Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0764 21:05:18
EUR 34.8238 21:05:18
USD 32.3379 21:05:18
ALTIN ONS $2301.8900 21:05:18

Grafiği gönderen: hakan7038

Her birey kendi riskini alır.Sevgiler saygılar.

Yorumlar (37)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

Gayret1 ()

Tesekür ederim sagolasınız

hakan7038 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Hay_Hacamat_ ()

Teşekkür ederim hocam. Bugün 24.05 den buraya kadar gelmesi normal bir düzeltme o zaman dimi! Yoksa yarın da iner isek aşağı bi 10 kuruş o zaman da diyorusnuz ki gene çıkar ama uzun zaman alır. Doğru mu anladim CAN ABİM!

1BeğenmedimŞikayet

hakan7038 ()

Can kardeşim,6 lı rakamlar ne kadar yakınsa bana 8 li rakamlarda o kadar yakın. Onslar rövanşa hazırlanıyor, her düşüş alım fırsatı diye defalarca yazdım. Haftalıkta olumluya döndü, aylıkta az bir yer kaldı dedim, şimdide aylıktada iki indikatör olumluya döndü ve ben hala aynı noktadayım. Onsları çok yukarılara taşımayacaklarsa ve manipüle edeceklerse geri çekime aralıkları en az 30/40 kuruşu bulmalı. Tekrar yukarıyı deneyip (7.14/7.25/7.36 gibi) tekrar düzeltmeye girmeli. Böylece zamana yayarak tekrar düşüş trendiyle birlikte bir seviyede tutabileceklerini düşünüyorum. Sevgiler saygılar.

Hay_Hacamat_ için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

hakan7038 ()

Can kardeşim, şimdi bununla ilgili yorum yazdım. Sayfama bakıver. Sevgiler saygılar.

Selda09 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Hay_Hacamat_ ()

Selamlar Hakan hocam. Allah yazdırıyor o 7 leri. Ben o 7 lerde çıkacam. Kaç sene beklerim. Biri demişti burda 7.20 için 2 sene gelmez. 5 seneye gelir mi Hakan hocam 8 ler! Bugün 7.20 çıkıp 7.07 de gireydik iyidi. Ne al satlar kaçırdık 5 aydır. 8.05 olsa da çıksak.

0BeğenmedimŞikayet

Selda09 ()

15 dk 23.66 üstü kaldı alicam da emin olamadim kirdigina

0BeğenmedimŞikayet

Selda09 ()

Hocam 66 yukarı kırdı diyebilir miyiz

0BeğenmedimŞikayet

hakan7038 ()

Aynen kardeşim, çok teşekkür ederim. Rakamlardan başımız döndü.7.02 den sonra verdiğim rakamlar 6 lı rakamlardır. Tekrar özür dilerim. Sevgiler saygılar.

yektatek için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

yektatek ()

Hocam kusura bakmayın yazım hatasi tabiki, düzeltmek gibi olmasın ama yanlış anlayacaklar olabilir 7.02 sonra 6.99 ve düşerek 6.80 olacak sanırım.

2BeğenmedimŞikayet

hakan7038 ()

Can kardeşim,6.11 e kadar da inebilir. Ancak bunu raqkamsal olarak şu anda bilmemiz mümkün değilki. Onun için önceki yaşanmışlıklardan örneklemde bulundum. Bu düzeltme mi yoksa düşüş mü adımadım izleyeceğiz.7.06/7.04/7.02/7.99/7.97/7. 95/7.92/7.89 gibi devam edip gideceğiz. Bu arada grafikleri ve indikatörleride takip ederek al sat aralığını belirleyerek, hareket tarzımızı belirleyeceğiz. İlk önce rakamsal olarak piyasayı bir anlayalım, örnek nasıl gram altın 500 lerin üzerine yerleşip direniyorsa, gümüşte 7 üzerinde direnecek mi. Piyasa gümüş 7 üzerinde kalıcı olduğu sürece alım yönünde olacağını düşünüyorum. Takip edceğiz.

Gayret1 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

hakan7038 ()

Bugün mü aldın, önceden alımın mı can kardeşim?

Acemi_dövizci için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Nur_71 ()

Emegina sağlık kardeşim sevgi ve saygılar

0BeğenmedimŞikayet

Aa1 ()

Sevgiler saygılar bizden Dostum

0BeğenmedimŞikayet

Acemi_dövizci ()

7.15 alınan gümüşun stopu nedir
Teşekkür ederim

0BeğenmedimŞikayet

Gayret1 ()

Hocam bu 6 92 ye inmezmi orası önemliydi

0BeğenmedimŞikayet

hakan7038 ()

Can kardeşim, son yorumlarıma bir bak. Her şeyi yazdığımı düşünüyorum. Sevgiler saygılar.

Gbahar için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

hakan7038 ()

Vay can dostum. Hatırın her daim var olsun. Sevgiler çokca hürmetler.

Aa1 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Aa1 ()

Emeğine sağlık Dostum

0BeğenmedimŞikayet

Gbahar ()

Hakan abim ben %40 gumus %60 tl deyim son veri haftalarinda ya yanlis pozisyon aldim yada musayit olmadigimdan islem yapamadim yine ayni yanlisa dusmek istemiyorum dusus yonunde bir karar olursa hangi destege kadar duset siz tl de idiniz sanirim

0BeğenmedimŞikayet

Selda09 ()

Hocam hakan hocamın bana verdiği cevabı okuyun isterseniz 23.66bons alta kırmazsa sıkıntı yok kırarsa acaba seriz dedi can hocam 23.68 den döndü onsu takip edin

Glun için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

hakan7038 ()

Can kardeşim, yeni grafik paylaştım. Son yorumlarımı sayfamdan bir oku. Yine aklına bir şey yatmazsa, sor cevaplayayım. Sevgiler saygılar.

Glun için cevaplandı (yorumu göster)

5BeğenmedimŞikayet

hakan7038 ()

Can kardeşim, gümüşte 6.73/74 lere kadar teknik anlamda düşme ve burada tutunduktan sonra tekrar 7 ve üzerini zorlama, kalıcı olursada devamını getirme durumu var. İyi de her şey teknik değilki. Piyasa alıcılı konumda ise 7.00/7.10 arasında düzeltmesini yapar devam eder. Gerçek fiyatları grafikler değil piyasa belirler. E biz ne yapacağız? Hocam düşebilir diyorsunuz, düşerse bildim diyeceksin, çıkabilirde diyorsun, o zamanda çıkınca yine bildim diyeceksin. Oh ne ala. Sonra ustayım diye ortada geziniyorsunuz. Kesinlikle haklısın. Ancak, ben usta, hoca değilim. İkincisi gaybı yalnız Allah bilir. Üçüncüsü, ben rakamlarımı önceki yorumlarımda yazdım, bu rakamlar benim şifrelerim. Altı ve üstüne göre piyasanın durumunu ve kanalları belirler, pozisyon açar ya da kapatırım. Durum böyle can kardeşim. Senin dediğinden değil, ama senin nezdinde genel bir yorumda olsun diye böyle yazdım. Sevgiler saygılar.

Acemi_dövizci için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Glun ()

Hocam bu 6.95 aşağısına inerse daha da düşer anlamına mi geliyor

3BeğenmedimŞikayet

hakan7038 ()

Can kardeşim, ben biliyorumda diyemem ama tahmin ediyorumda ne oluyor. İlk yükselmede 6.95 aşağı kırılırsa satacağımı ve düzeltme yapacağı alım rakmlarını arkadaşlara teker teker yazdım. İşte o anda ekran başında olma gerekirdi. Çünkü 6.84/6.78/6.74 nerede tutunduğunu gördükten sonra alım yaparsın. Ben sattım, kendimce doğru olanı yaptım, ancak gündüz işte olunca düzeltme rakamlarını takip edemeyince alamadım. Baktım,8.83 leri görmüş tekrar 6.96 lara çıkmış. Gümüş, gram altın gibi değil. Agresif bir emtiya. Ne şımarmaya gelir ne de küçümsemeye. Kontrol bende olmadı mı ki artık işten dolayı ekran başında olamıyorum, canım sıkılmıyor değil ama kısmet diyorum. Sevgiler saygılar.

Selda09 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Selda09 ()

Kendime gelemiyorum hocam ALLAH razı olsun basa sardı bekleyiş satmadışu saate kadar satmayayım bakalım ne olacak hatta 2 k daha almayı düşünüyorum buralardan salmazsa

0BeğenmedimŞikayet

Acemi_dövizci ()

6.97 ye kadar düşme ihtimali var mı

0BeğenmedimŞikayet

Selda09 ()

Siz sattınız mi hocam gümüş?

0BeğenmedimŞikayet

Selda09 ()

Keşke bu bilgilere gram 534 gümüş 7.22 iken ulaşabilseydik tabi bu mümkün değil ama düşüş başlatınca çıkar umudu ile satmamak nerede çıkış yapacağını bilmemek ah hocam gramdan da gümüşten de çıkmadım çıkamadım:(

1BeğenmedimŞikayet

Salih_C ()

abi ellerine sağlık verdiğin rakamları takip edeceğim )

0BeğenmedimŞikayet

Şeker_kız_Candey_ ()

Günde 35 kuruş artan emtia düşer de mi Hakan Hocam. bilip parça çıkmayan biz @hakan7038 saygılar, sevgiler

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum