Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0742 15:06:43
EUR 34.9492 15:06:43
USD 32.5120 15:06:43
ALTIN ONS $2329.5050 15:06:43

Konu: Yatırım tavsiyesi değildir.

İndikatör yok , formasyon yok , yorum yok , tek bir çizgi var. Anlayana .

Yorumlar (33)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

4BeğenmedimŞikayet

VforVendetta• ()

Eyvallah dostum düşüncelerin için teşekkür ederim. Sen de biliyorsun benim burada bulunma nedenim sevdiğim fikir alış verisinde bulunduğum 15-20 arkadaşım var. Yoksa kimseye al sat demek bize düşmez.

siyahbeyazım için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

siyahbeyazım ()

Her zamanki gibi mütevazılığınız takdire şayan size saygım sevgim her geçen gün çoğalarak daha da artıyor iyi ki varsınız saygıdeğer @VforVendetta• hocam size sonsuz saygı ve sevgilerimle...

VforVendetta• için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

_LegendComeBack_ ()

Hocam birde siz tepe de ne beklediginizi yazmamistiniz ytd olmadan sorsam.

Bende subatta verilen hedef 9.62 ve kisa kalirsa 9.4 gecerse de max 9.8 bekliyordum. Sizde tepe olarak kac gorunuyor

0BeğenmedimŞikayet

VforVendetta• ()

Hayırlısı olsun , yükseliş devam ettikçe risk te artıyor çok haklısın.

_LegendComeBack_ için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

_LegendComeBack_ ()

Bende cuma olmasindan dolayi cok satma taraftari degilim ama 9.34 kuvvetli direnc bende 8.9 geri cekilmesi olabilir diye bir sansimi deniycem bugun gelirse :)

0BeğenmedimŞikayet

VforVendetta• ()

Valla hala duruyor dostum , merkez Bankası toplantısına kadar sanırım beklerim. Yatırım tavsiyesi değildir diyelim.

_LegendComeBack_ için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

İlla_edep ()

Saygılar...

1BeğenmedimŞikayet

_LegendComeBack_ ()

Hocam dolardamisin hala kacta cikacaksiniz

0BeğenmedimŞikayet

VforVendetta• ()

Eyvallah :)

İlla_edep için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

İlla_edep ()

Emeklerinizden dolayı biz teşekkür ederiz. Al sat riski tabi ki sadece kişinin kendisine aittir. Tecrübe ve görüşleriniz de bizim için yön bulmak husunda ayrıca önemli sağlıcakla, bereketle kalın.

3BeğenmedimŞikayet

VforVendetta• ()

Hayırlısı olsun biliyorsun ben kimseye al sat asla demem, kendin alıp kendin kazanmışsın . Riski alanda bekleyen de sensin . Benim en ufak bir payım yok. Başarılı işleminden dolayı seni tebrik ederim.

1BeğenmedimŞikayet

İlla_edep ()

İnşaallah hep beraber hocam. Sizinle 8.30 gibi aldım Allah razı olsun. Kar gelsede cepten kat kat çıkacak Allah yardımcımız olsun hürmetler hocam.

1BeğenmedimŞikayet

VforVendetta• ()

Milletin daha zararını çıkartamadığı bir ortamda kar etmen bile büyük bir başarı dostum. Umarım daha çok kazanırsın.

1BeğenmedimŞikayet

İlla_edep ()

Selam Aras hocam yüzde elli kar realizasyonu yaptım ama pişman edecek gibi. Bereketli kazançlar.

2BeğenmedimŞikayet

VforVendetta• ()

Kırmızı hattı geçti bakalım. Hayırlısı olsun.
Sevinemiyorum zira aynı iş yerinde 15 yıl önce aldığım maaştan daha düşüğünü alıyorum. Usd olarak hesaplandığında.

0BeğenmedimŞikayet

VforVendetta• ()

@NİYAGARA açıkçası ben bunu takip ediyorum. Fazla da bu konuda yorum yapmak istemiyorum. O direnç çok önemli.

Yaseminnisa için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Yaseminnisa ()

Bize de anlatın:) ben teknikte öğrenciyim. Sizin gözünüzle görmek isterim

0BeğenmedimŞikayet

NİYAGARA ()

Güzel cevabınız için teşekkür ederim.

0BeğenmedimŞikayet

Yaseminnisa ()

Aslında @celik2119 hocanında hep söylediği şey. O çizgi o hızla 10 kusurlere götürür demek. Ve anladığım şu ki buralardan bir duzeltme gelse de sepete dolar koysak demek:)) elbette ytd

NİYAGARA için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

NİYAGARA ()

Sayın @VforVendetta•
ne gördüğünüzü bize de açıklar mısınız, zahmet olmazsa.

0BeğenmedimŞikayet

İlla_edep ()

Malesef hocam. Allah yardımcımız olsun.

1BeğenmedimŞikayet

aspar ()

Üstad gerisi bizi aşar zaten...

1BeğenmedimŞikayet

VforVendetta• ()

İnsan üzülüyor gerçekten.

1BeğenmedimŞikayet

Yaseminnisa ()

Ama burdan düzeltme yemesi lazım hocam. Bana da orası lazım:) Gelişme olursa uyarın lütfen. Tsk. ler

1BeğenmedimŞikayet

VforVendetta• ()

Korkum yukarı kırması geri dönmesi değil maalesef

aspar için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

NİYAGARA ()

Merhaba Yasemin hanım,
gördüğünüz manzarayı bize de tercüme eder misiniz mümkünse?

1BeğenmedimŞikayet

aspar ()

Zor gibi üstad da hayırlısı olsun. Bazen tek çizgi çok şey anlatır orda formasyon çalışırsa...

0BeğenmedimŞikayet

İlla_edep ()

Gerçekleşirse yandığımızın resmidir. Şuan pc yok takip edemiyorum hakkımızda hayırlısı emeğinize sağlık Aras hocam.

0BeğenmedimŞikayet

VforVendetta• ()

Hayırlısı olsun @aspar valla ben korktum niye yalan söyleyeyim. Neyse ben sonra gelirim.

1BeğenmedimŞikayet

Yaseminnisa ()

Çizgiyi sağa çek yaptım. Aman Allahım:(

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum