Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0761 04:33:09
EUR 34.7643 04:33:09
USD 32.2824 04:33:09
ALTIN ONS $2307.1300 04:33:09

Grafiği gönderen: Luciferr01

⭐⭐Luciferr01 ()
Bitcoin
Geçmiş olsun

Yorumlar (84)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.
Sayfa 2 - Konuda ki son yorumları görmek için tıklayın.

0BeğenmedimŞikayet

Boady ()

Teşekkürler hocam.

Luciferr01 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

mexido ()

Ins. az miktar var zaten hcam. Al sat icin aldim. Onemli olan benim neo.

0BeğenmedimŞikayet

Luciferr01 ()

Alınır ama yüklü değil evladiyelik.

Boady için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Luciferr01 ()

HBAR evladınız gibi sevin büyütün. 0.01 dan 150 olan AXS ye kimse inanamıyor. Bunada inanamayacaklar

mexido için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

mexido ()

Ufak miktar hbar var bende de ama 0.40 i gecmekte zorlaniyor gibi 3-4cent artip dusuyor.

0BeğenmedimŞikayet

Boady ()

Hocam anlayamadım ben doge alinirmi.

1BeğenmedimŞikayet

Luciferr01 ()

Bereket versin. Sabırlı olmaya devam

çelikkkkk için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Luciferr01 ()

Yataya bağladığında

Takipçi_kız_ için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Luciferr01 ()

Kısa vade giderler. Orta uzun vade adı bile kalmayacak

Hüma94 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Hüma94 ()

0.56 dan aldım ama sağlam projeler gitmiyor hocam gördüğünüz üzere hep dandikler gidiyor şans oyununa döndü tamamen

0BeğenmedimŞikayet

Nobunaga ()

pabuc gueverasi :)

Switchb4ckk için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Switchb4ckk ()

Yok guevera onu zaten sal o ayrı bir macera :)

Ozzy84 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Switchb4ckk ()

Aynen bende öyle tanımadan önce 10 numara adam dedim

maxmax35 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Takipçi_kız_ ()

BTC buralara geldi hala neden cikmiyo nezamn döner artık zarardan çıkarız

0BeğenmedimŞikayet

Switchb4ckk ()

Aynen usta onlar 6k grafiği atarken biz mal alıyorduk umarım bu boğada güzel kârlar elde edip çıkarız sonrası ibo hocanın dediği gibi sağlam bir ayı gelicek kesinlikle yakalanmayın dedi

Adgny için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Ozzy84 ()

Lost mu bu :)

0BeğenmedimŞikayet

maxmax35 ()

Kendisini sonradan tanıdım ama 10 numara insan. Helal olsun

1BeğenmedimŞikayet

Switchb4ckk ()

Eyw usta ben siteye ilk geldiğimde 59k da idik ibo usta 28 gelicek dedi sonra tekrar boğa bekliyorum dedi 28k da adama demedikleri laf kalmadı o yüzden buraya geldiğimden beri ibo hocanın arkasındayım destekledim şimdiye kadarda hakkı ödenmez kesinlikle

Nobunaga için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Adgny ()

Doğru kişilerle yola çıkarsan yanılmassın,
Felaket tellalığı yapanların batıyoruz dediği yerlerde alım yaptık şükür, makül yerlerdende postalıycaz inş. O bilirkişiler şimdide tepeden aldırırlarsa 2. Kez yazık olacak millete,

1BeğenmedimŞikayet

Switchb4ckk ()

Aynen usta hakkım helal olsun @Captain_Attack kendisi mapusta yazamıyor okusun bari :D

HAZAR2323 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Nobunaga ()

Ibo hocanin hakki odenmez. Bazi zamanlar tek basina sirtlanlarin arasinda mucadele ettigi oldu. Senin hakkinda odenmez, Ibo'nun arkasinda en saglam duran kisilerden biri, hatta kisisin.

Herzaman soylemisimdir, Ibo, Luci gibi hocalar sayesinde tutundum. Ben bu daha iyi gunleriniz diyen kisiyi o malum tayfadan biri sandim, "bu daha iyi gunleriniz, btc 19k falan olacak" gibisinden

0BeğenmedimŞikayet

HAZAR2323 ()

Ama İbrahim in değeri bilinmedi adam insanlar zarara mal verilmesin diye bas bas bağırdı söylediklerinin çoğuda oluyor helal olsun ibrahime

1BeğenmedimŞikayet

Erbil07 ()

Onları tanıyıp olumsuzluklarını ortaya koyacakları önden engelledi:)
Düşünmez hocam düşünmez düşünen adam arkadaşlar biz geçmişte hata ettik kusura bakmayın der.
@Captain_Attack ı biliyorsun hatasını kabul eder ki büyük düşüşte uyardı ve 30 binlerde boğa beklediğini defaatle cesaretle söyledi.

0BeğenmedimŞikayet

çelikkkkk ()

Altlar yürürse kar a kar demem. Zarar da200 K dam 10 K ya eridi şükür. Ama Neo eos ve trx şeydim. Sizin sepete geçtim. Yoksa daha bekliyor olurdum herhalde

0BeğenmedimŞikayet

Switchb4ckk ()

@Captain_Attack ama ibo hocaya cidden helal olsun hakkı yenmez adam parçaladı kendini burda boğa gelicek diye 28k larda onuda linçlediler ne diyim ki

0BeğenmedimŞikayet

Switchb4ckk ()

Aynen öyle malesef daha neler var neler

Erbil07 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Switchb4ckk ()

Adını görmek bile bi tuhaf ediyor beni

0BeğenmedimŞikayet

Erbil07 ()

Sohbette adlarının geçmesi bile beni rahatsız ediyor artık, insanları siteden soğuttular.

0BeğenmedimŞikayet

Nobunaga ()

Kimdi bunu soyleyen? esen gurleyen biri vardi, o mu?

0BeğenmedimŞikayet

Gram34 ()

Hocam sizde neler var ? tsk

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum