Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0764 05:45:51
EUR 34.8238 05:45:51
USD 32.3379 05:45:51
ALTIN ONS $2301.8900 05:45:51

Grafiği gönderen: cenkoooo

Havuz problemi

Yorumlar (61)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.
Sayfa 2 - Konuda ki son yorumları görmek için tıklayın.

4BeğenmedimŞikayet

Ademcan ()

dolarla işlemin nasıl yapılması gerektiği hususundaki çok çok çok detaylı yeni açıklamayı, profilimdeki yazının sonuna ekledim. siz ve diğer değerli dostlarımız, tüm sorularının cevabuını bu yeni yazımda bulabilir.

Kurtuluş38 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Kurtuluş38 ()

Adem hocam selamlar gümüş pariteden bahsedermisin nasıl yapılır hangi zaman da yararlanılır dolarla gümüş almak daha karlı ama gumusden dolara nasıl gecilir

Ademcan için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

GokhaN_ist ()

İşte biz bunu dedik dediklerinin yaptıklarının yanlış olduğunu söyledik is buralara geldi, birisinin yüklü miktarda zarar kes yaptığına şahit oldum, işte bu vebal, vebal almayın dedik...

Mehmet12_ için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Mehmet12_ ()

Kimseyi savundugum yok. Sitede üyelerin yıldız sayilarinin olması dahilinde bile ytd ve ona göre yatırım yapılması gerektiği yazıyor zaten. Ya bide dikkat et hep aynı muhabbet. Hep birilerini dinleme. Hep yüksekten alma. Vs vs

Otomatik Hatırlatma: Üyelerin yıldız sayıları diğer üyelerin yorumlara verdiği puanlar, altın simülatör sonucu ve üyelik tarihi vb. kriterlere göre otomatik sistem tarafından hesaplanmaktadır. Yıldızlar otomatik olarak belirli zamanlar içinde bu kriterlere göre güncellenerek artabilir ya da azalabilir. Yıldız sayısının fazla olması üyenin site içerisindeki tecrübesini gösterir ancak yatırım konusunda uzman olduklarını asla göstermez.

GokhaN_ist için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

GokhaN_ist ()

İnsanlar emeğinin emeği ile kazandığı paranın delisi olmuş, adamlar yanmış yanılmış hemde kesin ve net konuşurken, şimdi bana bunları savunup dinlemeseymis diyorsun.

Mehmet12_ için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Mehmet12_ ()

İnsanlarda dinlemeseymis o zaman.

0BeğenmedimŞikayet

Trea ()

Onur bey merhaba nasilsiniz siz gunu birlik degil her daim burda yardimci oluyor sunuz bir vizilti alabilir miyiz gumus icin nedir acaba senaryo

Onursal5701 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

GokhaN_ist ()

Sen sahitsin kesin net konusuyordular yapmayın etmeyin dedik banlandik, bukalemun gibi kılık değiştirip gelirler merak etme, biz dedik onlara büyük yiyin büyük konuşmayın dedik anlamadılar, ve bir çok kişinin vebalini aldılar dost sahitsin...

Onursal5701 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Onursal5701 ()

Bırak Allah aşkına şu Didem losu. Gümüş onsun bu kadar dşüeceği kimsenin rüyasında bile olmazdı. Yazarken bile inanarak yazmadıklarına yemin ederim. Altın ons düşmemiş, dolar düşmemiş ama oldu işte rasyo tarafından ons gümüş düştü. Eyvallah bildin dedik losa. Sonra iyice şahlandı ve daha dip rakam beklediğini yazdı. Uyardım ve sonra düşman kesildi. Engel attım arkamda saydırdı . SahimerdanE neye göre analiz yaptığı belli değil, tutturdular ona bu sefer.

0BeğenmedimŞikayet

Çancılar_pet_ ()

73.02 bekliyorum

okanair için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

GokhaN_ist ()

Teneke 2119, a Didem ve shimerdan bunlara defalarca demedik mi , kesin net düşecek demeyin, yanılırsıniz, vebal alırsınız dedik, ne oldu herkes üstümüze geldi ban yedik, ve 611 den aldirtmadilar zarar kes yaptırdılar, şimdi ne olacak bu insanlara usta gözü ileri bakılacak, şimdi aldıkları veballer ne olacak

NİLSUDE için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

cenkoooo ()

İnşallah başkan zarardan çıkalım artık

Çancılar_pet_ için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

okanair ()

şu rasyo 74 değsin sen çümbüşü seyret allahın izniyle

0BeğenmedimŞikayet

Çancılar_pet_ ()

İşte bu

Sinan okusun bunu :)))

NİLSUDE için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

NİLSUDE ()

Gümüş için NİLSUDE (5 gün önce) Cevap yaz
İç sesim yükseliş diyor. Ama ne derece de güvenilir; bu sese garanti veremem. Sen yine de teknik takibi bırakma.
Saygılar.

Gbahar için cevaplandı
Gümüş için Çancılar_pet_ (5 gün önce)
Piston yukarıya doğru diiisinnn

NİLSUDE için cevaplandı
Gümüş için NİLSUDE (5 gün önce)
6.81 üzerinde kaldığı sürece evet. Hatta birde 7.07 kirar ise sen seyret diirim. Ytd. Elbette yanilabilirim.

Çancılar_pet_ için cevaplandı

https://altin.in/nilsude/3

Pet. ltd. İç sesime de mi ne kulak versem artık:))

0BeğenmedimŞikayet

Çancılar_pet_ ()

Yok yaw

Ama 2 kasıma kadar yükseliş bekliyorum

okanair için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Çancılar_pet_ ()

Aynen doğru tespit edilmiştir dostum

Ademcan için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

SONEREN ()

hocam onlar başlarını kuma gömdüler seni duymazlar ve yorumlarını görmezler!

0BeğenmedimŞikayet

Ademcan ()

Ali Osman kardeşim, onlar o ara çelik çomak oynuyorlardı. ''çelik'' çomak bir oyundur. çocuk oyunu. gerçek hayatta işler öyle yürümez.

0BeğenmedimŞikayet

Bozocan ()

Yeminle doğru soyliyon piyasada yoklar anca düşünce tellal gibi aman düşecek 5.80 olacak 5 olacak olmadı 4 diyen bile oldu ayıptır günahtır vebal almasınlar hacı abi

0BeğenmedimŞikayet

okanair ()

aptala malum olur derlerya bugün allahın izniyle 8 olurmu acep rüyamda gördüm:)))

0BeğenmedimŞikayet

aspar ()

6.88 de bile al dedik aldırmadık @Cevahir8160

5BeğenmedimŞikayet

Çancılar_pet_ ()

Şu bizim
6.13 Al
6.37 Al
6.64 Al

Derken
aldırmayan ustalar neredeler

Acaba ?

Bozocan için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

ozgrylmz ()

Bazen en iyisi kardes :)

1BeğenmedimŞikayet

Çancılar_pet_ ()

; )))
Karadüzen devam dostum; ))

ozgrylmz için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

ozgrylmz ()

Haha teknik analizde cigir acmissin devrim bu :))

0BeğenmedimŞikayet

Bozocan ()

Maşallah hacı abi güzel atıyor rasyo dönüş yolunda insallah

0BeğenmedimŞikayet

Çancılar_pet_ ()

Show devammm

cenkoooo için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

cenkoooo ()

İyidir başkan sen nasılsın

0BeğenmedimŞikayet

Çancılar_pet_ ()

Nasılsın dostum

cenkoooo için cevaplandı (yorumu göster)

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum