedimŞikayet

__Deniz__ ()

Platinde kışın uçtu yazın geberdi :) son bahar ayında tekrar direrdi

0BeğenmedimŞikayet

Selda09 ()

3 kasım öncesi satmak üzere mı alıcaz fed faiz kararı altın ons gibi platin onsu da etkilemez mi hocam

0BeğenmedimŞikayet

Selda09 ()

Destek 303 direnç kaç pistinde en yakın hocam

0BeğenmedimŞikayet

Pasa67 ()

ahh ahhh yazın çıkar diye son yıllar heppp çıkmıştı kısa süreliğine girdik elimizi verdik kol gitti :( fed batırdı her şeyi çeneleri tutulsun ... altın her yaz uçardı mesela pilatin bilmiyorumda

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum