Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0675 02:54:53
EUR 34.7339 02:54:53
USD 32.5072 02:54:53
ALTIN ONS $2392.1450 02:54:53

Konu: BTC Saatlik Grafik Görünümü 21.10.2021

btc günlük görünümde zaten 4 günden beri yeşil yakıyor ve 189 gün sonra yeni ATH'sini yeniledi ve BiTSTAMP'ta gözüken yeni ATH 67016.50$ seviyesini görmüş olduğudur.. Kar kazançlarını pekiştirmek ve düzeltme yapması normaldir, panik yapmayın lütfen dostlar.. Trend hala yukarı yönlü şimdilik devam ediyor olduğunu bilelim yeter.. BTC.Dominans hala haftalık MA20 ve günlük görünümde MA200 gibi önemli HO'ların desteklerin üstünde ve pozitif bu da ister istemez altkoinlere karşı hala üstünlüğünü koruyor olmasıdır.. BTC'nin şimdilik 61.850$'a iğne atmış olduğu görünüyor ve destek- dirençlere göre stratejinize bağlı kalarak altkoin almanız sözkonusu olsun.. 61.350$'in Altın da günlük kapanışlar yapmadığı sürece şimdilik sıkıntı yok.. Grafikteki FiB seviyelerini ve HO'ları adım adım takip edebilirsiniz.. RSİ'de gözüken ise 30 seviyelerinde her daim alımların gelmiş olduğu ve yukarı yönlü tepki veriyor olduğunu bilmenizdir..
İyi akşamlar, bol kazançlar..

Yorumlar (70)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.
Sayfa 2 - Konuda ki son yorumları görmek için tıklayın.

1BeğenmedimŞikayet

Sb12 ()

Başınız sağolsun allah sabır versin

CoDeX© için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Hasan_3444 ()

Başınız sağolsun hocam Allah mekanını cennet etsin inşallah.

1BeğenmedimŞikayet

zeynepn ()

Başınız sağolsun.
Allah sabırlar versin @CoDeX©

1BeğenmedimŞikayet

Karaadem ()

Hocam başın sağolsun. Allah mekanını cennet eylesin

1BeğenmedimŞikayet

MikaHakkinen22 ()

Başınız sağolsun Dostum.. Mekanı cennet olsun inşallah Babanızın.. Allah sabır versin..

1BeğenmedimŞikayet

Naxet ()

Hocam başınız sağ olsun

1BeğenmedimŞikayet

maxmax35 ()

Mekanı cennet olsun kardeşim. Sabırlar diliyorum.

1BeğenmedimŞikayet

turgay5252 ()

başınız sağolsun hocam...

1BeğenmedimŞikayet

Melisss ()

Başınız sağolsun Allah sabır versin Mekanı Cennet olsun inş.

1BeğenmedimŞikayet

Yörük16 ()

Başın sağolsun Allah mekanını cennet eylesin inşallah

1BeğenmedimŞikayet

Nisyar ()

Başınız sağolun sayın CoDeX Rabbim günahlarını affetsin ve sizlere de bolca sabır versin

1BeğenmedimŞikayet

ankara55 ()

Codex gerçekten üzüldüm başın sağolsun Allah mekanını cennet eylesin sizlere de dayanma gücü versin size yazmıştım ama düşmedi zannederim

1BeğenmedimŞikayet

KAPAKÇI_GELDİİİİ ()

başınız sağolsun hocam

1BeğenmedimŞikayet

oktay_87 ()

Başınız sağolsun değerli hocam rabbim sabırlar versin.

1BeğenmedimŞikayet

kayso ()

Başınız sağolsun hocam Mekanı cennet olsun..

1BeğenmedimŞikayet

Sevda88 ()

Allah sabır versin inşallah! Çok üzüldüm(

1BeğenmedimŞikayet

_Ottoman ()

Başınız sağolsun mekanı cennet olsun.
Allah sevenlerine sabır versin.

1BeğenmedimŞikayet

fırat33 ()

Başın sağolsun kardeşim ALLAH sabırlar versin

1BeğenmedimŞikayet

SkyBist ()

Başın sağolsun hocam, Allah sabırlar versin

1BeğenmedimŞikayet

dogu23_ ()

hocam Rabbim bütün günahlarını affetsin yeri cennet olsun geride kalanlara Allah sabır versin başınız sağ olsun.

1BeğenmedimŞikayet

Hamarat ()

@CoDeX© başınız sağolsun mekanı cennet olsun:(

1BeğenmedimŞikayet

Yeşim07 ()

Mekânı cennet olsun:(

1BeğenmedimŞikayet

offlee ()

Allah sabır versin, mekânı cennet olsun :(

17BeğenmedimŞikayet

CoDeX© ()

Merhaba değerli dostlar..

@Erbil07 @Yeşim07 @PLTİN @Mu_ka @_Ottoman @Fcweierstrass @Sevda88 @Nekioneki @Ayhnkpln @hakanım44

Babamı maalesef bizim bu taraflarda "sakladık" derler..

Siteye bu yüzden giremedim ve kendimi toparlamam gerektiğini düşünüyorum, en yakın zamanda merak eden ve hal hatır soran siz değerli dostlarla yeniden görüşmek üzere..

Allah'a emanet olun şimdilik..

ACEMİ_000 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

ACEMİ_000 ()

Sayın @CoDeX© İnşallah sıkıntılı bir durum yoktur babanızla ilgili uzun zaman girmeyince merak ettik Allah yardımcınız olsun

0BeğenmedimŞikayet

Khuka ()

Slm codex hocam bu halving ne demek oluyor rvn icin ocakta halving olacak deniliyor yani 2dolar ise bir coin 1 dolarami dusecek yariyami indirilecek demek anlamadim

0BeğenmedimŞikayet

Macquarie ()

Hocam merhaba, Doge'yi değerlendirebilir misiniz rica etsem. Teşekkürler şimdiden.

0BeğenmedimŞikayet

Erbil07 ()

Tabiki Yeşim hanım, burada beğendiğim takip ettiğim bir elin parmağı kadar insandan birisi @CoDeX© ama babası rahatsızdı inşallah iyilerdir.

Yeşim07 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Yeşim07 ()

Burası sanalda olsa bazı gerçekler değerler vardır unutulmayan bende merakla bekliyorum dönmesini umarım iyidir:(

Erbil07 için cevaplandı (yorumu göster)

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum