Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0764 00:19:14
EUR 34.8238 00:19:14
USD 32.3379 00:19:14
ALTIN ONS $2301.8900 00:19:14

Grafiği gönderen: ASRN

24.07 direncini geçerse 24.78x'de doluyor

Yorumlar (130)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.
Sayfa 3 - Konuda ki son yorumları görmek için tıklayın.

1BeğenmedimŞikayet

ASRN ()

çanağımız dolmuştur!

0BeğenmedimŞikayet

Lale_ ()

Geçtik diyebilir miyiz?

ASRN için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Servet_abi ()

Geçtik mi :)

1BeğenmedimŞikayet

İşçii_313 ()

Emegine saglık hocam ikili tepe yaparsa 23 lere kadar çekilirim?

3BeğenmedimŞikayet

ASRN ()

geldik yine 24.07 direncine geçemezse (ikili tepe) geçerse 24.78'i izleyecez

1BeğenmedimŞikayet

_LegendComeBack_ ()

Hayirlisi kardesim

Gayret1 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Gayret1 ()

Hayırlısı hocam benim takibettigim yegane kisisiniz ama kararı kendim veriyorum onun içinde siz sorumlu tutamam. aynı sekilde dövizden peyderpey çıkıyorum dedim diger seferde aynı dedim siz çıkmadınız diye bende dudmadım yanı karar benim (illaki nasib)

_LegendComeBack_ için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

_LegendComeBack_ ()

Yani dususun bittigini soyledigim cok yorumun oldu ona kirildim sadece. Yanlis anlama beni ben almadim suan pisman misin dersen degilim. Cunku riskli idi alim yapmadim ama dusus bitmeli diye de israr ettim.

Ben alimi dolardaki yukselisin gecikmesi ve dolar cok cikmisken gumus almayi dogru bulmadigim icin almadim. Hatta gecen haftalarda yine dedim dolari belki yuksek satip ons la dolar geri cekilmesi bekler oyle alirim diye.

0BeğenmedimŞikayet

Gayret1 ()

Takibe aldıgım yegane kisisiniz
Hep sizi bekledim alım için
Ama nasibden öte yolyok
Gerçekten yanmış olamazmıyım
Kırmak üzmek deyil maksat...
Dedigim gibi nasib
Sizde bilemessiniz başkasıda yüzde yüz tutturaçak diye bişetok(kırdıysam özürdilerim)
Maksat kırmak deyil

0BeğenmedimŞikayet

_LegendComeBack_ ()

Hosbulduk kardesim

Mekan61 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Mekan61 ()

Hocam hoş gelmişsin:) eldeki gümüşü ,7.23 görünce çıkayım dedim caydım:) bugün işlem yapmadım. Dün gece eldeki doları bozdum o kadar. YTD

1BeğenmedimŞikayet

_LegendComeBack_ ()

Bu mesajin hic hos olmadi?

1BeğenmedimŞikayet

Hummad ()

Sayın @calculator ve sayın @ASRN bizi razı etmeniz mümkün değil, çünkü paramızı siz yönetiyorsunuz, kazandığınızı bize vermiyorsunuz. Hem de hesaplarımıza giriyor al sat yapıp bilerek zarara sokuyorsunuz. Olmaz ki ama. Aaaa çok ayıp... Tövbe tövbe... :)))

1BeğenmedimŞikayet

Özhan23 ()

Hocam iyi akşamlar emeğiniz arada verdiğiniz teknik bilgiler ve grafikleriniz için teşekkürler

0BeğenmedimŞikayet

Murat5635 ()

Ne oldu hocam ben anlamadim konuyu
Ben yorumu yazarim gecerim gerisini bilmem

calculator için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Gümüs_Geri_Dönüşüm ()

Öncelikle emeğinize sağlık. Siz de biliyorsunuz, her birey kendi riskini kendi alır. Soruma gelecek olursak; 24.07 bir kaç kere test edilmesine rağmen kırılmadı. Özellikle yarın açıklanacak olan 3 yıldızlı verileri de göz önüne aldığımızda kırılma ihtimalini nasıl görüyorsunuz. İkinci olarak da perşembe günü yapılacak olan ppk toplantısı öncesinde gümüş gram/tl dip ve üst rakam olarak bir öngörünüz var mı? Teşekkürler.

Otomatik Hatırlatma: Üyelerin yıldız sayıları diğer üyelerin yorumlara verdiği puanlar, altın simülatör sonucu ve üyelik tarihi vb. kriterlere göre otomatik sistem tarafından hesaplanmaktadır. Yıldızlar otomatik olarak belirli zamanlar içinde bu kriterlere göre güncellenerek artabilir ya da azalabilir. Yıldız sayısının fazla olması üyenin site içerisindeki tecrübesini gösterir ancak yatırım konusunda uzman olduklarını asla göstermez.

1BeğenmedimŞikayet

emrah19 ()

Takma kafana hocam. Dikkat ettiyseniz size kim laf söylüyorsa zerre kadar teknik bilmeyenlerden oluyor. Bu işten anlayanlar takdir ediyor mu, ediyor. Gerisi lafügüzaf

2BeğenmedimŞikayet

M_yıldız ()

@ASRN elinize saglık bütün analizleriniz ve cizimleriniz çok güzel .. bizlere farklı bakış açıları sunuyorsunuz . takip eden arkadaşlar tek bir analize baglı kalmadan bu analizleri harmanlayarak karar vermesi gerekir . o yüzden size suc bulan ve suclayan sahısların kendi hatasıdır zararı... calısmalarınızın devamını dilerim . iyi kazanclar

1BeğenmedimŞikayet

calculator ()

Değerli üstadım, buradayız. Daha birlikte Gann box grafikleri atacağız. İhtimal havuzu oluşturacağız. Çizgimiz tüm ihtimalleri sayfanda toplayacağız ve takibini yapacağız. Benim sayfa da borsa sende emptia çizimlerimiz.

0BeğenmedimŞikayet

aserdar ()

Genelleme yapmak doğru olmaz bence..

0BeğenmedimŞikayet

Periyot ()

Nerede bizde hocalık, teveccühünüz... hep beraber elimizden geldiğince bir şeyler yapmaya çalıyoruz, gerisi kişinin kendi nasibi...

1BeğenmedimŞikayet

Servet_abi ()

Kardeşler ciddi emek sarf ederek önümüze veriler sunduğunuz çok açık. Bu gayretiniz görünüyor lakin bizim gibi teknik analizden, grafikten anlamayanlar için grafiğin beraberinde yazdığınız bir 'kelime' dahi çok yanıltıcı oluyor. Bizim grafik çizmek, anlamak, analiz etmek için bu işin içine girecek vaktimiz maalesef kısıtlı. Bu yorumu da hoşgörün

0BeğenmedimŞikayet

Ertuğrul51 ()

Hocam zamanında sizleri takip etsek 7.40 terste kalmazdık emegınize sağlık

1BeğenmedimŞikayet

calculator ()

Var olasınız Sn. @Periyot hocam,

Periyot için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Periyot ()

Evet hocam ihtimallleri çizeriz, gerisini Allah bilir
Hayırlı akşamlar

1BeğenmedimŞikayet

Salih_C ()

Hiç modunuzu düşürmeyin siz ve calculator gibi arkadaşlar sayfaya renk getirmiş olup hakkınızı veremesekte faydalanıyoruz Allah razı olsun yeterki kasten bişey yapmayın hatada olsa arkasında durun

1BeğenmedimŞikayet

akar42 ()

Sayın ASRN sizi özenle ve ciddiyetle takip ediyor yorumlarınzıdan istifade ediyoruz. Hz. Mevlâna şöyle der; herkesi adam yerine koyma bazıları bunu yadırgar. Lütfen demoralize olmayınız. Takipteyiz.3. like benden olmuş olacak

4BeğenmedimŞikayet

calculator ()

2 aydır ne olur, nasıl olur diye soru soracak kaç kişi vardı acaba?
Geldiğimden beri her soruya cevap veren benim gördüğüm @celik2119 , @Murat5635 ve @ASRN den başkasını göremedim. Şimdi işleri bitti ne yapacaklarını şaşırdı bazıları.
Rızkı veren biz değiliz. İsyanınız kime?
Bizim hiç bir yazımız ve grafiğimizde teknik açıdan sorun yoktur bu da böyle biline

0BeğenmedimŞikayet

Gayret1 ()

Ah hocam sanki ölümden bahsettiniz geçtiderken
Hiçbirsey çaresiz deyildir
Kısmet ne ise o olur

Yusuf3549 için cevaplandı (yorumu göster)

2BeğenmedimŞikayet

Yusuf3549 ()

@ASRN Size ilk kez yazıyorum
En yakın takip ettiklerimdensiniz

Çok çok faydanız oluyor Allah razı olsun
Emekleriniz için teşekkür ediyorum
Lakin hiç kimse herkesi memnun edemez lütfen bunu kaale alın

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum