Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0699 04:22:21
EUR 34.7748 04:22:21
USD 32.4684 04:22:21
ALTIN ONS $2337.9850 04:22:21

Konu: rampusd

⭐⭐ntmen_x ()
Bitcoin

Yorumlar (31)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

ntmen_x ()

Şansını zorlama istersen konfor atmadım güncel btc yada altcoin soracaksan takibe alır sorarsın karar sende olmak üzere alir yada satarsin boş muhabbet edeceksen eta ile takıl sağlam ustadır emtia ve platin sayfasında hasretle bekliyorlardı en son

abdullahhaci için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

abdullahhaci ()

o senin alınganlığın

ntmen_x için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

ntmen_x ()

Düşünmem lazım; )) kahve yada çay hayır demem ; )) total 1.51 e inmiş bu nasıl bi satış anlamadım

LostPassenger için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

LostPassenger ()

Ben sende tut. uklu kaldımmm
Kendi hayatımdan çaldım:D

0BeğenmedimŞikayet

ntmen_x ()

Ben yazmayayım hacı kardeş sosyalden ulaşıyorlar sen süpermen olarak bil ; )) o kadar grafik yorum coin yazdik sen btc de takılı kalmış gibisin sankim

abdullahhaci için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

abdullahhaci ()

adım Abdullah soyadım hacı

ne hacıyım ne hoca

0BeğenmedimŞikayet

ntmen_x ()

Seni unutmayacağım ramp @abdullahhaci senide unutmayacağım; )) hacı kırmızı oku takip et grafik olarak ne demek istemişim anlamaya çalış takıldığın yer olursa buradayım süper kahramanın olarak yardım ederim sana hacı dan korkma hoca dan kork neyseki hacı hoca değilim; ))

0BeğenmedimŞikayet

LostPassenger ()

Bende öğrenmeden önce daha iyiydim. Şimdi öğrendim bazen k. ötü şeyler görünce bi geriliyorum falan gereksiz yere :)

Savaş06 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

ntmen_x ()

Sağol kral en iyisini sen bilirsin grafikte örümcek ağı formasyonu var zaten )

Savaş06 için cevaplandı (yorumu göster)

2BeğenmedimŞikayet

Savaş06 ()

Valla sizi tebrik ediyorum.

Bende bunların hiç biri yok. Çokta öğrenmek istemiyorum.

Artık grafiklere bakıyorum, düşeni alıyorum.

Aklıma takılan bir şey varsa da, @LostPassenger ve @ntmen_x Ustalara soruyorum.

Bence böylesi daha kolay. :)))

Hanım_Teyze için cevaplandı (yorumu göster)

-1BeğenmedimŞikayet

ntmen_x ()

Haddini çizgisini bildiği sürece sıkıntı yok eleştiri yapan yazdığı yorumları incelesin süslemeli bil formasyonlu grafik atkayla 2 de yıldız almis usta olmuş sanıyor kendini ben 3 yıldızla acemiyim diyorum neyin tartışmasını yapıyorlar anlamış değilim fakat eleştiri yaparken de dikkat etsin her kuşun eti yenmez ava giderken av olmasınlar

Otomatik Hatırlatma: Üyelerin yıldız sayıları diğer üyelerin yorumlara verdiği puanlar, altın simülatör sonucu ve üyelik tarihi vb. kriterlere göre otomatik sistem tarafından hesaplanmaktadır. Yıldızlar otomatik olarak belirli zamanlar içinde bu kriterlere göre güncellenerek artabilir ya da azalabilir. Yıldız sayısının fazla olması üyenin site içerisindeki tecrübesini gösterir ancak yatırım konusunda uzman olduklarını asla göstermez.

Panalgine için cevaplandı (yorumu göster)

-1BeğenmedimŞikayet

ntmen_x ()

Boş ver hocam yazdim gerekeni konfor da attım ard niyetli olan birisi onlarca grafik attım son grafige bu grafik mi diyen birisi işte konuyu kapattım uğraşmıyorum bu tipler yüzünden sayfaya girmiyorum fakat bundan sonra özellikle giricem gan prensiplerini onlarca kez tavsiye ettim ben burada bilen bilr çoluk çocuk takimi bunlar atar yapar kaçarlar

2BeğenmedimŞikayet

Panalgine ()

Sayın kardeşlerim bitirelim tartışmayı böylesi daha kolay bence...

2BeğenmedimŞikayet

Hanım_Teyze ()

üstüme alınmadım, kendi durumumu rapor ettim sadece, o konu beni ilgilendirmiyor sadece çatışmanın uzamamasını isterim, gerek yok böyle şeylere bence, can sıkmaktan başka bir işe yaramaz, bereketli kazançlar :)

0BeğenmedimŞikayet

ntmen_x ()

Size demedim efenim çok bildiğini sanan 14 aralıkta döngü var diye sadece bir yorumumu baktım
Calculator nikli vatandaş mevsimsel döngü mu olur hisse lerde spek olaylar vardır fk PD değeri yabancı takas oranları sektörel oranını bilmeyen adamlar bana grafik öğretmeye kalkıyor komedi gibi bunlar

0BeğenmedimŞikayet

ntmen_x ()

Kendi attığı hisse yorumunu beni yazdı sanacak kadar şaşkın @calculator mevsimsel döngü de kaybolma harcanıyorsun buralarda usta sensin tmm seviyene göre kişilerle uğraş 40 fırın ekmek yesen çırak bile yapmam senin gibileri

3BeğenmedimŞikayet

Hanım_Teyze ()

grafiğine güvenen derken? grafiği açabiliyorum, neye bakmak istediğimi yazabiliyorum, süreyi ayarlayabiliyorum, ichimoku, macd ve rsi açıp onları bir damlacık yorumlayabiliyorum, yükselen veya düşen dipler veya tepeler çizgisi çekebiliyorum ama her zaman doğru olmuyor... o kadar :'( canım sağ olsun, 1 yıl önce bu kadarı da yoktu :)

0BeğenmedimŞikayet

ntmen_x ()

Ben bilmem efenim kapasitesi boş seviyesi yetersiz gösterge paneli 8 digit hesap maineleri tarih oldu grafiğine güvenen gelsin ben buradayım formasyon ve gan prensipleri önemlidir fakat teknikte bazi noktalar vardır 10 sene anlatsan anlamaz onlar

2BeğenmedimŞikayet

LostPassenger ()

Bak far görmüş dav. şan @ntmen_x :D

Umut2121 (4 dakika önce)
Hocam mrb.. Sımdı bu Btc.. Olumluya dödümü.. Yoksa tehlıke dewam mı..
Bazı hocalar halen 35 28 bekliyorlar.. Görüşünüz neler.

https://altin.in/fiyat/bitcoin

1BeğenmedimŞikayet

Roketci_1234 ()

Hayatta vermem arasira sadece bitcoya:))
Umrumda deil abi hepsi iyi bilsin super bilsin 10 nomara olsun.
Ben cuzdana bakarim. alim satimlarima bakarim:))

Ben full acemiyim.

0BeğenmedimŞikayet

LostPassenger ()

Pro. jeksiyonu tav. sanlara tutma suan far görmüş davsan gibi btc izliyolar zaten :D
Düşmesi lazımdı bunun yav hay ak. si :D

3BeğenmedimŞikayet

ntmen_x ()

Boş ver kral çocuk parkına dönüyor arada burası kapasite eksik olan ustalara sarıyor sende dikkat et roketinin benzini çalar içer bunlar mazot bulamazsa:)

Roketci_1234 için cevaplandı (yorumu göster)

2BeğenmedimŞikayet

Roketci_1234 ()

Mevsimsel sıcak soğuk dongusu:))

Klima doğalgaz muhalefeti olabilir:))

Yorma kendini kral bilen bilir bilmeyen mazot içer:))

Mazot bilmiyorsa bana takilsin:)

3BeğenmedimŞikayet

ntmen_x ()

Daha önce sorulmuş ve çizmiştik sin formasyonunu. Formasyon tavanı kırıldı ve aktif durumdadır. 2,03 yükselen trendi kırabilirsek yükselişlerin devamı gelir.
2. Grafiğimizde 1,97 aşılırsa 2,44 hedefi olacaktır. 14 Aralıkta hissenin döngüsü vardır.

Ust yorum @calculator nikli kişiye ait kardeşim kusura bakma bi şey biliyorsun sandjm cvp yazdim Allah yardımcın olsun :)) mevsimsel döngü de yağmur rüzgar altında kalmış gibisin

Hadi emtia da neyse de hissede mevsimsel döngü nedir :))
Iyi dönmüş 14 aralıkta denizgyo ; ))

Roketci_1234 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Roketci_1234 ()

Evt 027 verdin 022 aldin ekranın bende:))

0BeğenmedimŞikayet

ntmen_x ()

@LostPassenger hocam bu grafik olmuş mu ? Gan fani yapamadim projeksiyon yaptım; ))) son grafikte rakamlari tartışıp sormak yerine bu grafikmi diyen acemi calculatore süresiz konfor ödülü verdim

2BeğenmedimŞikayet

ntmen_x ()

Btc almasak da hareketleri altcoinleri etkiliyor bilirsiniz robot ve bot lar btcye endeksli
Bu günlük 55800 e tekrar inebilir 56500 aşağısı yaparsa
Uzun yada orta vade $ ve emtia inişi ile btc de 3 haneli rakamlara hazir olun derim tavsiye olmadan )

Frankenstein_ için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Frankenstein_ ()

Hocam btc ne olur, kaça kadar gidip düşer?

1BeğenmedimŞikayet

ntmen_x ()

@Yabancı61 hocam hedefler gelmiş
@Roketci_1234 kral sırası gelen uçuyor; ))
Araya uzun vade mana ekleyeyim
5.1 ve 4.70 aşağısı stoplu alim fırsatı verirse 10 $ manabusd hedef
@Öznurr_16 hocam saygılar ramp uçuşunu yaptı fakat fazla devam edemedi 0.35 aşağısı gelmezse bi deneme daha yapar 0.70 ve 0.90 olurmu bilmem

2BeğenmedimŞikayet

ntmen_x ()

Nasip diyelim bereketli kazançlar olsun hayırlı geceler

ferit1919 için cevaplandı (yorumu göster)

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum