Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0696 23:35:14
EUR 34.7647 23:35:14
USD 32.4788 23:35:14
ALTIN ONS $2337.4650 23:35:14

Konu: Bir günün kârı 84 bin usd:) hayırlı işler

Yorumlar (167)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

Gün_olur__ömre_bedel ()

Isabet olur tukendim üstad:))

Mustafa_abi_19 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Mustafa_abi_19 ()

Belli mi olur bakarsin oluverir :):)
Senin için biseyler yapmaya çalışacağım

Gün_olur__ömre_bedel için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Öznurr_16 ()

Tabiki sensiz içime sinmedi kurban olduğum, sensiz nasıl yaparımki :)

Hanım_Teyze için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

35oğuz35 ()

:)) ne demis kanka metin gormem lazim varsa oyle birsey kulagini cekeriz:)

Kalenderbey için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

ibrahim45_555 ()

Yiğen beraber nasibimizi kovalıyacağız biliyorsun riskli olsa seni hiç bulaştırmam.

0BeğenmedimŞikayet

Esrarengiz0666 ()

Gez olucaktı

Selda09 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Esrarengiz0666 ()

Tamm canım öyle yapıyorum bende gez iste böyle hayattan keyif almaya bak benim içinde fez eğlen.

0BeğenmedimŞikayet

Kalenderbey ()

D ef ol buradan:))

Metince_ için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Metince_ ()

:) seni damarli @Dumanlı06 havale ediyorum

0BeğenmedimŞikayet

Kalenderbey ()

Bro metindeki seviyesizligin farkindasin deilmi:))

35oğuz35 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

35oğuz35 ()

Yok bro almam alsamda gunluk vur kac yaparim fed onsu dusurse dolar artacak ama mb faiz arttirmaya mecbur kalacak eger fed faiz arttirir ise hadi simdi artirmadi 2022 3. ceyrginde kesin arttiri diyorlar yine temkinli gitmek en guzeli kanka

0BeğenmedimŞikayet

Kalenderbey ()

Seni admine sikayet edecegim senden ve senin gibilerden bu elit platformun arinmasi gerekior artik.

0BeğenmedimŞikayet

35oğuz35 ()

Aynen abam ben bilmedigim piyasaya girmem bak ben 3 senedir gramciyim sadece gms aldim onda bile terse dustum cunku gms onsu ayri destegi ayri direnci ayri gramla bir degil yani iyi takip etmek lazim

Hanım_Teyze için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Selda09 ()

Kendini yorma canım yavaş yavaş yap çakırlara gideceğiz kaynak suyu doldurmaya çay demliyorum :))

Esrarengiz0666 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Metince_ ()

Sen nahletli bir ps- lik- sin dostum

0BeğenmedimŞikayet

Kalenderbey ()

Puhahhaha ticarete girince gaddar yönüm cikior ortaya:))

0BeğenmedimŞikayet

Metince_ ()

Kiymetli dostum her an ogremmeye acik olmaliyiz. Ve ogrendigimizi paylasmaliyiz. Sanirim biraz ara verdin entellektuel ve vizyonist yönlerini yitirmişin. Barbar tavirlar kendini gosteriyor?

0BeğenmedimŞikayet

Kalenderbey ()

Senin bu üstad tarafin beni cezbedior dostum dün yabik gibi lot ne die soruodun hastayim sana:))

0BeğenmedimŞikayet

Metince_ ()

Hafta sonu yok dost

0BeğenmedimŞikayet

Kalenderbey ()

Su anda kac sevgili üstad

0BeğenmedimŞikayet

Metince_ ()

Ibrahim baskan ortalamayi 240 a dusurmus zor bela . Biz 220 den aliverdik.

0BeğenmedimŞikayet

Kalenderbey ()

Tmm abi ozaman 3500 tl ile baslayim bende kagitlara bakabildinmi abi hafta sonu bakalim demistin ya:))

Murat5635 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Murat5635 ()

3500 olur 5 bin olur 10 olur kardeşim zarari tolere edebileceğin tutar ne ise
Hangi piyasada olursan ol para kazandiginda vay 100 bin lik alsam bu kadar kardi 200 lük alsam şöyle olurdu hesabina girme derim

0BeğenmedimŞikayet

Esrarengiz0666 ()

Çık canım temiz hava iyidir iyi gelir beyni kalbi dinlendirir ben temizlik yapicam:))

0BeğenmedimŞikayet

Kalenderbey ()

Vay qbi hg bende 3500 lemi gireyim diosun:))

Murat5635 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Selda09 ()

Kırmızı alarm veriyor 2 si 2 si yeşil:) bugün dışarıya mı çıksam çıkabilir miyim ki uzun zaman oldu

Esrarengiz0666 için cevaplandı (yorumu göster)

2BeğenmedimŞikayet

Murat5635 ()

Kardeşim sen ve diğer denemek isteyenler paranızın belli bir kısmı deneme yaparak bak ben 3.500 lira ile basladim dedim ki bunun hepsini kaybetsem üzülmem bir müddet bu para ile denemeler yaptım daha sonra yavaş yavaş arttırdım denize kıyıdan girer gibi adım adım yoksa yüzme bilmeden açıktan denize atlayan gibi boğulmasan bile çok su yutarsin :)

0BeğenmedimŞikayet

Hanım_Teyze ()

artık ders çıkarmak lazım... mevzunu son birkaç gündür borsa için düşündüm ben. durumum toparlandı gibi, artık eskisinden daha akıllı davranmak istiyorum.

0BeğenmedimŞikayet

Kalenderbey ()

Konka dolar almak icin fedin faiz artisini beklemekten baska caremiz kalmadi uyanik ol ezbere alma dolar falan:))

0BeğenmedimŞikayet

Hanım_Teyze ()

yüksekten aldığım gümüşleri çoktaan usd yapmıştım ben @35oğuz35 usd düşükken... daha sonra Ağustos'ta TL ile aldıklarım karda şimdilik, fazla değil, satmayı değil düşerse ekleme yapmayı tercih ederim belki, duruma göre bakıcam.

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum