Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0649 09:03:59
EUR 34.7329 09:03:59
USD 32.5928 09:03:59
ALTIN ONS $2309.5000 09:03:59

Konu: Matıc TL günlükte olumlu

⭐⭐Onursal5701 ()
Bitcoin

BTC düşüşüne paralel sağlam durup yükselen üçgen formasyonu mevcut.

Yorumlar (56)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.
Sayfa 2 - Konuda ki son yorumları görmek için tıklayın.

0BeğenmedimŞikayet

yivcik ()

Abi msj geldimi

Onursal5701 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Egeliinci ()

Onur bey verdiğiniz bilgiler için Teşekkürler. Attığınız grafikten yararlanıp kar aldım.

0BeğenmedimŞikayet

yivcik ()

Abi iyi akşamlar bugün alinacak bir alt coin varmi

1BeğenmedimŞikayet

ufuk000 ()

Valla tebrikler hocam. xlm, matik, şimdide shib

0BeğenmedimŞikayet

dogu23_ ()

hocam sağolun sayenizde shiba daniyi kar ettim teşekkür ederim:))

3BeğenmedimŞikayet

Onursal5701 ()

Şimdi kontrol ediniz isterseniz grafiği. Shıb ne yapıyor.

Nightmare116 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Nightmare116 ()

Shib üçgeni doldurmaya sanki biraz daha zamani var gibime geldi senin grafige göre.

İnş tum altlar da güzel yükselişler olur da rahat ederiz

0BeğenmedimŞikayet

Ahmet5885 ()

Çelik hocam btt yorumu alabilirmiyim acaba. @Onursal5701 hocamada sordum. Fikirleriniz önemli benim için ikinizinde tüm yorumlarını sessiz takipteyim. Taktir ediyorum tavrınızı

celik2119 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Onursal5701 ()

İnşallah elinde olanlar kazanır. Sağolasın hemşerim

Nightmare116 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Nightmare116 ()

Hemşehrim guzel yürüdü senin matik. Tbr

0BeğenmedimŞikayet

Onursal5701 ()

Teşekkür ederim, bişey yapmıyorum, kendi takibimi aktarıyorum sadece. Bereketli kazançlar dilerim.

farukkuraf için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

farukkuraf ()

@Onursal5701 emeğinize sağlık

0BeğenmedimŞikayet

Onursal5701 ()

Estağfurullah , sizinde elinize sağlık, sol yönden soldan soldan getirdiniz.

celik2119 için cevaplandı (yorumu göster)

3BeğenmedimŞikayet

celik2119 ()

Eline sağlık hocam. Shiba'dan sonra bu da çok başarılı bir analizdi.

1BeğenmedimŞikayet

Onursal5701 ()

Maalesef yok.

Cenker04 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

sadeceseyir ()

Tamam hocam try paritesiyle grafik. Benimki usdt olduğundan o anlık 1,88 görünüyordu hedef. Ben takibe devam ediyorum hocam sağolun

1BeğenmedimŞikayet

Cenker04 ()

Hocam stx hakında bir bilgin varmı

0BeğenmedimŞikayet

MİRİ_HAZİNE ()

Bu konuda haklısınız hocam kaç tane hedefiniz yerine geldi , bu gelmedi diye üstünüze gelinmesi doğru bir yaklaşım değil. Hele ki böyle bir ortam da coin bile söylemek cesaret işi.

2BeğenmedimŞikayet

Onursal5701 ()

Gelsin veya gelmesin, hak yemeye kimsenin hakkı yok. Menfaat dünyasının en sevmediğim tarafı. Birilerini , işlerine yaradığı zaman tepeye çıkartıp , işi bitince kenara atmak. Sevmiyorum böyle işleri.

Garantina için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Onursal5701 ()

@sadeceseyir arkadaşım alt yorum grafiği matıc için.

0BeğenmedimŞikayet

Onursal5701 ()

Sayfamda grafikleri kontrol ediniz. Büyük resim matıc hedefi yayınladım. Elbette satış kararı yatırımcıya aittir.

sadeceseyir için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

sadeceseyir ()

Usdt olarak 1,88 e denk geliyor hocam hedef. Daha fazlası gelir mi orda satalımmı

0BeğenmedimŞikayet

Onursal5701 ()

Matıc Haziran ayından gördüğü en yüksek fiyatı biraz geçerek test etti. Olumlu olmaya devam ediyor.

0BeğenmedimŞikayet

Onursal5701 ()

Matıc 15,265 üstünde hacimli dolgun yeşil bir mum ile günlük kapatışı ile hareketi hızlanır.

1BeğenmedimŞikayet

Onursal5701 ()

İlk yayınladığım yükselen üçgen formasyonu kısa ve küçük hedef. Büyük resimde fincan kulp hedefi var. Matıc tl için bunlar.

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum